סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מחיר / מחירים / מחירון

חיתולים למבוגרים נועם EXSTRA STRONG L

חיתולים למבוגרים נועם בעל מגע רך ונעים חשמירה על בריאות העור.
₪49.00 ₪55.00

חיתולים למבוגרים אברי פורם L3

חיתולי אברי פורם L3 לרמת ספיגה גבוה המתאים למטופלים המרותקים למיטה 20 יחידות בחבילה
₪82.00 ₪89.00

חיתולים למבוגרים אגו סאן XL3

חיתולים למבורים אגו סאן בעל כושר ספיגה גבוהה ליום וללילה עד 12 שעות.
₪62.00 ₪65.00

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות מידה ALL NIGHT L

חיתולים למבוגרים נועם ALL NIGHT SOFT מצטיינים בכושר ספיגה גבוה מתאימים לשימוש גם ביום וגם בלילה
₪49.00 ₪59.00

חיתולים למבוגרים נועם EXSTRA STRONG M

חיתולים למבוגרים נועם בעל מגע רך ונעים חשמירה על בריאות העור. מבצע רוכשים 8 חבילות ומקבלים חבילת סדיניות נועם במתנה
₪45.00 ₪49.00

חיתולים למבוגרים שקמה Over Night XL

חיתולים למבוגרים ברמת ספיגה גבוה OVER NIGHT לספיגת לילה מוגברת להרטבות כבדות במיוחד.
₪59.00 ₪69.00

החיים יפים ובמהלך חיינו אנו צוברים עוד ועוד חוויות נשארות איתנו שנים קדימה. אך יש משהו שכנראה שאף אחד מאיתנו לא יוכל לברוח ממנו -  החיים עוברים, ואנו לא נהיים צעירים יותר, ובשלב כלשהוא אנו מתחילים לחזור לשלב בו היינו תינוקות. זה עצוב אך אי אפשר להתחמק מזה, ובשנים מבוגרות אנו נהיים יותר ויותר תלויים כמו שהיינו כשהיינו תינוקות. כשמגיעים לשלב בו צריך מוצרי ספיגה למבוגרים, זה הסימן שהחלק הסיעודי מגיע, ואם המטפל יודע לטפל כמו שצריך ולהשתמש בעזרים הנכונים השנים הללו יכולות לעבור עם כמה שפחות סבל. הנה כמה טיפים על חיתולים למבוגרים בחולון ובמקומות אחרים, חיתולים שכל אחד יצטרך מתישהו.

למה צריך אותם בכלל?

חיתולים למבוגרים בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ, בין אם הם חיתולים למבוגרים זולים, או חיתולים למבוגרים שקמה או כל סוג אחר, נצרכים מסיבה אחת בלבד – אי יכולת של האדם המבוגר לשלוט בצרכיו, או במילים אחרות יש לו אי שליטה על הסוגרים שלו. בגיל מבוגר המוח לא יכול לעשות כבר את העבודה, מה גם שהשרירים רפויים יותר, ולכן חייבים מוצרים לספיגה. כשעושים מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים, כדאי לבקש חיתולים למבוגרים דוגמית, כך שניתן יהיה להחליט בקלות רבה יותר לאחר התנסות מעשית עם הסוגים השונים.

מה חשוב לוודא?

כשעושים מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים ומחפשים מוצרי ספיגה למבוגרים, בין אם הם חיתולים למבוגרים בחולון או חיתולים למבוגרים בפתח תקווה או חיתולים למבוגרים שקמה או חיתולים למבוגרים זולים או יקרים, חשוב לוודא את רמת הספיגה שלהם, בכדי שלא יצטרכו להחליף בתדירות גבוהה מידי ובכדי שהמשתמש בהם לא יירטב מהר. ולכן, חיתולים למבוגרים דוגמית מכל חברה, יענו על השאלה עד כמה החיתול סופג והאם הוא מספיק חזק ונוח למשתמש.

ככל שנעשה יותר ניסיונות עם דוגמיות של סוגים שונים נהיה יותר חכמים ונבין יותר מה מתאים יותר לנו או לקרובים לנו. חיתולים למבוגרים אומנם נמצאים בשימוש בעיקר אצל חולים סיעודיים אך לא תמיד, ולעיתים גם מבוגרים שאינם סיעודיים צריכים אותם, חשוב שהמשתמש יביע את דעתו לגבי איכות החיתולים והנוחות שיש עימם.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד