סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים אגו סאן L3

החיתול הסופג בעולם 4 ליטר ספיגה אוברנייט.
₪55.00

חיתולים למבוגרים אגו סאן M3

החיתול הסופג בעולם 3.6 ליטר ספיגה אוברנייט.
₪50.00

חיתולים למבוגרים אגו סאן X-DRY L5

החיתול הסופג בעולם אגו סאן X DRY 5 ליטר ספיגה רק חיתול אחד ללילה
₪75.00

חיתולים למבוגרים אגו סאן X-DRY M5

החיתול הסופג בעולם אגו סאן X DRY 5 ליטר ספיגה רק חיתול אחד ללילה
₪75.00

חיתולים למבוגרים נועם אקסטרה סטרונג L

חיתולים למבוגרים נועם בעל מגע רך ונעים חשמירה על בריאות העור.
₪42.00 ₪45.00

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות M אול נייט

חדש חיתולים למבוגרים של חברת נועם מידה M עם ספיגה מוגברת המתאים לשימוש בלילה שלם.
₪45.00 ₪49.00
מגוון חיתולים למבוגרים לכל שעות היום ובעלי רמות ספיגה שונות. מחפשים חיתולים לקשישים? צלצלו אלינו ומיד אחד מנציגנו ישמח לעזור ולהתאים לכם את המוצר המתאים ביותר עבורכם.

 

חיתולים למבוגרים

אנשים מבוגרים אשר נמצאים בבית אבות והם במצב סיעודי משתמשים עם חיתולים למבוגרים בכפר סבא. יש לדעת איזה סוג של חיתולים לקשישים לרכוש ולוודא את התאמתם למבוגרים, כך שהם יוכלו להתאים לגוף המטופל.ישנם חיתולים למבוגרים במחיר שהם איכותיים רמת הספיגה שלהם גבוהה. החוכמה היא שהמבוגר ירגיש בטוח ונוח, יבש וללא חשש שמא השתן יברח מהחיתול. היום ישנן לא מעט משפחות, אשר בוחרות להשאיר את ההורה המבוגר בבית תחת השגחתו של מטפל\ת צמוד. יש לשים לב שכל בני המשפחה ידעו כיצד ניתן להחליף חיתולים למבוגרים כאשר המטפל יוצא לחופש ויש להשגיח על ההורה המבוגר.
 
יש לשים לב כי חיתולים למבוגרים, מגיעים עם מנגנון של סגירה ופתיחה. ישנם אנשים שמרותקים למיטתם, או כאלה שנמצאים בכיסא גלגלים. אנשים אלה אינם יכולים לגשת בעצמם לשירותים על מנת להתפנות וכן, יש כאלה שאינם שולטים בסוגרים בשל היעדר תחושה או אי שליטה בסוגרים. דליפת שתן מגיעה ברמות שונות לאנשים מעל לגיל 50, כאשר אנשים אלה חווים דליפת שתן קלה. ניתן להשתלט על בעיה זו, באמצעות חיזוק שרירי האגן או באמצעות טיפול רפואי. ככל שמתקדם הגיל, בעיה זו הופכת לשכיחה. רבים מהמבוגרים מעוניינים להשתמש במוצרים היגייניים כגון מוצרי ספיגה ואף חיתולים למבוגרים.
 

הבחירה הנכונה שלל חיתולים למבוגרים

יש לבחור נכון חיתולים למבוגרים, למשל כמות הדליפה, מהי רמת הדליפה של השתן כך שניתן יהיה לדעת מה רמת הספיגה של חיתולים למבוגרים. ניתן לראות על חבילת חיתולים למבוגרים את רמת הספיגה באמצעות טיפות המסומנות עליה. ככל שכמות הטיפות תהייה גדולה יותר סימן כי מדובר ברמת ספיגה גבוהה יותר. ישנם חיתולים למבוגרים במבצע שניתן להלביש כמו תחתון. הכל תלוי מה נוח יותר למבוגר ואיזה סוג של חיתולים למבוגרים מתאים לו. ישנם חיתולים למבוגרים אשר מגיעים עם חומר מיוחד סופג ריחות. יש לציין כי חיתולים לקשישים אשר סופגים היטב את השתן, ימנעו מבעיות של פטרת דלקות או חלילה פצעי לחץ.
 
יש לבחור בחיתולים נושמים לאוכלוסייה המבוגרת כך שהעור של גופם שגם כך הוא רגיש לא יספוג תפרחות חיתולים ו לקות אחרות. אם הנכם מעוניינים להעלות את רמת החיים של היקרים לכם, זה הזמן לרכוש חיתולים למבוגרים כאלה אשר יהיו איכותיים דיים ויספקו את צרכיהם ההיגייניים של המבוגרים. שימו לב לברר לגבי יצרניות חיתולים למבוגרים כאשר אתם יודעים כי מותג מסוים יכול להיות איכותי ומתאים ליקיריכם. יש לציין כי חיתולים למבוגרים הם חד פעמיים, אך מצד שני יש לשים לב כי מנגנון של פתיחה וסגירה יהיה עמיד דיו.
 

הימנעו מבעיות עור ובחרו חיתולים איכותיים למבוגרים

יש לשים לב כי חיתולים למבוגרים, יהיו איכותיים היות וחיתולים אשר מיוצרים באיכות ירודה, עשויים לגרום לבעיות חמורות בעור ואי נוחות למטופל או למבוגר אשר עושה בהם שימוש. חיתול למבוגרים, משמשים לאנשים מבוגרים שיש להם מגבלות בתנועה. לעיתים כאשר בריחת השתן אינה גבוהה, ניתן להשתמש עם סופגנים. סופגנים אלה, נצמדים לתחתונים ומסייעים במקרים של דליפת שתן.תוכלו לנוחיותכם להזמין חיתולים למבוגרים מחיר באמצעות חנויות מקוונות מה שנוח ודיסקרטי יותר, כאשר ההזמנה של החיתולים היא עד לפתח הבית.
 
קחו את כל הפרמטרים לבחירה נכונה של מוצרי ספיגה למוגרים. יש לדעת כי בהחלט, ניתן יהיה לשלב בין מוצרי הספיגה השונים בהתאם לזמן או אופי הפעילות והכוונה היא לבחירת חיתולי יום שהספיגה שלהם היא פחות גבוהה מאשר חיתולים למבוגרים לשעות הלילה. כדאי לא להסתכל על המחיר של חיתולים  למבוגרים. יש לשים לב כי בעת הלבשת החיתול, שימו לב כי העור של מי שצורך חיתולים  אלה, יהיה יבש לחלוטין. נקו את אזור הגוף התחתון של המבוגר בעזרת מים וסבון לפני החלפת חיתולים למבוגרים.

יש להשתמש עם קרם מועשר בשמנים ויטמינים למניעה של זיהום בעור. יש להימנע משימוש עם פדים למחזור החודשי, היות ישנן נשים רבות אשר עושות שימוש נעם פדים היגייניים למחזור, כאשר הן מתחילות לחוש בבריחת שתן ופדים אלה, פשוט אינם מספקים את הפתרון מהבחינה של כמות ההגנה או הספיגה הנחוצה. יש לזכור, כי חיתולים למבוגרים שהם מאיכות טובה, סופגים כמויות גדולות של נוזלים ולא מאפשרים לבריחת נוזלים מהחיתול. העור נשאר מוגן ויבש לחלוטין. חיתולים למבוגרים  העשויים באיכות גבוהה, לא זזים בעת שינוי תנוחה של המטופל.  יש לזכור, כי השתן הוא מצע נהדר לחיידקים ובקלות המבוגר יכול לסבול מבעיות כגון דלקות בדרכי השתן ופצע באזורי הגוף התחתון. כאשר חיתולים למבוגרים הינם באיכות טובה, הם  מנטרלים את החומציות בשתן ומונעים התפתחות חיידקים ומאפשרים סביבה נעימה ובריאה לעור.
 

