סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

חיתולים גדולים XXXL-Prevail biatric

חיתולים למבוגרים במידה גדולה, חיתול חזק ויציב לאורך שעות היום.
₪75.00

חיתולים למבוגרים טנה סליפ מקסי M

חיתולים למבוגרים טנה סליפ בעלי ספיגה מוגברת ללילות מרובי שינה ועור בריא מאדמומיות
₪89.00

חיתולים למבוגרים שקמה ProSkin אובר נייט L

חיתולים למבוגרים שקמה אובר נייט ProSkin עם שילוב סיבי נחושת
₪65.00

תחתונים סופגים טנה פלוס TENA

תחתונים סופגים למבוגרים טנה לנוחות בכל שעות היום. בעל מרקם קטיפה והמשלב נוחות ומגע נעים.
₪99.00

חיתולים לילדים גדולים אברי פורם XS2

חיתולים גדולים במידה אחת מעל "האגיס" ו-"פמפרס" מס' 6
₪85.00

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות L

חיתולים למבוגרים נועם ALL NIGHT SOFT מצטיינים בכושר ספיגה גבוה מתאימים לשימוש גם ביום וגם בלילה
₪55.00

החיים יפים ובמהלך חיינו אנו צוברים עוד ועוד חוויות נשארות איתנו שנים קדימה. אך יש משהו שכנראה שאף אחד מאיתנו לא יוכל לברוח ממנו -  החיים עוברים, ואנו לא נהיים צעירים יותר, ובשלב כלשהוא אנו מתחילים לחזור לשלב בו היינו תינוקות. זה עצוב אך אי אפשר להתחמק מזה, ובשנים מבוגרות אנו נהיים יותר ויותר תלויים כמו שהיינו כשהיינו תינוקות. כשמגיעים לשלב בו צריך מוצרי ספיגה למבוגרים, זה הסימן שהחלק הסיעודי מגיע, ואם המטפל יודע לטפל כמו שצריך ולהשתמש בעזרים הנכונים השנים הללו יכולות לעבור עם כמה שפחות סבל. הנה כמה טיפים על חיתולים למבוגרים בחולון ובמקומות אחרים, חיתולים שכל אחד יצטרך מתישהו.

למה צריך אותם בכלל?

חיתולים למבוגרים בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ, בין אם הם חיתולים למבוגרים זולים, או חיתולים למבוגרים שקמה או כל סוג אחר, נצרכים מסיבה אחת בלבד – אי יכולת של האדם המבוגר לשלוט בצרכיו, או במילים אחרות יש לו אי שליטה על הסוגרים שלו. בגיל מבוגר המוח לא יכול לעשות כבר את העבודה, מה גם שהשרירים רפויים יותר, ולכן חייבים מוצרים לספיגה. כשעושים מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים, כדאי לבקש חיתולים למבוגרים דוגמית, כך שניתן יהיה להחליט בקלות רבה יותר לאחר התנסות מעשית עם הסוגים השונים.

מה חשוב לוודא?

כשעושים מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים ומחפשים מוצרי ספיגה למבוגרים, בין אם הם חיתולים למבוגרים בחולון או חיתולים למבוגרים בפתח תקווה או חיתולים למבוגרים שקמה או חיתולים למבוגרים זולים או יקרים, חשוב לוודא את רמת הספיגה שלהם, בכדי שלא יצטרכו להחליף בתדירות גבוהה מידי ובכדי שהמשתמש בהם לא יירטב מהר. ולכן, חיתולים למבוגרים דוגמית מכל חברה, יענו על השאלה עד כמה החיתול סופג והאם הוא מספיק חזק ונוח למשתמש.

ככל שנעשה יותר ניסיונות עם דוגמיות של סוגים שונים נהיה יותר חכמים ונבין יותר מה מתאים יותר לנו או לקרובים לנו. חיתולים למבוגרים אומנם נמצאים בשימוש בעיקר אצל חולים סיעודיים אך לא תמיד, ולעיתים גם מבוגרים שאינם סיעודיים צריכים אותם, חשוב שהמשתמש יביע את דעתו לגבי איכות החיתולים והנוחות שיש עימם.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד