סגור
חיפוש
Filters

חיתולי נועם

כאשר מבוגר במשפחה, מתחיל לצרוך מוצרי ספיגה, יש לדאוג כי הם יהיו מן האיכותיים ביותר. למשל חיתולי נועם, הינם תוצרת כחול לבן ונחשבים לחיתולים מבין המובילים ביותר בארץ. חיתולים אלה, מצוידים במותנית גמישה ובעלת יכולת הדבקה רב פעמית. מדובר על פיתרון דיסקרטי לבעיה שבהחלט חיתולי נועם מספקים ללקוחותיהם הרבים בכל הארץ.גם מבחינת האבזור של הבית, כאשר מדובר במבוגר שמתחיל להראות סימני תשישות או זקנה, יש לשים לב במיוחד לחדר הרחצה שיהיה מאובזר בידיות אחיזה לאמבטיה או למקלחון. כמו כן יש להתקין מתקן נגד החלקה בחדר הרחצה, כך שניתן יהיה למנוע תאונות שמאוד לא רצויות.
 
למעשה מוצרי ספיגה למבוגרים כמו חיתולי נועם, מספקים ביטחון רב לאוכלוסייה המבוגרת, תחושת היגיינה, רעננות ויובש מבלי חשש כי השתן יחדור לבגדים. מעל גיל 60, בעיות של דליפת  או בריחת שתן הן נפוצות ולכן, חיתולי נועם מעניקים פתרון הולם לבעיה.אין חשש לאלרגיה היות ומדובר על חתולים נושמים שאין סיכוי כי העור לא ינשום או שיהיו בעיות כגון תפרחת חיתולים או פצעי לחץ חלילה. ישנם מבוגרים שאינם משלימים עם מצבם ומסתגרים בביתם, אבל שימוש עם חיתולי נועם, יקנה להם תחושת יובש וביטחון והם יהיו מעוניינים כבר לצאת החוצה לסידורים או טיול בלוית המטפל\ת או בן משפחה.
 
מוצרי הספיגה של נועם ליום וללילה
יש לציין כי מוצרי הספיגה של נועם, ניתנים לשימוש גם ביום וגם בלילה, כאשר הצורך הוא על פי אורח החיים, מצב דליפת השתן, כמות או למשל במצב של אי שליטה מוחלטת על הסוגרים. יש להכין את הרשימה של מוצרי הספיגה והעזרים הנלווים להם. למשל חנויות מספקות מלבד מוצרי הספיגה גם סדיניות חד פעמיות, קרמים לשמירה וטיפוח העור. יש לציין כי בעת בחירת חיתולי נועם, עליכם לדעת מה כושר הספיגה הרצוי ואם יש לרכוש חיתולים או תחתונים סופגים. יש לציין כי ברגע שמתחיל הצורך במוצרי ספיגה למבוגרים, יש לדעת כי הוצאות משק הבית רק יגדלו בגלל צריכה מתמשכת של חיתולי נועם וכל מוצרי ספיגה אחרים של חברה זו.
 
רבים משתמשים במשך 24 שעות בחיתולי נועם ומותגים שונים, כשאר הם מקבלים המלצות לגבי המותגים. ידוע כי אם מדובר על מוצרי כחול לבן, רבים בוחרים במותגים הישראליים כגון חיתולי נועם, הקיימים שנים רבות ומספקת מוצרי ספיגה איכותיים לגיל השלישי, לנכים, ילדים ונוער עם בעיות בריאותיות כרוניות ועוד. למעשה כל המשפחה חשה בהקלה, כאשר המבוגר חש ביטחון ונוחות באמצעות חיתולי נועם. חברת נועם, עושה ככל שביכולתה לספק מוצרי הגנה איכותיים לשמירה על היגיינה, בקרב האוכלוסייה המבוגרת הסובלת מאי שליטה על הסוגרים או בריחת שתן בכל מיני דרגות.
 
הגנה מרבית מבריחת שתן וביטחון מלא
זה מה שחשוב כאשר אתם  מעוניינים לרכוש חיתולים למבוגרים באיכות גבוהה עם בד נושם, כך שהעור של המבוגר לא יהיה מגורה. מומלץ לרכוש בכל מקרה משחות שונות לטיפוח העור. חברת נועם, כבר קיימת מזה 30 שנה והיא דואגת לספק ללקוחותינו את הפתרונות המתקדמים. לחברה משלוחים דיסקרטיים עד הבית. ישנם אזורי חלוקה שבהם תוכלו לקבל את חיתולי נועם ועליכם להיכנס לאתר המקוון ולבחור את המוצרים העדיפים לכם. כמובן שעדיף מוצרי ספיגה חד פעמיים על רב פעמיים בגלל הנוחות וההיגיינה ואין צורך לכבס את החיתולים הללו.
 
החברה אשר מייצרת את חיתולי נועם, מאפשרת לכם להתנסות בדוגמאות החיתולים, כך שתוכלו לדעת איזה סוג של חיתולי נועם יתאים לכל אחד. דבר זה חוסך לכם כסף רב ברכישת חבילות חיתולים שכאשר תפתחו אותם, לא תוכלו להחזיר את החבילות חזרה לחנות. גם בתי אבות ובתי חולים במחלקות השונות של פציעות ומחלקות גריאטריות, משתמשים עם חיתולי נועם, מה שמראה שהם החיתולים המבוקשים בקרב האוכלוסייה הזקוקה למוצרי ספיגה. חיתולי נועם, מציעים מגוון רב של חתולים למבוגרים ברמות ספיגה שונות. החיתולים כאמור נושמים והם נסגרים בשני צדי החיתול. חיתולים אלה הופכים את הנוזל לג'ל ובכך מונעים את המגע החומצי של השתן ישירות לעור. העור נשאר יבש. ניתן לרכוש חיתולי נועם בעלי כושר ספיגה למשך 12 שעות, כאשר חיתולים אלה מתאימים ללילה. לפני שתחליטו איזה סוג של חיתולי נועם יש להתאים למבוגר, יש להבהיר, אם הוא נגיש לשירותים ויכול בעצמו לעשות את צרכיו, או שהוא אינו נגיש ולפי הנתונים הללו יש להתאים את החיתול האידיאלי.
 
למרות שישנם מוצרי ספיגה למבוגרים, מוטב לרכוש מוצרים תוצרת כחול לבן שהם זולים ויעילים לא פחות, כמו חיתולי נועם. חיתולים אלה הינם מבין נפוצים והדרושים ביותר הן לקשישים, למבוגרים הסובלים מבעיות כמו בריחת ודליפת שתן, לנכים, ילדים בעלי מוגבלויות ועוד. יש לציין כי ישנם חיתולי נועם, אשר מתאימים לגברים ולנשים, תחתונים סופגים, פדים ועוד מוצרים נלווים.