סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מיטה סיעודית AKS + מזרון ויסקו מתנה

מיטה סיעודית חשמלית בטוחה וקלה לתפעול בעזרת שלט לכיוונון פשוט ומהיר. מעקה עץ או מתכת לבחירה.
₪5900.00

מיטה סיעודית חשמלית דגם דאלי BRUMEIER

מבצע לשבוע הקרוב מזרון ויסקו במתנה לרוכשים מיטה "ברומייר". מיטה חשמלית ביתית, בטוחה ונוחה למטופל. מיטה מתוצרת גרמניה חזקה ויציבה במיוחד.
₪5900.00

מזרון ויסקו ג'ל רך במיוחד למניעת פצעי לחץ

מזרון ויסקו ג'ל רך במיוחד למניעת פצעי לחץ
₪3100.00

מזרון ויסקו למיטה חשמלית למניעת פצעי לחץ

מזרון ויסקו למניעת פצעי לחץ כולל כיסוי אנטיבקטריאלי למניעת חדירת נוזלים למזרון.
₪1500.00 ₪1700.00

מזרון למניעת פצעי לחץ Tempur-Med

טמפור החומר הייחודי ממנו עשוי המזרון מפזר את הלחץ בצורה היעילה ביותר
₪6800.00

מזרון למניעת פצעי לחץ מספוג פטריה

מזרון ספוג פטריה למניעת פצעי לחץ, לסיכון נמוך עד בינוני. מזרון אורטופדי נוח לשכיבה ממושכת מסייעה בפיזור לחצים בעור
₪900.00

טבע החיים מספקת מגוון מיטות סיעודיות חשמליות, המיטות המוצעות מגיעות עם 4 מצבים לנוחיות המשתמש, מעקות בטיחות מתכוונות אשר מקנו בטחון למשתמש בזמן השינה מפני נפילות. משטח השכבה של המיטה מתוכנן בצורה מדוייקת על מנת לפזר את הלחצים ולהמרית את מחזור הדם.

בחירת מיטה עושים בטבע החיים: אנו עושים מאמצים רבים על מנת להביא אליכם את המוצר הטוב ביותרלשיפור ניכר באיכות החיים שלכם, טבעא החיים מספקת את שירותי הייעוץ והתאמה אישית עד בית הלקוח על ידי נציגים מקצועיים אשר ידעו בדיוק איך להתאים עבורכם את המיטה שלכם, מגוון נוסף של אביזרים נלווים תוכלו למצוא כאן, שולחן הבנוי עבור משתמשים אשר מתקשים לקום מהמיטה וארוניות לילה ייחודיות.

מתאים בדיוק לחדר השינה:

את המיטות תוכלו לקבל ברוחב פנימי 90 ס"מ או ברוחב של 100 ס"מ, גובה משטח השכיבה מתכון בין 35 ל 70 ס"מ ומתאים למשקלים כבדים. מיטה סיעודית הינה מיטה המשמשת את המבוגר ועוזרת לו בפעולות רבות ללא עזרה של מטפל, למיטה שינוי זוויות גב באמצעות מנועים חשמליים חזקים וייחודים. 4 גלגלים עם מערכת בלימה המונעת מהמיטה לזוז, שלט בעל פונקציות עם נעילה לבטיחות מירבית של המשתמש.

מעוניינים להתאים מיטה סיעודית אשר תתאים לכם בדיוק? פנו אלינו ואנתאם לכם בצורה הנכונה ביותר את המיטה הנוחה לכם במינימום זמן ומקסימום מקצועיות, בחירת המיטה חשובה מאוד לצורכי הלקוח, תוכלו למצוא קשת רחבה של מיטות סיעודיות אך זיכרו שחשוב מאוד להתאים את המוצר ביחס למטופל.

טבע החיים עם מגוון פתרונות שיקום יודעת להתאים עבור כל אחד את המוצר אשר ישפר באופן מורגש את איכות החיים, את נוחות המטופל והרגשתו ביום יום, אנו עושים מאמצים רבים בשביל להביא אתכם לנקודה הכי גבוה לנוחות שלכםתוספות ייחודיות של מזרנים המונעים פצעי לחץ ניתן להשיג בטבע החיים אשר ימנעו מכם בעיות עתידיות רבות.

צוות החנות מיומן מאוד במציאת פתרונות שיקום למבוגרים בהתאמה אישית ויוכל לסייע לכם בכל שאלה. מציאת פתרון מהיר ויעיל זו המומחיות שלנו.שירות אישי והסבר מפורט יתקבל בביתכם על ידי נציג החברה, מרכיבי המיטה עשויים מהחומרים הטובים והחזקים ביותר אשר ילוו אתכם לאורך זמן  וישפרו באופן ניכר את רמת איכות החיים.

זמני הספקה ושביעות רצון הלקוח:

לאחר בחירת המיטה, תוכלו לדעת שאתם נמצאים ביידים טובות, טבע החיים תספק את המוצר שלכם במהירות רבה עם זמני ההתקנה הנמוכים ביותר, התקנה על ידי צוות מקצועי ומיומן, רכישת מיטה סיעודית חשמלית אכן קנייה חד פעמי אשר תשרת גם את המטופל והמטפל לאורך שנים ותופתעו במהרה להריש את הנוחות והשיפור שחל בכם.

 

 

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד