סגור
חיפוש
Filters

חיתולים מומלצים למבוגרים

חיתולים מומלצים למבוגרים בחירה נכונה והתאמה אישית איך עושים זאת?

אנו בטבע החיים מתמחים בהתאמה אישית של מוצרי ספיגה לבני הגיל השלישי. כיום בחירת חיתולים למבוגרים נעשה באמצעות שיחה קצרה ובה אנו נבין בדיוק איזה מוצר עליך לקבל על מנת שתרגיש בנוח בכל שעות היום. באמצעו המגוון הגדול והרחב שלנו קיימים עשרות מוצרים ייחודיים בגזרות שונות, מידות וכושר ספיגה. 

תחתון או חיתול? לא מעט שואלים באיזה מוצר כדי יותר להשתמש והתשובה על כך פשוטה מאוד תחתוני ספיגה מתאימים לאנשים עצמאיים אשר מסוגלים בקלות ללבוש תחתונים ואינם נעזרים במטפל, למרותקים למיטה נמליץ על חיתולים מוצר המקל על ההחלפות בפתיחה מהירה וקלה באמצעות מדבקות צד.

בחירת מידה נכונה למוצרי ספיגה 

בחירת מידה נכונה למוצר ספיגה ייעשה באמצעות מדידת היקף המותנים ומשקל האדם נוכל לדעת באיזה מוצר עליכם לבחור. טבלת מידות על מנת שתוכלו לבדוק בעצמכם מה מתאים לכם יותר. חשוב לזכור שכל מידה משתנה בהתאם ליצרנים השונים ולכן אנו כאן על מנת לוודא יחד איתכם כי הבחירה נכונה ומדוייקת לכםץ

מידה XS   היקף בס"מ 55 ס"מ ומטה
מידה S     היקף בס"מ 55-85 ס"מ
מידה M    היקף בס"מ 80-110ס"מ
מידה L     היקף בס"מ 100-135ס"מ
מידה XL   היקף בס"מ 120-160ס"מ
מידה XXL היקף בס"מ 160 ס"מ ומעלה

תפרחת חיתולים ועור מגורה
מגע העור בשתן זמן רב יוצר גוריים, אדמומיות ותפרחות על מנת למנוע מצב זה ומצבים קשה יותר כמו זיהומים קשים
חשוב מאוד מיד לאחר החלפת החיתול לנקות היטב את האיזור המגורה עם מגבונים ייחודיים ללא אלכוהול ולמרוחב קרם ייעודי לתפרחת חיתולים עם סיליקון ואלוורה ובכך להבטיח כיסוי בטוח ושמירה על עור המטופל בצורה הטובה ביותר.