סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מנוף הרמה חשמלי סיעודי

ערסל למנוף סיעודי

ערסל למנוף, בטוח להרמה של המטופל ומעבר בין חדרים
₪959.00

ערסל רשת לרחצה

ערסל רשת לרחצה קלה ובטוחה
₪950.00

מנוף הרמה חשמלי סיעודי קטן מימדים

האח הקטן של מנוף foldy, מאפשר שימוש בחדרים קטנים מאוד באמצעות אורך רגליים קטן יותר ומפתח רגליים צר יותר.
₪7250.00

מנוף הרמה חשמלי סיעודי מיועד להרמת המטופל והעברתו למקום הרצוי. המנוף החשמלי הסיעודי חוסך לנו לחשוב פעמיים וכך לא נתפשר יותר על מספר הפעמים שנחליט להעביר את המטופל מחדר לחדר. עם הרמת המטופל בעצמנו אנו מסכנים את הבטיחות שלנו ואת בטיחות המטופל. המנוף מרים ומוריד ללא סיבוך ובבטיחות רבה.

המשקל המרבי אותו יכול מנוף ההרמה לשאת הוא כ- 150 ק"ג. המנוף יכול להרים ממקום מוגבה וממקום נמוך, בין אם זה מהמיטה ובין אם זה מהרצפה. כאשר המטופל חסר יכולת לנוע בעצמו ולמטפל אין מספיק כוחות כדי להרימו מסיבות משקל המטופל וכדומה, מנוף ההרמה הסיעודי הוא הפיתרון לכך. למנוף זה זרוע אשר יכולה לעלות ולרדת כדי להרים את המטופל. מנוף ההרמה החשמלי מיועד להעברה על ידי ערסל אשר מתחבר לשתי ידיות המנוף. הערסל מעביר את המטופל למקום הרצוי בקלות ובנוחות.

בנוסף לערסל הרמה זה, קיים ערסל רחצה אשר עשוי מבד אשר שונה מבד הערסל הרגיל. המטרה של בד זה היא לספוג כמה שפחות מים וכך הוא מותאם למקלחת. את המנוף רוכשים עם ערסל שבא ביחד איתו, אך ניתן לקנות ערסלים נוספים לערסל הקיים לפי הצורך או לפי השימוש בו. כדי להעביר את המנוף במעברי החדרים הצרים, ניתן לשנות את הרוחב של מפתח הגלגלים וכך המנוף עובר בלי שום בעיה בין החדרים שבבית. הגלגלים עצמם מורכבים ממעצורים כדי לאפשר את הבטיחות הטובה ביותר למטופל.

מנוף ההרמה החשמלי הסיעודי בנוי מסוללה נטענת שמטרתה לאפשר ניידות נוחה בבית. הסוללה ניתנת לפריקה מהמנוף עצמו כך שנוכל בקלות לשאת את המנוף לרכב או לכל תא מטען אחר, דבר שמקנה את היכולת להשתמש במנוף גם מחוץ לבית לכל יציאה.

להזמנות או לפרטים נוספים חייגו

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד