סגור
חיפוש
Filters

חופשות לנכים

לכל אחד מגיע ליהנות ולא משנה המצב בו הוא נמצא. חופשות לנכים מתקיימות מדי יום בשנה ומאפשרות גם לציבור האנשים בעלי המוגבלויות לצאת ולבלות בדרך הכי מפנקת שיש. ציבור הנכים ראוי שייהנה כמו כולם מחופשה וכיום ניתן לאפשר לו לצאת לכל סוג של חופשה אפשרי. לציבור בעלי המוגבלויות ניתנת האפשרות ליהנות מחופשה בישראל הכוללת את כל מה שצריך על מנת להרגיש הכי טוב שאפשר.

ליהנות בכל דרך שאפשר
חופשה בישראל מאפשרת לציבור הנכים להרגיש כמו כולם מבלי כל קשר למצב בו הם נמצאים. לבתי נופש בישראל יש גישה לנכים וכל מי שירצה להגיע יוכל לינות ממגוון השירותים שהם מציעים. המציאות חזקה מכל דבר ואין לנו שליטה על העתיד לקרות. לכן עלינו צריכים להיות ערוכים לכל תרחיש שלא יהיה. נכים הם חלק מאתנו וחיים בסמוך אלינו. מה שאנחנו חייבים לעצמנו הוא האפשרות ליהנות במחיצתם של הציבור בעל המוגבלות. חופשות בישראל מתקיימות עם האפשרות לאפשר הנאה גם לציבור הנכים במדינה.

מגוון אפשרויות בלתי מוגבל
בעבר היה צורך למצוא מלונות שיצליחו לאכסן בתוכם את ציבור הנכים והמגוון לא היה גדול כל כך. כיום כל מלון או בית נופש מאפשר גישה נוכה לציבור הנכים בישראל ונותן את מגוון האפשרויות לבחירה עבורם. כאשר ההיצע הוא בלתי מוגבל ישנם אפשרויות רבות שנועדו למלא את חופשתם של ציבור הנכים בישראל. מלונות ברחבי הארץ באתרים היפים ביותר מול בתי נופש וצימרים מהיפים שמצויים במדינה יעשו את עבודת החופשה עבור ציבור בעלי המוגבלויות. ברחבי הארץ תמצאו מבחר גדול אשר עולה משנה לשנה של צימרים נגישים לנכים עם אבזור מתקדם, פתחי מעבר רחבים ועוד מגוון אמצעים נדרשים בכדי שלא תרגישו בהבדל ותהנו מכל נקודה בצימר לצד בני המשפחה והחברים.

לא למענם בלבד
אנחנו מצויים בתקופה בה ישנה מודעות רבה לכל מוגבלות שהיא. ציבור הנכים כבר מזמן חלק מכל דבר שאנחנו עושים והם מאפשרים לנו להכיר אותם מקרוב ואף ליהנות במחיצתם. חופשות לנכים מאפשרות את כל הטוב שניתן להציע עבור ציבור מאוד מגוון. גם פעילויות רבות שמצויות במהלך החופשה אפשרויות כבר לציבור הנכים בישראל ומאפשרות לו לקבל מגוון פעילויות רב המותאם עבורו במיוחד. לעשות טוב לציבור הנכים הוא מצווה גדולה בעבור אנשים שקצת איבדו משמחת חייהם ואינם יכולים לבצע את כל מה שכולם יכולים.