סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים אגו סאן L3 מקסי

החיתול הסופג בעולם 4 ליטר ספיגה אוברנייט.
₪62.00 ₪65.00

חיתולים למבוגרים אגו סאן M3 מקסי

החיתול הסופג בעולם 3.6 ליטר ספיגה אוברנייט.
₪62.00

חיתולים למבוגרים נועם EXSTRA STRONG L

חיתולים למבוגרים נועם בעל מגע רך ונעים חשמירה על בריאות העור.
₪49.00 ₪55.00

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות ALL NIGHT M

חדש חיתולים למבוגרים של חברת נועם מידה M עם ספיגה מוגברת המתאים לשימוש בלילה שלם.
₪49.00 ₪55.00

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות ALL NIGHT XL

חיתולים למבוגרים נועם ALL NIGHT SOFT בעלי כושר גבוה, באיכות מעולה ובמחיר המשתלם ביותר!
₪49.00 ₪59.00

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות מידה ALL NIGHT L

חיתולים למבוגרים נועם ALL NIGHT SOFT מצטיינים בכושר ספיגה גבוה מתאימים לשימוש גם ביום וגם בלילה
₪49.00 ₪59.00

למה צריך להשתמש?

ישנן מספר סיבות לכך שאדם עשוי להזדקק להשתמש בחיתולים:

 • אי שליטה על הסוגרים.
 • אי ספיקת כליות
 • עצירות
 • שלשולים
 • ניתוחים

מהם הסוגים הקיימים?

ישנם מספר סוגים

 • חיתולים חד פעמיים
 • חיתולים רב פעמיים

כאשר בוחרים חיתולים למבוגרים, יש לקחת בחשבון מספר גורמים, כולל:

 • גודל החיתול
 • הגזרה
 • רמת הספיגה
 • המחיר 
 • נוחות השימוש
 • כמות בחבילה
 
חיתולים למבוגרים עבור בני הגיל השלישי

אנשים מבוגרים אשר נמצאים בבית אבות והם במצב סיעודי משתמשים עם חיתולים למבוגרים בכפר סבא. יש לדעת איזה סוג של חיתולים לקשישים לרכוש ולוודא את התאמתם למבוגרים, כך שהם יוכלו להתאים לגוף המטופל.ישנם חיתולים במחיר שהם איכותיים רמת הספיגה שלהם גבוהה. החוכמה היא שהמבוגר ירגיש בטוח ונוח, יבש וללא חשש שמא השתן יברח מהחיתול. היום ישנן לא מעט משפחות, אשר בוחרות להשאיר את ההורה המבוגר בבית תחת השגחתו של מטפל\ת צמוד. יש לשים לב שכל בני המשפחה ידעו כיצד ניתן להחליף חיתולים למבוגרים כאשר המטפל יוצא לחופש ויש להשגיח על ההורה המבוגר.
 
יש לשים לב כי המוצר, מגיע עם מנגנון של סגירה ופתיחה. ישנם אנשים שמרותקים למיטתם, או כאלה שנמצאים בכיסא גלגלים. אנשים אלה אינם יכולים לגשת בעצמם לשירותים על מנת להתפנות וכן, יש כאלה שאינם שולטים בסוגרים בשל היעדר תחושה או אי שליטה בסוגרים. דליפת שתן מגיעה ברמות שונות לאנשים מעל לגיל 50, כאשר אנשים אלה חווים דליפת שתן קלה. ניתן להשתלט על בעיה זו, באמצעות חיזוק שרירי האגן או באמצעות טיפול רפואי. ככל שמתקדם הגיל, בעיה זו הופכת לשכיחה.

הבחירה הנכונה חיתולים למבוגרים

יש לבחור נכון חיתולים למבוגרים, למשל כמות הדליפה, מהי רמת הדליפה של השתן כך שניתן יהיה לדעת מה רמת הספיגה של חיתולים למבוגרים. ניתן לראות על חבילת חיתולים למבוגרים את רמת הספיגה באמצעות טיפות המסומנות עליה. ככל שכמות הטיפות תהייה גדולה יותר סימן כי מדובר ברמת ספיגה גבוהה יותר. ישנם חיתולים למבוגרים במבצע שניתן להלביש כמו תחתון.ישנם חיתולים למבוגרים אשר מגיעים עם חומר מיוחד סופג ריחות. יש לציין כי חיתולים לקשישים אשר סופגים היטב את השתן, ימנעו מבעיות של פטרת דלקות או חלילה פצעי לחץ.
 
