סגור
חיפוש
Filters

חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים

ישנה הגדרה מסוימת לגבי ילדים עם צרכים מיוחדים. ישנם ילדים שסובלים מכל מיני מחלות ותסמונות כגון שיתוק, ניוון שרירים, שיתוק מוחין, פגיעה עקב תאונה, מחלות עצב ועוד מחלות שמגבילות את חופש התנועה.מחלות או מצבים של אי ניידות, גורמים לצורך של רכישת חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים. על ההורים לרכוש חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים לפי הגודל, המשקל כושר הספיגה וכדומה. כמובן שיש לרכוש שני סוגים של חיתולים חיתולי יום וחיתולי לילה.
 
יש לדאוג לכל העזרים האפשריים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, כולל הליכונים, כיסא גלגלים, קביים וכן, עבור חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים.למזלנו העידן שבו אנו חיים הינו העידן הטכנולוגי ולכן, יש אפשרויות רבות יותר,להקל הן על הילדים והן על ההורים. ישנם תחתונים סופגים לילדים שמעוניינים לחוש בנוח, כאילו התחתון הוא חלק מבגדיהם. חיתולים אלה היום הינם דקים יותר וסופגים, כאשר חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים הינם איכותיים, תוכלו להיות שקטים, כי החיתולים אינם פוגעים בעור הילד או הילדה.
 
מוצרי ספיגה לילדים בעלי צרכים מיוחדים גם לצרכי היום,יום
ישנם ילדים בעלי צרכים מיוחדים שהם עדיין פעילים, כמו בית ספר שהם יוצאים בכל בוקר עם הסעה ולכן, רצוי שיהיו תמיד מוגנים. יד לדאוג כי הילדים יהיו מצוידים עם חיתולים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, כאשר חיתולים אלה, יתאימו לשעות פעילות הילד בבית הספר. ישנם מוצרי ספיגה שנראים כמו תחתונים ויכולים להיות יעילים לילדים בעלי צרכים מיוחדים. לילדים שהם אינם ניידים ומרותקים יותר למיטה, מומלץ להשתמש עם חיתולים לילדים בעלי צרכים מיוחדים.
 
ילדים ובני נוער מתבגרים, הם בעלי אתגר ייחודי בהתמודדות עם מצב של בריחת שתן. לפעמים יהיה קשה למצוא את המידה הנכונה ש מוצרי הספיגה. יש להיות יותר ספציפיים עם המידות, המשקל וכושר הספיג וכן, אם מדובר על חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים שמיועדים ליום או ללילה. מומלץ להתייעץ עם אחות או רופא וכן ניתן יהיה לקבל עצה מבעל בית המרקחת או בעל החנות למוצרי ספיגה, כך שתוכלו לקבל את האינדיקציה הנכונה לבחירת המוצר האיכותי הטוב ביותר עבור הילד או הנער.


התייעצות נכונה תגרום לכם לרכוש את החיתולים היעילים ביותר
יש להתייעץ עם רופא המשפחה, על מנת לקבל חוות דעת נכונה, לרכישת חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים. אם הילדים או הנוער, מבינים את מה שמדברים איתם, ניתן יהיה להסביר להם להרגיע אותם, כי  תופעת בריחת השתן היא נורמלית.  ישנם ילדים שמרטיבים עד גיל מאוחר ואין מדובר על מוגבלויות פיזיות או ני אורולוגיות אחרות שיש לילדים בעלי צרכים מיוחדים, אבל עד שתופעה זו תעבור, יש לרכוש להם מוצרי ספיגה שיתאימו להם.
 
בררו לגבי המוצרים המסוימים שנועדו למטרת סיוע והיגיינה כמו חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים. ישנם הורים רבים אשר משתמשים עם שירות של משלוח חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים עד הבית, הן למטרת דיסקרטיות ונוחות מבלי שיצטרכו להתרוצץ הרבה. ניתן לרכוש גם סדיניות חד פעמיות כך שלא תהיה הרטבה של הסדין או המזרון, מה שיקנה תחושת נוחות בקרב ילדים עם צרכים מיוחדים. יש לשים לב כי החיתולים לילדים עם צרכים מיודים, הם בעלי חומר "נושם" ויש בהם ג'ל, מה שימנע  תחושה של רטיבות ומונע גירויים בעור. שימו לב, כי חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים יגיעו עם סרט הדבקה רב פעמי.
 
החלפת חיתולים לעיתים קרובות תמנע בעיות בעור הילד או הנער בעל צרכים מיוחדים
יש לציין, כי החלפת חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים כמה פעמים ביום, תמנע מביות בעור של הילד או הנער. יש לשטוף את העור ולרכוש משחה מיוחדת נגד תפרחת חיתולים. ילדים ונערים, נוטים להזיע יותר בגיל ההתבגרות ויש לשי לב שהעור לא ייפגע. חיתולים איכותיים לילדים עם צרכים מיוחדים יכולה לפתור את הבעיה. תוכלו לקבל הוראות לשמירה טובה יותר על ההיגיינה של הילד או הנער מרופא, אחות או המוכר בחנות. תוכלו לתקשר עם הילד ולשוחח איתו מה נוח לו יותר, היות ויש ילדים או נערים בעלי צרכים מיוחדים אשר יעדיפו יותר תחתונים סופגים מאשר חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים. שוב הכול תלוי במצב של הילד בעל הצרכים המיוחדים. מוצרי ספיגה שונים עומדים לרשותם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים וניתן להקל עליהם בבחירה הנכונה. למשל ישנם ילדים שיעדיפו תחתוני ספיגה דקים שתוכננו לצרכים הייחודיים של נער או ילד, מה שיאפשר להם לקום למיטה יבשה וכן, שימוש במוצר ספיגה זה, יקל על ביטחון הילד בשלבים השונים, למשל אם ישנם ילדים שמעוניינים לחוש יותר עצמאים וחיתולים מביכים אותם יותר.
 
למשל אם אתם יוצאים עם הילד לנסיעות ארוכות, עדיף לרכוש תחתונים סופגים מאשר חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים וכן, אם לילד ישנה מסגרת יום, יומית קבועה, תחתונים סופגים יתאימו יותר. ישנם יתרונות רבים בחירה נכונה של חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים, כמו ילדים שאין להם שליטה על סוגרים בכלל ולכן, מומלץ לרכוש חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים שימנע מריחות רעים, כאשר חיתולים אלה, מיוצרים מחומרים איכותיים,כאלה המקנים נוחות. בגלל שמדובר גם בהוצאה לא קטנה, יש לחפש באמצעות מבצעם או השוואת מחירים את החיתולים ושאר מוצרי ספיגה איכותיים, במחירים סבירים ומומלץ לרכוש כמות גדולה, היות ומבצעים כאלה אין תמיד.

 
חיתולים דקים וסופגים לילדים בעלי צרכים מיוחדים
היום ילדים בעלי צרכים מיוחדים אינם צריכים להתבייש או לסבול בגלל שהם לובשים חיתולים לילדים עם צרכים מיוחדים. ישנם חיתולים דקים וישנם ילדים שמסוגלים החליף עצמם חיתולים בעת הצורך. במצב זה, יש ליידע את האחות בבית הספר אשר תאפשר שירותים שיהיו בהם את כל הנוחות והדיסקרטיות להחלפת החיתול.