סגור
חיפוש
Filters

חיתולים למבוגרים משלוחים

אחד הקשיים שאנשים מבוגרים מגיעים אליהם, הוא היכולת לשלוט על הסוגרים. מגיל 50 לערך, מתחילים לחוש סימני בריחת שתן. רבים מהאנשים הפעילים חווים תחושה זו שרק מתגברת עם השנים, עד למצב שיש כבר לרכוש מוצרי ספיגה למבוגרים. יש מבוגרים שנחשבים גם במצב סיעודי אשר מזמינים חיתולים למבוגרים משלוחים, מה שיקל עליהם התרוצצות לבתי מרקחת. על מנת לבחור נכון חיתולים למבוגרים משלוחים, יש לדעת את כושר הספיגה, המידה הנכונה, האם מדובר על חיתולי יום או לילה וכדומה.
 
התאמתם של חיתולים למבוגרים משלוחים, חייבת להתבצע בתחילה באמצעות יועץ כגון אחות סיעודית מקופת החולים, אשר יכולה לשאול את השלות הנכונות לגבי ההתאמה המושלמת של חיתולים למבוגרים משלוחים. יש לדעת, ם המבוגר הולך באופן חלקי לשירותים באופן עצמאי,  אם הוא סובל מבריחת שתן חלקית או מלאה ועוד. ישנם חיתולים למבוגרים משלוחים, אשר סופחים ריחות רעם ומונעים גירויים, אך יש לדעת ואפילו מומלץ, להזמין יחד עם חיתולים למבוגרים משלוחים, גם קרם נגד תפרחת חיתולים.
 
חיתולים למבוגרים בהתאם לצרכים
זהו אחד מה-א'-ב'  של מי שמעוניין להתחיל לרכוש חיתולים למבוגרים משלוחים, היות ולכל מבוגר צרכים שונים. תחום זה של מוצרי ספיגה למבוגרים, מכיל הרבה מוצרים שונים של ספיגה. אם מדובר בחיתולים למבוגרים משלוחים לגיל השלישי, יש לדאוג לא רק שהם יהיו איכותיים, כי אם נוחים וסופגים דיים וכן שלא תהיה בריחת שתן מצד החיתול. יש להתחיל עם ניסוי וטעייה בתור תחושה ונוחות של המבוגר. עם הזמן כבר ניתן לדעת עד מהרה, איזה סוג של חיתולים למבוגרים משלוחים יש להשתמש.
 
תוכלו למצוא חנויות מקוונות ואתרים רבים אשר מציעים את הנוחות המושלמת שהיא חיתולים למבוגרים משלוחים. מצד שני, היות ומדובר על הוצאה שתתווסף על הוצאות משק הבית, יש לדאוג כי מחירם של חיתולים למבוגרים משלוחים, יהיה סביר. יש לוודא כי המחירים כוללים משלוח ואם לא, מה עלות המשלוח עצמו?.  יש למצוא שירות שיהיה אדיב ויעיל ואם מדובר במשלוח דחוף, יש לוודא כי החברה או בית העסק אשר עוסק עם חיתולים למבוגרים משלוחים, יכול להגיע מהרר ובזמן.
 
מחיריהם של חיתולים למבגרים תלוי בסוג ואיכות המותג
זוהי גם נקודה חשובה שיש לציין, היות וכל הנושא של חיתולים למבוגרים עד הבית, המחיר תלוי לא רק במשלוח עצמו, כי אם בדבר החשוב ביותר שהוא סוג החיתולים. האם מדובר על מותג? האם החיתולים איכותיים? גם אם מדובר על מותג של חיתולים למבוגרים משלחים, יש לבצע סקר שוק מקיף, אשר באמצעיותו ניתן יהיה לדעת איזה מחיר יהיה הזול ביותר. מחירי חיתולים למבוגרים משלוחים, יכול לנוע בסכום של 60-130 ₪. רבות מהחברות אשר מספקות חיתולים למבוגרים משלוחים, כאשר ההזמנה היא מעל לסכום מסוים, המשלוח יהיה חינם.


