סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

השוואת מחירים

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות ALL NIGHT XL

חיתולים למבוגרים נועם ALL NIGHT SOFT בעלי כושר גבוה, באיכות מעולה ובמחיר המשתלם ביותר!
₪49.00 ₪59.00

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות מידה ALL NIGHT L

חיתולים למבוגרים נועם ALL NIGHT SOFT מצטיינים בכושר ספיגה גבוה מתאימים לשימוש גם ביום וגם בלילה
₪49.00 ₪59.00

חיתולים למבוגרים שקמה ProSkin אובר נייט L - XL

חיתולים למבוגרים שקמה אובר נייט ProSkin עם שילוב סיבי נחושת/ קיים במידה L ו XL
₪65.00

חיתולים למבוגרים שקמה Over Night L

חיתולים למבוגרים שקמה אובר נייט-הספיגה הגבוה ביותר למשך כל הלילה (12 שעות)
₪59.00 ₪69.00

חיתולים למבוגרים שקמה Over Night M

חיתולים למבוגרים שקמה אובר נייט M בעלי כושר ספיגה גבוה ללילה יבש ועור בריא
₪59.00 ₪69.00

חיתולים למבוגרים שקמה Over Night XL

חיתולים למבוגרים ברמת ספיגה גבוה OVER NIGHT לספיגת לילה מוגברת להרטבות כבדות במיוחד.
₪59.00 ₪69.00
כל היתרונות של מיטה סיעודית

קיימים מבים בהם אנשים חולים או קשישים מרותקים למיטתם למשך תקופה ארוכה, שיכולה להמשך חודשים או אפילו שנים. במהלך התקופה זו, הם זקוקים למיטה המיועדת לכך- מיטה איכותית המיועדת בדיוק למטרות אלה, הרי היא מיטה סיעודית. מיטה זו מציעה נוחות מקסימלית, תוך הפתחה משמעותית של הסיכוי לנזקים שונים, כגון כאבים ופצעי לחץ שעלולים להווצר כתוצאה מן השהות הממושכת במיטה. מיטה כזו עשויה לעודד החלמה ושיקום מהירים יותר.

למיטה סיעודית יש יתרונות רבים. היא מאפשרת כיוון והתאמה אישית של התנוחה ושל כל חלקי המיטה. בנוסף לכך, מדובר במיטה מרופדת ואורטופדית אשר מיועדת לאנשים אשר מצויים בתנוחת שכיבה במשך שעות ארוכות. מיטות כאלה יציעו, על פי רוב, גם מזרון מיוחד המיועד לחלוקה נכונה של המשקל ובכך למניעה של פצעי לחץ. כאשר ירצה הנכה או הקשיש אשר שוכב במיטה לעבור לישיבה או עמידה, הוא יוכל לעשות זאת בקלות באמצעות תמיכה מהמיטה.

למה להתפשר על מיטת בית חולים סטנדרטית?
בתי החולים הציבוריים בישראל מציעים מיטות סטנדרטיות. מיטות אלה אמנם מתכווננות במידה מסוימת, אך אין להשוות בינן לבית המיטות הסיעודיות האיכותיות. הן צרות, לא מרופדות היטב ולא נוחות לשכיבה ממושכת. אם אחד מקרובי המשפחה שלכם מאושפז בבית חולים ציבורי, כגון בילינסון, והוא צפוי לבלות תקופה ארוכה במצב שכיבה במיטה- אל לכם להתפשר על פחות ממיטה סיעודית.
מיטות כאלה ניתן למצוא במגוון סוגים, גדלים ואיכויות, ומיטות שונות יציעו פונקציות ואופציות שונות אשר עשויות להתאים לצרכים שונים.
את המיטות הללו ניתן לרכוש בטווח רחב של מחירים, חלקם עשויים להתאים לכל כיס. עם זאת, רצוי לרכוש מיטה סיעודית מתוצרת איכותית, שכן מחיר זול בהרבה מן הממוצע בשוק עלול להעיד על מיטה לא נוחה ולא איכותית, אשר אינה עולה בהרבה על מיטת בית החולים הרגילה. כאשר ישתחרר קרוב המשפחה שלכם מבית החולים בילינסון, תוכלו להעביר את המיטה הסיעודית הביתה ובכך להבטיח תהליך שיקום קל ויעיל יותר, וכן שיפור משמעותי באיכות החיים.מוצרי ספיגה למבוגרים
 
במידה ואתם סובלים מבריחת שתן, לבטח אתם מברכים על מוצרי ספיגה למבוגרים אשר מצילים אתכם מפני התמודדויות שונות בחיי היום,יום וכן מסיטואציות מביכות.ישנן כל מיני סיבות אשר בגינן, מבוגרים רבים סובלים מתופעת בריחת שתן.אנשים אלה, סובלים משרירים חלשים של רצפת האגן וכן, במיוחד נשים שלאחר לידות רצפת האגן פשוט נחלשת. דליפת שתן היא בעיה כאשר האדם הסובל ממנה נמצא יחד עם חברים א מכרים וכן, ביציאות שונות מהבית. ניתן בהחלט להתמודד עם בעיה זו באמצעות מוצרי הספיגה השונים אשר מיועדים לאוכלוסיה המבוגרת או לציבור הנכים אשר מרותקים לכיסא גלגלים ואין להם תחושה בפלג הגוף התחתון.
 
 יש לדעת, כי קיימים מוצרי ספיגה למבוגרים שהם יעילים, ונוחים ואסתטיים. מי שסובל מבריחה קלה של שתן יכול להשתמש בפדים מיוחדים לספיגה שאינם נראים לעיין והם סופגים ריחות רעים. גם תחתון דק שהוא מוצר ספיגה בפני עצמו שאינו נראה מבעד לבגדים ומשמש כמוצר ספיגה בשעות היום הינו נוח ויעיל לאנשים רבים אשר יכולים לנהל אורח חיים תקין מבלי לחשוש מדליפות שתן. בשימוש עם מוצרי ספיגה אשר מיועדים למבוגרים ניתן כבר להפסיק לכבס בתדירות גבוהה בגדים ומצעים כאשר אנשים הסובלים מבריחת או דליפת שתן מוגנים באמצעות מוצרי הספיגה  המעניקים להם היגיינה ונוחות מלאה והחשוב ביותר הוא הביטחון והכבוד העצמי..
 
התאמה ,נוחות ואמינות – שלושת הכללים  ברכישת מוצרי ספיגה למבוגרים
 
כאשר אנשים מבוגרים חשים כי זה הזמן לרכוש מוצרי ספיגה למבוגרים, ישנם כמה קריטריונים אשר על פיהם, יש לרכוש את מוצרי הספיגה אשר יתאימו לגודלם ,למשקלם ולנוחיותם. ישנם  חיתולי יום וחיתולי לילה, כאשר ההבדל הינו בכושר הספיגה של החיתול, היות ובלילה כמות השתן תהיה גדולה יותר ולכן יש להיערך בהתאם מבחינת סוג החיתול למבוגרים. יש להתאים את החיתול לגודל המותניים ולחוש כי הוא נוח. למעשה, בהתחלה מבוגרים רבים מנסים סוגים שונים של מוצרי ספיגה עד שהם מחליטים מבין סוגי החיתולים, הפדים וכמובן המותגים השונים  באיזה מוצרי ספיגה הם ישתמשו. ישנם ברוב מוצרי הספיגה אשר מיועדים למבוגרים, חסמי דליפה על מנת לתת להם תחושת ביטחון. יש להחליף את מוצרי הספיגה  לעיתים קובות, על מנת למנוע גירויים בעור דלקות למיניהן.
 
יש לוודא כי מוצרי ספיגה למבוגרים, יהיו איכותיים וכן מי שרוגש את המוצרים ההיגייניים הללו להוריו או קרוביו, ידאג כי ההגנה תהיה מרבית וכן המבוגר יחוש נוחות בשימוש.יש לוודא לפני שרוכשים  מוצרי ספיגה שונים  הכוללים איפה קונים חיתולים למבוגרים, האם מבוגר יכול ללכת בעצמו לשירותים אם הוא במצב תזזיתי דינאמי ומה הרמה של בריחת שתן שלו. למי שרמת דליפת השתן אינה  גבוהה, יוכל להשתמש עם פדים סופגים. הפדים הללו, זמינים בכל מיני גרסאות וגדלים שונים שניתן בקלות להתאים מבוגרים המעוניינים בשימוש בפדים אלה. פדים לספיגה למשל, ניתן ללבוש בתוך התחתונים עצמם או לבישתם על החיתול. 


הגנה מרבית בשעות היום והלילה באמצעות מוצר ספיגה למבוגרים
 
גם למבוגרים ישנה שלוות נפש, כאשר הם חשים בנוח ואינם חשים מבוכה בשל דליפת השתן. ישנו הבדל בין פדים וחיתולים למבוגרים מחיר או בכלל מוצרי ספיגה למבוגרים, בין נשים לגברים. למשל פדים לספיגה עבור גברים, יהיו רחבים יותר ואילו פדים לספיגה עבור נשים, נראים כמו תחבושת היגיינית לנשים אך יותר גדולה.יש לשים לב לחומרי הגלם שמהם מיוצרים מוצרי הספיגה עבור אנשים מבוגרים. לדוגמא, סיבים הידרופיליים אם מדובר בחומרי גלם באיכות ירודה, בחירה זו  עשויה לגרום לסבל לקשישים בשל תפרחת חיתולים וזיהומים לעורם שגם כך הופך לדק ורגיש בעת זקנתם. ההתאמה המרבית חשובה לא פחות ולכן מומלץ לדעת בדיוק מה המשקל של המבוגר ומה גודל היקף המותניים שלו. ניתן לבחור מוצרי ספיגה למבוגרים אשר מונעים ריחות רעים.  מוצרי ספיגה מאווררים הינם האופציה הטובה והנכונה ביותר לתחושת נוחות ולמניעת דלקות למינים בעור. גם אפשרות הרכישה היום של חיתולים למבוגרים עד הבית ושאר מוצרי הספיגה היא באופן דיסקרטי ונוח באמצעות חנויות מקוונות ומשלוח עד לפתח הבית , כאשר ניתן לבחור מתוך הקטלוג את המותג, הגודל רמת הספיגה. מומלץ להתייעץ לפני עם המוכר בחנות המשווקת מוצרי ספיגה לאנשים מבוגרים כאשר אתם מקבלים את המידע הנחות לכם , מה שמאפשר בחירה נכונה.
 
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד