סגור
חיפוש
Filters

חיתולים למבוגרים מחיר זול

כאשר מזדקנים, במקביל להתמודדות הפיזית ישנה התמודדות נפשית עם שינויים החלים בקצב ובאיכות החיים. ההתמודדות הנפשית נובעת ממודעותו של האדם אל גופו כשהוא רואה אותו הולך ונחלש, אך גם קשורה לדרך בה הוא רואה את הסביבה, או נכון לומר, הדרך בה הוא חושב שהסביבה רואה אותו. מבוגרים רבים מתמודדים עם רגשות של מבוכה ובושה כשהם מאבדים את היכולת להיות אדונים לחייהם. הם מרגישים כי הם מעוררי רחמים ותופסים את הסעד לו הם זקוקים כנטל על החברה ועל הקרובים להם. פעמים רבות מבוגרים מסרבים לעבור טיפולים שיכולים להקל מאד על חייהם ומעכבים את הבראתם ושיקומם, וזאת רק משום שהם מאמינים כי הם מעמסה על ילדיהם ומשפחתם.
חיתולים למבוגרים ספיגה גבוהה
אחד מן הדברים שהכי קשים לקשישים הוא הכרה בצורך שלהם בחיתול. זאת משום שחיתולים נתפסים כמוצר לתינוקות, וחוסר שליטה בסוגרים מייצר מבוכה רבה. חשוב מאד לשים לב לאורח החיים אותו מנהלים הורינו וסבינו כשהם מגיעים לגילאים מבוגרים, וללוות אותם בתהליך הזקנה שלהם, שבחלקו כולל גם הכרה במגבלות חדשות. ישנם היום חיתולים מצוינים למבוגרים שיכולים לשנות לגמרי את אורח החיים, והם כוללים טכנולוגיות לספיגה גבוהה אשר מאפשרים החלפה רק אחת לעשר או שתים שעות. בעיה נוספת היא שמבוגרים רבים מתביישים ללכת ולקנות בעצמם חיתולים, או לשלוח את קרוביהם לעשות זאת עבורם. אך למזלנו, אנחנו חיים בעידן בו אינטרנט ומשלוחים הם חלק בלתי נפרד מהשירותים בהם משתמשים כמעט כל השווקים בעולם, וביניהם- מוצרים לאנשי הגיל השלישי. אחת מן החברות המובילות בארץ בתחום היא טבע החיים המאפשרת לרכוש כמעט כל מוצר סיעודי למבוגרים, ומספקת אותו עד לבית הלקוח תוך שלושה ימי עסקים בלבד.
מחיריהם של חיתולים נעים בין עשרות למאות שקלים והם משתנים בין חברות לדגמים. בעוד ישנן חברות איכותיות יותר ופחות, דגמים שונים מכילים טכנולוגיות שונות ועונים על צרכים שונים. כך לדוגמה, חיתולי שקמה מבית חוגלה- קימברלי מציעים מספר דגמים המיועדים לשמונה, עשר או אף שתים עשרה שעות ספיגה. הצורך משתנה בין מבוגרים עם בעיות שליטה בסוגרים, למבוגרים הנוטלים תרופות ממריצות שתן. כאשר בודקים את מחיריהם של חיתולים, חשוב לשים לב גם לכמות החיתולים באריזה- בעוד חברות אחדות מוכרות חיתולים באריזות של חמישה עשר, אחרות מספקות אריזות של שלושים. אבל יותר מהמחיר חשובה האיכות. אם יש משהו שאנחנו לא יכולים להתפשר עליו הוא איכות החיים של הורינו וסבינו בעת זקנתם- האנשים שבזכותם אנחנו כאן. ניתן להשיג היום מוצרי ספיגה וחיתולים למבוגרים במבצע באתר טבע החיים, וכן ליהנות משאר המוצרים שלנו המשלבים איכות ומחירים אטרקטיביים.
"טבע החיים"
שקמה, ABENA, TENA, BRUMEIER, אבוט, ETAC, אינווקר- אלו רק קומץ קטן ממותגי היוקרה והאיכות המוצעים בטבע החיים. המותגים שלנו הם המובילים ביותר בעולם ומגיעים ממעבדות הטכנולוגיה המתקדמות ביותר בארץ, באירופה ובארה"ב, וזאת במטרה להקנות רשת פתרונות אולטימטיביים מהאיכות הגבוהה ביותר שיש לאנשי הגיל השלישי. מוצרי ספיגה הם מרכיב חשוב בסעד מבוגרים, אך הם מהווים רק חלק קטן ממכלול הפתרונות אותו ניתן למצוא באתר החברה שלנו. בטבע החיים ניתן למצוא גם תוספי מזון איכותיים לאנשים הסובלים מירידה במשקל, וכן לסוכרתיים או מטופלי דיאליזה. בנוסף, ישנם מנופי הרמה וקימה, מעקות בטיחות, מיטות סיעודיות חשמליות, כיסאות גלגלים ורולטורים, ולכולם תו התקן הגבוה והמחמיר ביותר. מי שאי פעם תהה לגבי פצעי לחץ איך מטפלים אצל מבוגרים, ימצא בקטלוג החברה מזרנים, מיטות וכריות מיוחדות שכל מטרתם הוא להקל ולמנוע פצעים אלו. במקביל לטיפול בפצעי לחץ חשוב לייצר סביבה ארגונומית ודינמית שתאפשר זרימת דם בריאה ונכונה.
ממשיכים לפעול למען איכות החיים
איכות החיים שלנו תלויה בהמון מרכיבים שונים שיחד יכולים לסייע לנו להאריך שנים וליהנות מכל שנה ושנייה. החל מבריאות הגוף שלנו, דרך סביבה בטוחה ונוחה לתנועה, ועד לבריאות הנפשית החשובה לא פחות. מי שמחפש חיתולים למבוגרים מחיר זול ימצא אצלנו מחירים שווים לכל כיס, אך גם איכות לא מתפשרת. לקוחותינו יעידו כי אנחנו פועלים מתוך הקשבה וסבלנות לצורכיהם של לקוחותינו, ושמים את מבטחינו בעבודה משותפת של הבנת המגבלות ומתן פתרונות אופטימליים לשיפור איכות החיים.