חיסכון ורכישה בטוחה של מוצרי ספיגה  למבוגרים

 יש לציין כי רכישה חודשית של חיתולים למבוגרים, עשויה להיות הוצאה לא קטנה. על מנת להוזיל את העלויות באופן משמעותי אשר ישתלם לכם מכל הבחינות, ישי לבצע רכישה מרוכזת של מוצרי ספיגה למבוגרים. נסו לרכוש כמה סוגים של מוצרי ספיגה למבוגרים ולהתאים אותם לשעות מסוימות ביממה. למשל לשעות היום מוצרי ספיגה שונים וכן, לשעות  הלילה מוצרי ספיגה שונים שכושר הספיגה שלהם יהיה גבוה יותר. אם מדובר על אדם מבוגר ועצמאי שיכול ללכת בעצמו, יש לרכוש מוצרי ספיגה למבוגרים אשר אינם נראים מבעד לבגדים.
 
יש להתאים חיתולים למבוגרים לפי משקל הגוף והיקף המותניים של המבוגר\ת. יש לשים לב כי החיתול לא יהיה צמוד יתר על המידה. חיתול שיהיה צמוד מדי לעור, גורם לתחושת גירוד ואי נוחות. מומלץ לבחור בחנות חיתולים למבוגרים אשר מנטרלים ריחות וכן, מומלץ מאוד להשתמש בקרמים כגון משחות התורמים לניקיון האזור התחתון.חיתולים למבוגרים, מגיעים בכל מיני צורות הם אמנם דומים לחיתולי תינוקות במבנה אך ישנם גם תחתוניות ורפידות אשר מזכירות תחבושות היגייניות לנשים.. מי שצורך חיתולים למבוגרים, הינם לרוב אנשים אשר סובלים מבריחת שתן, או כאלה שהם חולים סיעודיים או מי שאינו שולט בסוגרים. מוצרי ספיגה למעשה, מגיעים בכל מיני מוצרי ספיגה מגוונים כגון: אספני טפטוף, כריות, בגדים תחתונים וחיתולים למבוגרים. לכל מוצר ספיגה מתאימים את יכולות הספיגה והגדלים המתאימים למשתמשים בהם. יש לדעת, כי המותגים הזולים ה אלה שכושר הספיגה שלהם נמו ולכן, עדיף להשקיע בחיתולי מבוגרים יקרים שיספגו טוב יותר וכאלה אשר יעניקו נוחת מרבית וכבוד עצמי למשתמשים בהם.
 
ניתן למצוא חיתולים למבוגרים המיועדים לשחייה או טיפולים בבריכה. חיתולים אלה נועדו בעיקר לבריחת צואה והם אף יכולים להיות יעילים גם לבריחת שתן באופן זמני. הסגנון הטוב ביותר של חיתולים למבוגרים המיועדים לשחייה, הם אלה שעשויים מבד אשר ניתן למתוח אותו. דבר זה, מאפשר כיוונון מתאים להשתמש בחיתולים לקשישים אלה ניתנים לשטיפה ושימוש חוזר. התייעצו עם אחות או רופא לגבי סוגי חיתולים שמתאימים.  נסו לבל כמה שיותר מידע אם זו הפעם הראשונה שאתם מעורבים בשימוש בחיתולים של הורים מבוגרים. יש לשאול את המבוגר אם הוא חש בחיתול זה או אחר בנוח. בהתחלה זה הכול עניין של ניסוי וטעייה עד שמגיעים לחיתול הנכון שיהיה אידיאלי עבור המבוגר וכזה שיעלה לו את איכות החיים.
 

 

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד