סגור
חיפוש
Filters

חיתולים למבוגרים הוד השרון טלפון

אם יש משהו שאנחנו לא רוצים להתפשר עליו זה טיפול בהורים שלנו בעת זקנה. להורים שלנו אנחנו חייבים כמעט הכול- הם הביאו אותנו לעולם, גידלו אותנו והקדישו את חייהם כדי שנצליח בחיינו. הערבות הקיימת בין הורה לילדו היא ערבות אותה לא ניתן למצוא באף מערכת יחסים אחרת בעולם. עם הגיל, כושר ההתנהלות הכללי של כל אדם הולך ויורד, ומלבד היותו של הגוף נחלש, כך גם פעמים רבות הנפש מתחילה להזניח את עצמה. מלבד בעיות מפרקים, מגבלות תנועה ובעיות סוכר המאפיינות אנשים מבוגרים, ישנם גם תסמינים נפוצים כגון ירידה במצב הרוח ואובדן הרצון לבלות, לבשל או לאכול, או החשק להכיר אנשים חדשים ולחוות חוויות חדשות. על כן, הדרך שלנו לגמול להורינו, היא להיות שם עבורם כשהם מגיעים לגילאים מתקדמים, ולוודא שהם ממשיכים ליהנות מחייהם.
טיפול בהורים והשגחה
כילדים להורים מבוגרים אנחנו חייבים לדאוג שהם אוכלים טוב, ישנים טוב ונהנים מתעסוקה שתפרה את מוחם ונפשם. ישנם לא מעט אנשים שנתקלים בדילמות של הוצאת הוריהם מביתם והעברתם לדיון מוגן ולבתי אבות- לפעמים מדובר בשיקולים כלכליים ולפעמים בשיקולים רגשיים של קירבה פיזית או הרצון של האדם המבוגר להישאר בביתו. טיפול בהורים לפעמים פשוט כרוך בתחזוקה שוטפת של מערכות היחסים והקפדה על ביקורים, שיחות טלפון ומפגשים משפחתיים. חשוב שנזכור לבשל להורינו, לנקות להם, לעשות להם קניות, לתקן להם מכשירים בבית ולרכוש עבורם דברים חדשים- החל מטלוויזיה, דרך בגד חדש ועד לקחת אותם לספר או לקוסמטיקאית- טיפוח ושמירה על הרגלים הוא אפקטיבי מאד לשמירה על המורל. מבלי שנשים לב, טיפול בקשישים הוא כמעט כמו טיפול בפעוטות וילדים, ובשלב כזה או אחר בחיינו, היחסים מתהפכים ואנחנו הופכים להורים של הורינו.
חיתולים למבוגרים הוד השרון טלפון
בשלבים סיעודיים בהם נמצאים הורינו, אנחנו חייבים לדאוג לשמור על ההיגיינה והנוחות שלהם, ולוודא שיש להם את כל האמצעים כדי להמשיך ולנהל אורח חיים אופטימלי. עולם מוצרי הרפואה למבוגרים הוא עולם מפותח מאד, וניתן למצוא בארץ מוצרים מדהימים ממותגים מכל רחבי העולם- החל ממוצרי ספיגה ועד לטכנולוגיות המתקדמות ביותר של מיטות סיעודיות מתכווננות. בין אם אתם מחפשים חיתולים למבוגרים כפר סבא או אפילו חיתולים למבוגרים כפר קאסם ניתן היום במרחק קליקים מעטים לקבל חיתולים למבוגרים עד הבית מבלי שבכלל תצטרכו לצאת ולחפש. "טבע החיים" היא חברה המתמחה בשיווק של מוצרי איכות לאנשי הגיל השלישי, וביניהם גם מזרונים לפצעי לחץ או תחתונים חד פעמיים לבריחות שתן. בימינו, במקום לבזבז זמן יקר על חיפוש והגעה לחנות, והתמצאות בין המוצרים השונים, ניתן לברור הכול מהמחשב ומהסמארטפון, וליהנות מקטלוג איכותי מלא בתמונות והסברים על המוצרים. לטבע החיים ישנו מערך משלוחים שפועל מתוך מודעות למיידיות ההכרחית באספקת מוצרים לאנשי הגיל השלישי, ואנחנו מתחייבים לאספקת המוצרים תוך שלושה ימים בלבד מרגע ההזמנה. למי שבכל זאת רוצה להגיע ולהתרשם, אנחנו ממוקמים בהוד השרון ואת שעות הפעילות ומספר הטלפון ניתן למצוא באתר.
סביבה בטוחה ונוחה
כדי שנוכל להקנות להורינו סביבה איכותית גם בזמן שאנחנו לא נמצאים איתם, חשוב לשים לב שאנחנו מאבזרים את ביתם כך שיתאים למגבלות איתן הם מתמודדים. סביבה ארגונומית למבוגרים מהווה תחום נרחב מעולם המוצרים לגיל השלישי, והיא כוללת קביים ורולטורים לניידות, אך גם מיטות חשמליות מיוחדות, כיסאות רחצה מתכווננים, מעקות לשירותים ולחדרי הבית, וכן מנופי קימה והרמה שמסייעים לצאת מן המיטה. כשרוכשים מוצרים מסוג זה, חשוב להקפיד על איכות גבוהה המאפיינת את המותגים המובילים. בטבע החיים ניתן למצוא מוצרים של היצרנים המובילים בעולם כגון ברומייר ואינווקר, וכמותם עוד רבים נוספים.
מן החוץ אל הפנים
כשם שאנחנו צריכים לדאוג לסביבה הפיזית בה חיים הורינו, חשוב שגם נשים לב למשקל גופם ולמדדים שלהם. אחת מן הדרכים להמשיך ולשמר את בריאות הגוף היא באמצעות תוספי מזון למבוגרים, אשר מהווים תחליף לחומרים אותם קשישים כבר לא מצליחים לצרוך- בין אם זה בגלל רגישויות שמתפתחות למזונות מסוימים (במקרה של סוכרת לדוגמה) ובין אם זה כתוצאה של חוסר במזון. בטבע החיים ניתן למצוא את תוספי המזון האיכותיים ביותר מבית אבוט- וביניהם אנשור אדוונס, גלוצרנה וויטל.