סגור
חיפוש
Filters

גלוצרנה

סוכרת מבוגרים היא מחלה אשר איתה מתמודדים אנשי הגיל השלישי בכל רחבי העולם, ולמען האמת היא נמצאת בעלייה מתמדת מזה שנים. כיום, כשליש מאוכלוסיית המבוגרים בעולם מתמודד עם סוכרת מבוגרים, ולרוב מדובר בסוכרת מסוג 2, הלוא היא חוסר המסוגלות של הגוף לפרק את האינסולין ולהשתמש בו, כתוצאה מתפקוד לבלב לקוי שפיתח עמידות לתזונה לא נכונה בגילאים צעירים יותר. רבים נוטים לבלבל בין סוכרת והשמנת יתר בקרב מבוגרים, ועל אף כי באמת ישנו קשר ישיר בין סוכרת והשמנה, מבוגרים רבים דווקא סובלים מתת תזונה כתוצאה מחוסר האיזון של חומרים בגוף, לו גורמת הסוכרת. מבוגרים המתמודדים עם סוכרת חשופים גם לסכנות נוספות בגלל שהתפקוד הפיזי שלהם נמצא במצב ירוד, והם מאבדים מכוחם. כך, ישנם מקרים רבים של עילפון, אובדן אחיזה ונפילות.
איך מטפלים
מצבים של אנשים מבוגרים הסובלים מסוכרת ותת תזונה הם מצבים מאתגרים לטיפול, וזאת משום שאנחנו מחד צריכים להעשיר את התזונה של האדם, ומנגד, לא להפר את איזון הסוכרים בגופו. אחת מן הדרכים היעילות ביותר להתמודד עם סיטואציות אלה, היא באמצעות תוספי מזון רפואיים כגון גלוצרנה מבית אבוט, אשר מכילים פורמולות ייחודיות ובנויות במיוחד למבוגרים חולי סוכרת. גלוצרנה הינו משקה בטעם וניל המכיל פורמולת תזונה ייחודית שמיועדת לאזן בין ויטמינים, חלבונים, מינרלים וקלוריות. גלוצרנה עשירה בקלוריות אך דלה בסוכרים זמינים, ועל כן, היא בנויה במיוחד להתמודדות עם מצבים אלו. בנוסף, בגלוצרנה משתמשים גם אנשים הסובלים מעודף משקל אך מתת תזונה, כלומר, מחוסר בחומרים החיוניים להם, וזקוקים להשלמה. השימוש בתוסף גלוצרנה מומלץ בתיאום עם תזונאי/ת או רופא/ה הממליצים על השימוש בתוסף, והוא מיועד לצריכה של בקבוק עד שלושה בקבוקים ביום, בהתאם למצבו הפיזי וצרכיו של כל אדם בנפרד.
טבע החיים
תוספי מזון הם חיוניים מאד לאנשים מבוגרים, משום שמדובר באוכלוסייה הסובלת רבות משינויים מהותיים באיזון ובחילוף החומרים בגוף. אבוט היא חברה המתמחה בייצור תוספים תזונתיים למבוגרים, הכוללים בנוסף לגלוצרנה גם את אנשור פלוס, ויטל, ונפרו. את כל אלו ותוספים רבים נוספים ניתן למצוא בטבע החיים במחירים אטרקטיביים. טבע החיים היא חברה המתמחה במוצרים לגיל השלישי, המתבלטים באיכותם ובמחיריהם. מלבד תוספי המזון, החברה מתמחה גם ביצירת סביבה ביתית ובמערכות ארגונומיות המשתמשות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. בין מוצרי החברה ניתן למצוא גם מיטות סיעודיות חשמליות מתכווננות, הליכונים ורולטורים, מוצרי ספיגה, חיטוי והיגיינה אישית, כיסאות רחצה והגבהות לאסלה, כיסאות חשמליים, מנופי קימה והרמה, קביים, כריות למניעת פצעי לחץ ומזרנים אורתופדיים ייחודיים. בין המותגים שלנו ניתן למצוא את כמה מן השמות הבולטים בעולם מייצור אירופאי ואמריקאי כגון TOPRO, TENA, ETAC, BURMEIER ועוד.
לא מפסיקים לחיות
ככל שהשנים עוברות, הטכנולוגיה משתפרת ותוחלת החיים עולה בכל רחבי העולם. ישראל היא מן המדינות המובילות בעולם כאשר תוחלת החיים הממוצעת עומדת על 83 שנים, ומעטים האנשים שבאמת מפסיקים את הקריירה שלהם בהגיעם לגיל הפנסיה. אנחנו ממשיכים לחיות ולטייל, מפתחים תחביבים חדשים ושותפים ליוזמות חדשות. ישנם אף אנשים שיוצאים לקריירה נוספת בגיל השלישי ומגשימים חלומות אותם לא ציפו להגשים מעולם. עם זאת, אנחנו צריכים לדעת לשמור על איכות חיים גבוהה שתאפשר לנו להמשיך ולתפקד, ולדרוש מהחיים עוד. 
אופטימלי למצב הקיים
טבע החיים היא חברה שנוסדה מתוך אמונה כי באמצעות קשב והבנת הצרכים, ניתן לבנות לכל אדם סביבה נוחה ואופטימלית שבה יצליח להמשיך ולקיים את חייו. על אף כי המחירים שלנו אטרקטיביים, אנחנו לא מתפשרים על איכות המוצרים שלנו באמצעות קטלוג שמתעדכן בטכנולוגיות המובילות ביותר בשוק העולמי. את כל המוצרים שלנו ניתן למצוא באתר האינטרנט המלא בתמונות והסברים. בין המגוון הרחב של מוצרינו, ניתן לנווט באמצעות מערכת נוחה לשימוש שמטרתה לסייע לכל אדם למצוא את הפתרונות הנכונים לו. ניתן למצוא באתר טבע החיים גם מגזין טיפים לגיל השלישי בו מועלות כתבות ומאמרים של אנשים מקצוע ומומחים למגוון תחומי החיים, ומערך המשלוחים שלנו כולל משלוחים לכל רחבי הארץ תוך שלושה ימים בלבד. כל זאת מתוך המודעות למיידיות ההכרחית ביצירת פתרונות לגיל השלישי. המטרה שלנו היא להצליח לייצר את הפתרונות האופטימליים ברמה הגבוהה ביותר, ובזמן הקצר ביותר.