סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מיטות סיעודיות

מיטה חשמלית סיעודית AKS גרמניה פול פאולר

5 מצבים פול פאולר מיטת סיעוד ביתית עם מראה של מיטה רגילה לחלוטין, אידאלית למטפל ואופטימלית למטופל. טרפז אחיזה בתוספת ללא תשלום נוסף.
₪4900.00 ₪5490.00

מיטה סיעודית AKS + מזרון ויסקו רק 5550 ש"ח

מיטה סיעודית חשמלית בטוחה וקלה לתפעול בעזרת שלט לכיוונון פשוט ומהיר. מעקה עץ או מתכת לבחירה.
₪5550.00

מיטה סיעודית דאלי אקונומיק

מיטה סיעודית חשמלית איכותית של חברת ברומייר גרמניה במבצע התקנה בבית הלקוח כלולה במחיר
₪4900.00 ₪5000.00

מיטה סיעודית חשמלית להשכרה

מיטה סיעודית חשמלית להשכרה כולל מזרון ויסקו מיטה בעלת 4 מנועים שקטים לתפעול נוח במיוחד
₪800.00

מיטה סיעודית אורך 220

מיטה סיעודית חשמלית איכותית של חברת ברומייר גרמניה במבצע התקנה בבית הלקוח כלולה במחיר
₪4850.00 ₪5300.00

מיטה סיעודית חשמלית Dali Short

מיטה סיעודית חשמלית קצרה מתכווננת לשימוש ביתי ומוסדי.
₪5800.00

 

מיטות סיעודיות


טבע החיים מספקת מגוון מיטות סיעודיות חשמליות, המיטות המוצעות מגיעות עם 4 מצבים לנוחיות המשתמש, מעקות בטיחות מתכוונות אשר מקנו בטחון למשתמש בזמן השינה מפני נפילות. משטח השכבה של המיטה מתוכנן בצורה מדוייקת על מנת לפזר את הלחצים ולהמרית את מחזור הדם.

בחירת מיטה עושים בטבע החיים:

אנו עושים מאמצים רבים על מנת להביא אליכם את המוצר הטוב ביותר לשיפור ניכר באיכות החיים שלכם, טבע החיים מספקת את שירותי הייעוץ והתאמה אישית עד בית הלקוח על ידי נציגים מקצועיים אשר ידעו בדיוק איך להתאים עבורכם את המיטה שלכם, מגוון נוסף של אביזרים נלווים תוכלו למצוא כאן, שולחן הבנוי עבור משתמשים אשר מתקשים לקום מהמיטה וארוניות לילה ייחודיות.

מתאים בדיוק לחדר השינה:

את המיטות תוכלו לקבל ברוחב פנימי 90 ס"מ או ברוחב של 100 ס"מ, גובה משטח השכיבה מתכון בין 35 ל 70 ס"מ ומתאים למשקלים כבדים. מיטה סיעודית הינה מיטה המשמשת את המבוגר ועוזרת לו בפעולות רבות ללא עזרה של מטפל, למיטה שינוי זוויות גב באמצעות מנועים חשמליים חזקים וייחודים. 4 גלגלים עם מערכת בלימה המונעת מהמיטה לזוז, שלט בעל פונקציות עם נעילה לבטיחות מירבית של המשתמש.

מעוניינים להתאים מיטה סיעודית אשר תתאים לכם בדיוק? פנו אלינו ואנתאם לכם בצורה הנכונה ביותר את המיטה הנוחה לכם במינימום זמן ומקסימום מקצועיות, בחירת המיטה חשובה מאוד לצורכי הלקוח, תוכלו למצוא קשת רחבה של מיטות סיעודיות אך זיכרו שחשוב מאוד להתאים את המוצר ביחס למטופל.

טבע החיים עם מגוון פתרונות שיקום יודעת להתאים עבור כל אחד את המוצר אשר ישפר באופן מורגש את איכות החיים, את נוחות המטופל והרגשתו ביום יום, אנו עושים מאמצים רבים בשביל להביא אתכם לנקודה הכי גבוה לנוחות שלכםתוספות ייחודיות של מזרנים המונעים פצעי לחץ ניתן להשיג בטבע החיים אשר ימנעו מכם בעיות עתידיות רבות.

צוות החנות מיומן מאוד במציאת פתרונות שיקום למבוגרים בהתאמה אישית ויוכל לסייע לכם בכל שאלה ובחירת מיטה חשמלית סיעודית איכותית. מציאת פתרון מהיר ויעיל זו המומחיות שלנו. שירות אישי והסבר מפורט יתקבל בביתכם על ידי נציג החברה, מרכיבי המיטה עשויים מהחומרים הטובים והחזקים ביותר אשר ילוו אתכם לאורך זמן  וישפרו באופן ניכר את רמת איכות החיים. בנוסף מומלץ וחשוב לקחת בחשבון מזרון ויסקו למניעת פצעי לחץ המאפשר שינה בריאה ונוחה עבור הטופל, מזרון מסוג זה מתאים למיטה סיעודית בשל גמישותו וסוג החומר ממנו עשוי יפחית משמעותית כאבים וימנע היווצרותם של פצעי לחץ חדשים.

זמני אספקה ושביעות רצון הלקוח:

לאחר בחירת המיטה, תוכלו לדעת שאתם נמצאים ביידים טובות, טבע החיים תספק את המוצר שלכם במהירות רבה עם זמני ההתקנה הנמוכים ביותר, התקנה על ידי צוות מקצועי ומיומן, רכישת מיטה סיעודית חשמלית אכן קנייה חד פעמי אשר תשרת גם את המטופל והמטפל לאורך שנים ותופתעו במהרה להריש את הנוחות והשיפור שחל בכם.

 

 

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד