סגור
חיפוש
Filters

הנגשת הבית לבעלי מוגבלויות - פתרונות להפיכת בית מותאם

אילו פעולות יש לבצע עבור הנגשת הבית? 
בני הגיל השלישי כידוע חיים בבתים ישנים ובעבר נושא ההנגשה לא היה בכותרות דבר המקשה מאוד לקשיש או למטפל. הבניה הישנה והמעברים בין חדרים היו צפופים מאוד ופתחי הכניסה אינם מאפשרים מעבר של כיסא לכן חשוב מאוד כאשר אחד מההורים הגיע לגיל השלישי ובשלב זה קיים הצורך לכניסה או יציאה עם כסאות גלגלים או כסאות רחצה חשוב מאוד לבצע הנגשה נכונה לבית ולקבל ייעוץ נכון מבעל מקצוע עבור שיפוץ או התקנת מוצרי עזר לקיר אשר יאפשרו ביטחון רב למטופל בזמן השימוש.
אנו ממליצים לאחד את חדר השרותים וחדרי הרחצה יחד, עדיף לשפץ חדר כניסה גדול ומרווח אשר יתאים לכל הצרכים. חשוב מאוד שכניסה לחדר המקלחת תיהיה בקו אפס עם שאר החדר ובכך שניתן יהיה להכנס עם כסא בעל גלגלים בצורה נוחה ובטוחה.
מוצרים ועזרים נחוצים
רוב המוצרים המשווקים על ידנו הינם מוצרי עזר לבטיחות בחדר הרחצה והשירותים כלומר: ידיות אחיזה, שטיחונים נגד החלקה, כסאות רחצה, הגבהות לאסלה וכסאות מתקדמים המאפשרים מגע בטוח עם מים ובעל ידיות אחיזה נוחה למשתמש, ריפוד מושב וגב נוח לישיבה ורגליות למנוחה.

חדר אמבטיה נגיש חשוב מאוד לכל אדם, חדר נגיש מונע תאונות,נפילות והחלקות מסוכנות בזמן הרחצה. אנו בטבע החיים מאפשרים לכם להגיע ולהתרשם ממגון מוצרי החנות ולהראות לכם איך ניתן להנגיש א הבית בצורה נוחה ובטוחה לקבלת איכות חיים מושלמת בגיל השלישי.לחץ\י כאן לקבלת מגוון מוצרי הבטיחות לחדר הרחצה ושירותים בינהם : כסאות רחצה , ידיות אחיזה, הגבהות לאסלהשטיח נגד החלקה עוד.