יש לעקוב אחר מבצעים שונים של חיתולים למבוגרים משלוחים. דבר זה, יכול להקל על ההוצאות הכספיות השנתיות של מוצרי ספיגה למבוגרים. ישנם מבוגרים שהם למעשה עדיין עצמאיים, אך משתמשים עם מוצרי ספיגה לבריחת שתן. אנשים אלה, חשים בושה לרכוש חיתולים בעצמם ולכן יעדיפו חיתולים למבוגרים משלוחים. גם אנשים סיעודיים, המטפלות הסיעודיות , מזמינות עבורם חיתולים למבוגרים משלוחים, כך שניתן לחסוך זמן והוצאות מיותרות על נסיעות, דלק ועוד. האמת היא שמשתלם יותר להזמין חיתולים למבוגרים משלוחים, היות והמחיר ישתלם והשירות עוד יותר.
 
מגוון מוצרי ספיגה למבוגרים שיתאימו לצרכים האינדיבידואליים של כל קשיש
ישנם תחתוני ספיגה למבוגרים, חיתולים למבוגרים משלוחים אשר יש להם נייר סקוטש, כשאר ניתן לפתוח ולסגור את החיתול על פי הצורך. ישנם חיתולים דקים יותר, אשר מתאימים לאנשים עצמאיים, אשר אינם מעוניינים כי החיתול ייראה מבעד לבגדיהם. חיתולים אלה למרות שהם דקים, הם בעלי כושר ספיגה גבוה וכן, מתאים לכושר ספיגה של מבוגרים הסובלים מבריחות שתן קלות או כבדות. ישנם מבוגרים שמעוניינים להמשיך לעבוד או לנהל את בית העסק שלהם ומצב זה של בריחת שתן, לא ימנע מבעדם את החוש של חיוניות ופעילות. זו הסיבה כי הם מתאימים נכון את חיתולים למבוגרים משלוחים עד הבית, כך שיהיה להם חיתולים זמינים תמיד במלאי.
 
כאשר הבעיה של אי שליטה בסוגרים רק גוברת, יש לרכוש חיתולים למבוגרים משלוחים אשר מתאימים לשעות הלילה והכוונה לספיגה מוגברת יותר. ישנם מצבים זמינים כגון ניתוח שיש להחלים ממנו והמבוגר חייב להיות מרותק למיטה, מצבים של שימוש עם חיתולים למבוגרים משלוחים, יכול להיות זמני ולאחר ההחלמה, ניתן לחזור לשגרה ללא צורך בשימוש עם חיתולים למבוגרים משלוחים. אנשים שהיו עצמאיים וחווים בריחת שתן, עשויים להיות מתוסכלים זו הסיבה שיש להסביר להם על המצב ולהרגילם למוצרי ספיגה דקים שאפילו קשה לחוש בהם.
 
מידע יעיל לגבי חיתולים למבוגרים
יש למצוא מידע יעיל, בכל הקשור אל חיתולים למבוגרים משלוחים. למשל לגבי טיב חומרי הגלם שמהם חיתולים אלה מיוצרים. אם מדובר על סיבים הידרופיליים. בחירה של חיתולים למבוגרים מחומרי גלם שאינם מספיק איכותיים, עשויה לגרום לסבל רב של המבוגר וזה יכול להתבטא ברגישות רבה בעור, מה שתגרום לאי נוחות ואפילו סיבוכים רפואיים. כמובן שהעדיפות היא לחיתולים חד פעמיים באיכות גבוהה, כאשר ההגנה היא טובה יותר ואפילו מרבית.

 
לא מומלץ כי המבוגר יחשו בושה לגבי המצב החדש ויש לדבר איתו, אם בני המשפחה, העובד  או העובדת הסוציאלית, ישוחחו כמה שיותר על מנת שהמבוגר ישלים עם המצב החדש. מיותר לציין, כי יצרני חיתולים למבוגרים משלוחים, מבינים את התחושה של המבוגרים הזקוקים למוצרי ספיגה ומייצרים אותם דקים מאוד עד כי התחושה קרובה יותר לתחתון רגיל מבד.