יש לבחור בחיתולים נושמים לאוכלוסייה המבוגרת כך שהעור של גופם שגם כך הוא רגיש לא יספוג תפרחות חיתולים.
הנכם מעוניינים להעלות את רמת החיים של היקרים לכם. שימו לב לברר לגבי יצרניות חיתולים כאשר אתם יודעים כי מותג מסוים יכול להיות איכותי ומתאים ליקיריכם. יש לציין כי החיתולים הם חד פעמיים, אך מצד שני יש לשים לב כי מנגנון של פתיחה וסגירה חוזר.
 
הימנעו מבעיות עור ובחרו חיתולים איכותיים למבוגרים

יש לשים לב וחשוב לבחור מוצר איכותי היות וחיתולים אשר מיוצרים באיכות ירודה, עשויים לגרום לבעיות חמורות בעור ואי נוחות למטופל או למבוגר אשר עושה בהם שימוש. לעיתים כאשר בריחת השתן אינה גבוהה, ניתן להשתמש עם סופגנים. סופגנים אלה, נצמדים לתחתונים ומסייעים במקרים של דליפת שתן. תוכלו לנוחיותכם להזמין חיתולים למבוגרים מחיר באמצעות חנויות מקוונות מה שנוח ודיסקרטי יותר, כאשר ההזמנה של החיתולים היא עד לפתח הבית.
 
קחו את כל הפרמטרים לבחירה נכונה של מוצרי ספיגה למוגרים. יש לדעת כי בהחלט, ניתן יהיה לשלב בין מוצרי הספיגה השונים בהתאם לזמן או אופי הפעילות והכוונה היא לבחירת חיתולי יום שהספיגה שלהם היא פחות גבוהה מאשר חיתולים לשעות הלילה. יש לשים לב כי בעת הלבשת החיתול, שימו לב כי העור של מי שצורך חיתולים  אלה, יהיה יבש לחלוטין. נקו את אזור הגוף התחתון של המבוגר בעזרת מים וסבון לפני ההחלפה.

יש להשתמש עם קרם מועשר בשמנים ויטמינים למניעה של זיהום בעור. יש להימנע משימוש עם פדים למחזור החודשי, היות ישנן נשים רבות אשר עושות שימוש נעם פדים היגייניים למחזור, כאשר הן מתחילות לחוש בבריחת שתן ופדים אלה, פשוט אינם מספקים את הפתרון מהבחינה של כמות ההגנה או הספיגה הנחוצה. יש לזכור, כי חיתולים מאיכות טובה, סופגים כמויות גדולות של נוזלים ולא מאפשרים לבריחת נוזלים מהחיתול. העור נשאר מוגן ויבש לחלוטין. חיתולים  העשויים באיכות גבוהה, לא זזים בעת שינוי תנוחה של המטופל.כאשר החיתולים הינם באיכות טובה, הם  מנטרלים את החומציות בשתן ומונעים התפתחות חיידקים ומאפשרים סביבה נעימה ובריאה לעור.
 
חיסכון ורכישה בטוחה של מוצרי ספיגה למבוגרים

על מנת להוזיל את העלויות באופן משמעותי אשר ישתלם לכם מכל הבחינות, ישי לבצע רכישה מרוכזת של מוצרי ספיגה למבוגרים. נסו לרכוש כמה סוגים של מוצרי ספיגה למבוגרים ולהתאים אותם לשעות מסוימות ביום.
 
יש להתאים את מוצר הספיגה לפי משקל הגוף והיקף המותניים של המבוגר\ת. יש לשים לב כי החיתול לא יהיה צמוד יתר על המידה. חיתול שיהיה צמוד מדי לעור, גורם לתחושת גירוד ואי נוחות. מומלץ לבחור בחנות חיתולים למבוגרים אשר מנטרלים ריחות וכן, מומלץ מאוד להשתמש בקרמים כגון משחות התורמים לניקיון האזור התחתון. חיתולים למבוגרים, מגיעים בכל מיני גזרות ורמות ספיגה. מי שצורך חיתולים הינם לרוב אנשים אשר סובלים מבריחת שתן, או כאלה שהם חולים סיעודיים או מי שאינו שולט בסוגרים. לכל מוצר ספיגה מתאימים את יכולות הספיגה והגדלים המתאימים למשתמשים בהם.
 
 
 
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד