סגור
חיפוש
Filters

ויטל

ככל שמתקדמת הטכנולוגיה, כך אנחנו למדים על הגוף שלנו ועל הצרכים שלו. אחת מן ההתפתחויות החשובות בעולם הרפואה של השנים האחרונות, היא פיתוח יכולות בדיקה מתקדמות למצבים של אי סבילות למזון. במשך שנים רבות הייתה נטייה לבלבל אי סבילות למזונות עם אלרגיה, כשלמעשה מדובר בשתי שופעות שונות שעל אף שהתסמינים שלהם עלולים להיות זהים, הגורם להן שונה והטיפול בהן שונה. אלרגיה למזון היא תופעה נדירה יחסית, המאפיינת רק 2% מאוכלוסיית העולם, ולעומתה, אי סבילות היא תופעה איתה מתמודדת כ-50% מהאוכלוסייה הכללית. אי סבלות היא תופעה בה הגוף לא מסוגל לעכל חומר מסוים (כשהנפוצים שבהם הם לקטוז וגלוטן), ועל כן, צריכה של חומר זה גורמת לחולי, לתגובות המזכירות אלרגיה ולהתפתחות דלקות. במקרים רבים, ישנה גם פגיעה בתפקוד המעי הגורמת לעצירת ייצור סרטונין ולהגברת תחושת הרעב והצורך הפסיכו-פיזיולוגי לסוכר ומתוק. במקרים אלו, סובלים אנשים רבים מצריכת סוכר מוגזמת שמובילה לעלייה במשקל.
טיפול באי סבילות למזון
בימינו ישנן מעבדות רבות אשר יודעות לאבחן מצבים של אי סבילות, ולהגדיר בדיוק את החומר הבעייתי לכל אדם באופן פרטני. אחת מן האוכלוסיות הסובלות יותר מכל מבעיות של אי סבילות למזון היא אוכלוסיית הגיל השלישי- ותיקי החברה. בגילאים מתקדמים, תפקוד המטבוליזם שלנו הולך ומתערער ונוצרים מצבים של חוסר איזון בחומרים הדרושים לגוף. מצבים של אי סבילות למזון מוסיפים על תהליך הזקנה ומקשים עליו, ועלולים לגרום למצבים של סוכרת, או לפיתוח מחלות מעי בעייתיות. בנוסף, יכולת ההתנהלות היומיומית של הגוף הולכת ונפגמת, ומבוגרים רבים סובלים מעייפות, אובדן כוח, נפילות, ואף מצבי רוחב משתנים ודיכאון. ישנם היום לא מעט טיפולים תרופתיים שמסייעים למבוגרים להתמודד עם בעיות עיכול ומחלות דלקתיות במעי, אבל מחקרים מכל רחבי העולם מראים שמלבד הטיפול התרופתי, חלק בלתי נפרד מן היכולת של אדם להתמודד עם בעיות עיכול הוא באמצעות תזונה נכונה.
תוסף מזון רפואי
תזונה נכונה למבוגרים היא נושא מורכב במיוחד וזאת משום שבגילאים מתקדמים התאבון יורד, ובנוסף, בהיעדר אנשים לבשל להם, מבוגרים רבים הולכים ומזניחים את התזונה האישית שלהם וממעיטים בהכנת ארוחות מזינות. דרך מצוינת ופופולרית להתמודד עם חוסר איזון תזונתי, היא באמצעות תוספי מזון ייעודיים, אשר מטרתם היא לספק חומרים ספציפיים אשר חסרים בגוף. אחד מתוספי המזון המצוינים ביותר לאנשים המתמודדים עם אי סבילות למזון הוא ויטל מבית אבוט- משקה טעים בטעם וניל המכיל חלבון מפורק ושמן MCT. ויטל מסייע להגברת יכולות הספיגה של חומרים שונים במערכת העיכול והוא מצוין לאנשים הסובלים מאי סבילות למזון. אך בנוסף, משתמשים בו גם אנשים המתמודדים עם קרוהן, קוליטיס, ובעיות מטבוליות נוספות. ויטל הוא מצוין גם לאנשים הסובלים מפגיעות במערכת העיכול כתוצאה מטראומה, הקרנות וכימותרפיה.

טבע החיים
תוספי מזון רפואיים ניתן למצוא ב- "טבע החיים", הלוא היא חברה למוצרים ומתן פתרונות לאנשי הגיל השלישי. ויטל הוא רק תוסף מזון אחד מיני רבים אשר אותם ניתן למצוא אצלנו, ומלבדו, ישנם גם תוספי מזון נוספים של אבוט לייעודים שונים, כגון אנשור פלוס, אנשור אדוונס, נפרו למטופלי דיאליזה וגלוצרנה לאנשים המתמודדים עם סוכרת. תוספי מזון הם רק אספקט חיוני אחד במתן פתרונות ויצירת אורח חיים אופטימלי למבוגרים. טבע החיים מתמחה במוצרים המתאפיינים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מן המותגים המובילים בעולם. מבין מחלקות המוצרים שלנו ניתן למצוא מיטות סיעודיות חשמליות אשר משלבות בין יכולות מודולריות מתקדמות לעיצוב חם וביתי. ובנוסף, ניתן למצוא גם כיסאות חשמליים, רולטורים וקביים, ועוד שלל פתרונות למבוגרים המתמודדים עם קשיים בתנועה ובהליכה. 
אתר החברה
קטלוג החברה שלנו מוצג כולו באתר ומכיל מערכת ניווט נוחה בין המוצרים השונים. כך, ניתן לברור בין כריות המיועדות לפצעי לחץ, ציוד עזר לעובדים סיעודיים או מזון רפואי. טבע החיים היא חברה שהוקמה מתוך רצון להביא את האיכות הטכנולוגית שמתקדמת בכל רחבי העולם, ולשפר את אורח החיים של ותיקי החברה שלנו. אנחנו מאמינים שהיכולת שלנו להמשיך וליהנות מהחיים תלויה ביכולתנו לשלב בין פתרונות למצבים פנימיים, לבין יצירת מערכות ארגונומיות ואורתופדיות אופטימליות. בימינו ישנם מבוגרים רבים בארץ אשר נהנים ממוצרי החברה וממשיכים לטרוף את החיים ללא הפסקה.