סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מעקות למיטה

מאחז יד לקימה מהספה

חדש בטבע החיים מאחז יד אשר מתחבר בקלות רבה על מערכת הישיבה בסלון. מקנה בטיחות רבה ועוזר לקימה.
₪890.00

מעקה בטיחות למיטה עולה ויורד

מעקה בטיחות למבוגרים לאורך כל המיטה, מונע נפילות אצל אנשים מבוגרים או סיעודיים. המעקה ניתן לכיוון גובה רצוי ומאפשר טיפול נוח בעת הצורך באדם.
₪430.00 ₪450.00

מעקה בטיחות למיטה 50 ס"מ

מעקה בטיחות למניעת נפילות כמו כן משמש כמעקה עזר בקימה משכיבה למצב ישיבה
₪350.00 ₪370.00

מעקה בטיחות למיטה למבוגרים 75 ס"מ

מעקה בטיחות למיטה מקנה שקט נפשי ולילות שקטים מלאים בשינה בטוחה המונע מצבי נפילה מהמיטה
₪335.00 ₪349.00

מעקה בטיחות למיטה נייד

מעקה בטיחות נייד, התקנה פשוטה ומהירה, נכנס בקלות מתחת למזרון, מצורף תא אכסון לשמירת מוצרים שימושיים בהישג יד. אחריות המוצר: שנה רצועות בטיחות כולל בערכה
₪585.00 ₪649.00

מוט אחיזה למקלחת למבוגרים

מוט אחיזה למבוגרים המאפשר התקנה מהירה ופשוטה בכל חדר רחצה. כמו בכל המוצרים שלנו אנו דואגים לשלב אותם כחלק מריהוט הבית ולספק עבורכם תמיכה ובטחון רב בזמן השימוש.
₪1200.00

מעקה בטיחות למיטה 

בטחון המבוגר חשוב לכולנו, הרי אנו יודעים שבשעות הלילה כאשר אנו ישנים, הבטחון חשוב ליקירנו עוד יותר. בטבע החיים מציעים עבורכם את פתרונות עבור המבוגר לבטחון מלא לאורך שעות הלילה.

מעקות ייחודים למיטה אשר יסייעו למבוגר לקום בחופשיות ובקלות רבה. מגוון מעקות בטיחות למיטה, מעקה טלסקופי גדול ויציב אשר מתלבש מתחת למזרון המיטה בקלות רבה, תוכלו להבטיח את הבטחון והשקט של המבוגר בזמן השינה לאורך שעות היום. במידה והמבוגר נוטה לזוז במהלך השינה ניתן לרכוש מעקה בטיחות למיטה, המקיף את המיטה במלואה ויבטיח לכם ביטחון מלא של המבוגר.

מעקה למיטה זה מתאים במיוחד למיטות אשר לא צמודות לקיר. טבע החיים מתמחה במתן פתרונות שיקום ואבזור הבית עבור הגיל השלישי, מגוון רחב של מוצרי עזר למבוגרים המותאימים אישית במחירים המשתלמים ביותר בארץ.

 לאחר שהחלטתם כי תרצו את אחד ממעקות המיטה עבור בטיחות המבוגר נסביר בקצרה את המאפיינים והמחירים של כל מוצר על מנת שתוכלו לדעת מה מתאים ביותר עבורכם:

מעקה בטיחות למיטה בסיסי הינו מעקה למיטה אשר אינו מצריך התקנה מסוכבת מחירו מתחיל מ 349 ש"ח
מעקה בטיחות עולה ויורד לכל אורך המיטה הינו מעקה קבוע המתאים למטופלים שצריכים בקרה בזמן עלייה וירידה החל מ 450 ש"ח
מעקה למיטה טלסקופי המתאים לאנשים עצמאיים. מעקה למיטה המקנה בטחון בזמן השינה ובלחיצה פשוטה יורד כלפי מטה החל מ 949 ש"ח

בשיחת טלפון קצרה, תכירו צוות מקצועי אשר ידע להתאים לכם בצורה מהירה וטובה את המוצר שיעזור לכם וישפר באופן ניכר את איכות החיים.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד