סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מוצרי ספיגה למבוגרים

חיתולים למבוגרים טנה סליפ פלוס 30 יחידות M

חיתול בעל מבנה גיזרתי מידה M מגיע עם סרט הדבקה רב שימושי לכל רוחב החיתול.
₪89.00

חיתולים לילדים טנה סליפ פלוס 30 יחידות XS

חיתול בעל מצבנה גיזרתי מידה XS מגיע עם סרט הדבקה רב שימושי לכל רוחב החיתול.
₪85.00

חיתולים למבוגרים FRIENDS

חיתולי FRIENDS – רמת ספיגה הגבוה מעניקים הגנה של עד 16 שעות, נעימים למגע ומקנים למטפל ולמשתמש רמת ספיגה מהגבוהות בישראל – 10 טיפות! החיתול כולל אינדיקטור המסייע לדעת מתי החיתול רטוב ודורש החלפה
₪45.00

חיתולים למבוגרים טנה סליפ פלוס 30 יחידות L

חיתול בעל מצבנה גיזרתי מידה L מגיע עם סרט הדבקה רב שימושי לכל רוחב החיתול.
₪102.00 ₪105.00

חיתולים למבוגרים טנה סליפ פלוס 30 יחידות S

חיתול בעל מצבנה גיזרתי מידה S מגיע עם סרט הדבקה רב שימושי לכל רוחב החיתול.
₪85.00

חיתולים למבוגרים טנה סליפ פלוס 30 יחידות XL

חיתול בעל מצבנה גיזרתי מידה XL מגיע עם סרט הדבקה רב שימושי לכל רוחב החיתול.
₪119.00
מוצרי ספיגה למבוגרים 

כחלק עבודתנו אנו מספקים ללקחותינו את כל מוצרי הספיגה המתקדמים ביותר.
טבע החיים יודעת לתת מענה מיידי ומקצועי עבור קהל לקוחותינו, נציגי החברה ערוכים עבור כל שאלה או בעיה וישמחו לעמוד לשרותכם בעל עת.

תחתוני שקמה סופר נייט, פדים אברי סאן ותחבושות poise. תמצית קטנה מהמגוון הרחב שאנו מציעים עבורכם.
אתם מוזמנים להגיע לחנות הממוקמת במתחם הקניות הגדול של יינות ביתן יד יצחק לשעבר להתייעץ איתנו ולפתור את כל הבעיות.

פתורונות רבים של מוצרי ספיגה נמצאים בשבילכם במרחק נגיעה, הגיע הזמן שגם אתם תרגישו חופשי בגיל השלישי.
כחלק מהשירות שלנו מערך הפצה שלם אשר יעמוד לשרותכם ויספק לכם את המוצרים עד לביתכם מבלי להתאמץ ולצאת מהבית. הקמנו בדיוק בשביל זה את כל המוצרים באתר החברה על מנת להקל עליכם ולבצע קנייה ישירה אונליין, לראות ולהחשף למוצרים החדישים ביותר והמשתלמים ביותר.


אנו עדים לכך, כי בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בתוחלת החיים של אנשים מבוגרים. גם יצרניות של מוצרי הספיגה למבוגרים, רק התרבו. אנשים מבוגרים רוכשים מוצרי ספיגה למשך תקופה ארוכה ולכן מדובר בהוצאה די משמעותית של כל חודש והם  מעניינים לגבי מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים.. למעשה ניתן להיכנס לאתרים השונים וכן לחנויות המקוונות, אשר מציעות את שירותיהם ברכישה ברשת ומשלוח עד הבית, שם ניתן יהיה לראות את המחירים וכן באתרי השוואות מחירים. העניין הוא שלא רק המחיר הוא הקובע, כי אם גם האיכות והנוחות של מוצרי הספיגה למבוגרים אשר חייבת לענות על הצרכים האישיים.

איפה ניתן לקנות מוצרי ספיגה לגברים ונשים
 
יש לציין כי הבחירה של איפה קונים  חיתולים למבוגרים ומוצרי ספיגה למבוגרים אכן נובעת מנוחות , אך לא רק כי אם גם מהמחיר. כמו בכל מוצר, מבוגרים וקרוביהם, מחפשים מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים ואפילו מבצעים, כך שיוכלו אפילו לקנות קרטון של מוצרי ספיגה , אשר יחזיק לזמן ארוך יותר יהווה עבורם חיסכון משמעותי בהוצאות..ניתן למצוא מוצרי ספיגה למבוגרים באיכויות שונות כגון חיתולים למבוגרים מחיר ומוצרי ספיגה רכים במיוחד לנוחות מבית ולאלה אשר סובלים מעור רגיש.זו עובדה ידועה, כי מוצרי ספיגה למבוגרים כרוך בהוצאה לא מבוטלת אבל הבשורה הטובה היא שבגלל שקיימות חברות רבות של יצרניות ויבואניות של חיתולים למבוגרים עד הבית ושאר מוצרי הספיגה ישנם מחירים שיהיו משתלמים במיוחד לאחר סקר שוק שיעשה ע"י משפחת המבוגר או באמצעות המבוגר עצמו.
 
איך בוחרים מוצרי ספיגה ?
 
רגע לפני שאתם רוכשים בחנות חיתולים למבוגרים או שאר מוצרי ספיגה למבוגרים, עליכם לדעת, כי לא תמיד מוצרי הספיגה היקרים הם האיכותיים או המומלצים ביותר. תוכלו לחסוך בהוצאות באמצעות מידע מקיף לגבי הסוגים והחיתולים למבוגרים במבצע השונים למבוגרים ואז להחליט באיזה מוצרי ספיגה לבחור, גם שיהיו נוחים למבוגר וגם לא יקרים מי ויש כאלה הרבה בשוק הישראלי. לפני שתתחילו עם בירור של מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים, יש לדעת כי רכישה מקוונת בחנות אינטרנטית אשר מציעה מגוון רב של מוצרי ספיגה אשר מיועדים למבוגרים, תהיה זולה בהרבה מאשר רכישה פיזית בחנות. סיבה היא חיסכון בפער התיווך וכן, רכישה זו הרבה יותר משתלמת לא רק בגלל המחיר שהוא זול יותר כי אם מהבחינה של נוחות ודיסקרטיות כאשר  מוצרי הספיגה מגיעים עד לבית במשלוח.
 
היום פתרונות של בריחת שתן, זמינים לכל מבוגר או מי שסובל מדליפת שתן. הבעיה היא ההוצאה החודשית הגדלה עקב צריכת מוצרים אלה. היום כבר ניתן למצוא באתרי מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים את המחירים המשתלמים ביותר. רבים מהמבוגרים, חשים הרבה יותר נוח עם תחתונים סופגים, אשר מקנים להם תחושה של תחתון רגיל. יש לברר מה המחירים של תחתונים סופגים ואם ישנם מבצעם ם בחנויות המקוונות או בחנויות הרגילות כמו הפארמים למיניהם. יש לציין, כי בשוק מוצרי הספיגה למבוגרים, ישנם יצרנים רבים וברמת איכויות שונה וכן, המחירים יהיו בהתאם.
 
מחירים טובים לקנית מוצרי ספיגה ברכישה מרוכזת
 
יש לציין, כי אם תחליטו לרכוש כמות גדולה  של מוצרי ספיגה למבוגרים, תזכו בהנחה משמעותית, מה שעשוי להשתלם לכם בטווח הרחוק. בגלל שקיימת צריכה יומיומית של מוצרי ספיגה למבוגרים מומלץ להצטייד בכמות גדולה וכן, לשלם פחות. תוכלו לברר מה המחירים של ארגז מוצרי ספיגה למבוגרים כאשר אתם כבר יודעים באיזה מותג ואילו מוצרי ספיגה אתם צורכים ולבל מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים כאשר המחיר יהיה זול באופן משמעותי. יש לציין כי חיתולים למבוגרים בכפר סבא ליום יהיו זולים יותר מאשר חיתולי לילה כאשר כושר הספיגה הינו גבוה יותר אך גם במוצרי ספיגה אלה המיועדים למבוגרים ניתן יהיה למצוא הבדל במחירים.  בנוסף, ניתן יהיה לרכוש במחירים מוזלים גם מוצרים נלווים כגון קרמים נגד תפרחת חיתולים למבוגרים ומוצרי עזר שונים למבוגרים שהפכו אף הם חלק מהשגרה של הגיל השלישי. בהחלט ניתן לחסוך בחיפוש אחר מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים, היות ו בגלל שמדובר על מוצרים פופולריים רבים מהמבוגרים רוכשים, ניתן יהיה למצוא גם את מוצרי הספיגה האידיאליים וכן את המחירים אשר יהיו אטרקטיביים במיוחד עבור המבוגרים ומשפחתם.


 
 
 
 
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד