סגור
חיפוש
Filters

חיתולים למבוגרים ספיגה גבוהה

חיתולים למבוגרים ספיגה גבוהה

כאשר אנשים מזדקנים, הצרכים של הגוף משנים ואיתם קשיי השליטה בשלפוחית השתן. בעיה זו, נפוצה בקרב נשים לאחר גיל המעבר וגם בקרב גברים מזדקנים. ניתן למצוא מוצרי ספיגה וכן איפה קונים חיתולים למבוגרים ספיגה גבוהה. חיתול איכותי למבוגרים יכול להיות בעל ספיגה גבוהה, במיוחד בשעות הלילה, כאשר הגוף אוגר יותר נוזלים. החיתולים למבוגרים מסייעים לשינה טובה יותר  וללא חשש כי הנוזלים יזלגו מהחיתול. חיתול איכותי למבוגרים יכול להיות לעזרה הטובה ביותר של המבוגר הסובל מאי שליטה בסוגרים. היום חיתולים ומוצרי ספיגה למבוגרים ידועים מוצרים היגייניים ואין מה להתבייש בתופעה זו שהיא די נפוצה, בקרב נשים וגברים כאחד.


יש לברר אילו מותגים מוכרים קיימים בשוק ומה החיתול המומלץ למבוגרים. ישנם מוצרי ספיגה למבוגרים בשעות היום שהם בעלי ספיגה נמוכה יותר וכן, חיתולים למבוגרים במבצע ספיגה גבוהה לשעות הלילה, כאשר נאגרים בגוף יותר נוזלים. יש להתאים היטב את מיד החיתולים למבוגר לפי היקף מותניים והמשקל. חיתולים למבוגרים למרות שאם תבקשו אותם כאשר כושר הספיגה שלהם גבוה, יכולים עדיין להיות דקים, מה שיהיה נוח יותר  למבוגרים שיחושו נוח יותר מאשר חיתול עבה ומסורבל. מידת החיתולים נמדדת לפי היקף המותניים. יש לבחור חיתולים לשעות היום, היות וחיתולים ללילה, חייבים להיות בעלי כושר ספיגה רב יותר.


כיצד ניתן לבחור חיתולים בעלי כושר ספיגה גבוה?

יש  לבחור חיתולים למבוגרים ספיגה גבוהה לפי הספיגה הגבוהה המסומנת  ב- 6 טיפות. גם על חבילת החיתולים כתוב כי אלה הם חיתולי לילה. יש שסומכים על מותגים ידועים על מנת להיות בטוחים כי החיתולים נושמים, דקים ונוחים. מומלץ כי תנסו כמה דוגמאות של חיתולים למבוגרים מחיר, בטרם תחליטו באיזה סוג יש לבחור. כל אחד מספקי חיתולים ומוצרי ספיגה למבוגרים קובע את עלויות המוצרים הסופגים בהתאם לשיקולו. בהתחלה קשה למדוד את רמת הדליפה של המבוגר, היות ולעיתים התרופות שנוטל המבוגר, עשויות להשפיע על הדליפה, מזונות מסוימים ומחלות כרוניות כגון סוכרת שידועה כמחלה אשר גורמת לסובל ממנה להפריש כמויות שתן גבוהות.


למשל חיתולים המסומנים בין 5-6 טיפות, אלה חיתולים למבוגרים ספיגה גבוהה והם החיתולים האידיאליים ביותר לדליפה גבוהה של שתן. יש לחוש את החיתולים שיהיו נעימים למגע ויהיו חיתולים נושמים, מה שלא יגרום לתפרחת העור חלילה. יש לשים לב כי חיתולים למבוגרים, יהיו בעלי מרקם בד עדין ומפנק לנוחות מלאה.


התייעצות עם מומחי שירותי בריאות לבחירה הנכונה של חיתולים מבוגרים

על מנת לבחור נכון חיתולים למבוגרים ספיגה גבוהה, יש להתייעץ עם מומחה שירותי בריאות לגבי השימוש בחיתולים או בשאר מוצרי הספיגה שנועדו לאוכלוסייה המבוגרת. ניתן גם להשתמש בתחתוני לילה שהם גם מוצרי ספיגה בעלי כושר ספיגה גבוה. יש לבחור חיתול שיחליף צבע כאשר רמת הרטיבות גבוהה. שימו לב כי החיתול מנטרל ריחות והשכבה החיצונית של החיתול, תהיה נעימה ורכה. יש לבחור חיתולים למבוגרים אשר מפרישים כמות גבוהה של שתן, לפי הכמות והכוונה היא לרכוש חיתולים שיש להם כושר ספיגה גבוה והכוונה היא לכושר ספיגה בינוני עד גבוה.


הצורה של חיתולים למבוגרים חשובה בעת רכישתם. יש להלביש את החיתול על המטופל ויש לחזק את לשונית הדבק. כאשר החיתול נרטב מהנוזלים, חומר סופח נוזלים הנמצא בחיתול והלחות הרחק מן הגוף באמצעות מנגנון קפילרי שנמצא בחיתול. המחיר של חיתולים למבוגרים ספיגה גבוהה הינו נושא חשוב אשר מעסיק מטופלי רבים או מבוגרים אשר סובלים מתופעת בריחת שתן. יש לציין, כי ככל שהחיתול יהיה גדול יותר, כך כושר הספיגה יהיה רב יותר. גם חיתולים יהיו יקרים יותר, אם מדובר על חיתול גדול כושר הספיגה שלו יהיה רב יותר. כמובן מחיתולים חייבים להתאים לגודל ולמידת המבוגר ושוב, על פי היקף המותניים ועל פי המשקל. מדובר על הוצאה כספית שאינה מבוטלת ולכן, יש למצוא גם את החיתולים האידיאליים ביותר עבור כל מבוגר וכן על איכות חיים שאין להתפשר עליה, ככל שמדובר על מוצרים היגייניים אשר חשובים לאין ערוך עבור אנשים מבוגרים הסובלים מדליפת שתן או אי שליטה בסוגרים. מומלץ כי תתייעצו עם אחות מקופת החולים, או גורם בריאותי אחר, על מנת שניתן יהיה להתאים את החיתולים, לפי הסוג רמת הספיגה וכדומה. למי שרק התחיל להשתמש בחיתולים למבוגרים עד הבית הוא בטח יעבור שלב של ניסוי וטעיה עד שימצא את החיתול המושלם עבורו.

חנות חיתולים למבוגרים