סגור
חיפוש
Filters

חיתולי שקמה

אנשים מבוגרים או כאלה שיש להם בעיות של אי שליטה בסוגרים במיוחד של בריחת שתן, משתמשים עם חיתולי שקמה ומוצרי ספיגה אחרים השייכים לחברה זו. פעולות שונות אשר הגבילו אותם, היום כבר יכולים להיות חופשיים ועצמאיים יותר. הבעיה של אנשים שחשים כי בורח להם השתן, אינם מסתגרים בבית ומגבילים את עצמם, כי אם כבר יכולים לצאת לפעולות שבשגרה כגון קניות, יציאה לקופת חולים,טיול עם בני המשפחה ועוד. חיתולי שקמה, מספקים הגנה גבוהה מפני רטיבות הנובעת משתן. תחושת נינוחות היא הדבר החשוב ביותר לאנשים עם מוגבלויות הצורכים חיתולי שקמה. ניתן למנוע מבוכה והקלה בחיי היום יום של מטופלים שונים כגון נכים בכל הגילאים,אנשים שעברו ניתוחים קשים ומחלימים מהם, מבוגרים הנחשבים לחולים סיעודיים ואנשים שמתפקדים עדיין אך יש להם עדיין בעיה של בריחת שתן.
 
יש לרכוש חיתולי שקמה, אשר מתאימים לפי דרגת הספיגה והיקף המותניים, משקל ואם מדובר על חיתולי שקמה המיועדים ליום או ללילה. ניתן לנהל אורח חיים תקין ופרקטי, באמצעות שימוש עם  מוצרי הספיגה של חברות מוכרות כגון חוגלה, כאשר חברה זו, הינה יצרנית ישראלית הקיימת המון שנים בשוק. החברה אף משווקת מוצרים נלווים כגון: סדיניות, קרמים מיוחדים לטיפוח העור והגנתו, מטליות לחות המיועדות לניקוי העור באזור פלג הגוף התחתון. היום כבר ניתן להזמין חיתולי שקמה באמצעות חנויות מקוונות, מה ששומר על דיסקרטיות של מי שמשתמש עם חיתולי שקמה ומוצרי ספיגה שונים. יש להשלים עם המצב ולהתחיל להיות יותר מעשיים במציאה של חיתולי חוגלה ומוצרי ספיגה אחרים שיתאימו לכל מטופל. 

 
לטפל בבריחת השתן באמצעות פתרונות נהדרים
היום ישנם פתרונות רבים של בעיות בשליטה על הסוגרים כמו חיתולי חוגלה ומוצרי ספיגה שונים ומגוונים שמתאימים כמו כפפה לכל אדם שסובל מבעיית אי שליטה על הסוגרים. חיתולים ומוצרי ספיגה אחרים, נועדו בכדי להחזיר את העצמאות והחיוניות למי שסובלים מבעיית שליטה על הסוגרים או בריחת שתן. מדובר על שליטה בחיים שוב, ללא מחסומים שעשויים לגרום לבושה בקרב המבוגרים או הציבור הזקוק למוצרי  הספיגה הללו. מוצרי הספיגה עבור אוכלוסייה הזקוקה להם, לגביהם זה ממש כמו אוויר לנשימה. מי שכבר השתמש במוצרי הספיגה של חוגלה, מבין שקשה יהיה לו להתנהל בלעדיהם, כאשר הבעיה של בריחת השתן מגבילה אותו.
 
יש להבין כי מוצרי ספיגה איכותיים כמו חיתולי חוגלה, חייבים להקנות נוחות ויובש של העור. הביטחון של מי שסובל מבריחת שתן הוא כה חשוב, כך שיש לבחור מוצרי ספיגה דקים וסופגים, לנוחות מרבית של מי שמשתמש במוצרים אלה. יש לטפל בבעיה של דליפת השתן בצורה נאותה. ישנן במיוחד נשים שכבר בשנות ה-50 לחייהן, חשות כבר בבריחת שתן קלה. על מנת להימנע מחוסר נעימות והסתגרות מהחברה, כאשר נשים  אלה עדיין פעילות, מומלץ כי תרכושנה מוצרי ספיגה כמו תחתון סופג ודק אשר מעוצב כמו תחתון נשים רגיל וקשה להבחין כי מדובר למעשה במוצר ספיגה. פעולה פשוטה כגון יציאה מהבית, אינה צריכה להיות משהו קשה או בלתי אפשרי באמצעות מוצרי הספיגה האיכותיים, הדקים והבטיחותיים כמו חיתולי חוגלה.

 
הבנת הצרכים של כל מי שזקוק למוצרי ספיגה
בגלל שקיימים מגוו רב של מוצרי ספיגה, יש לבחור נכון את המוצר המתאים, אחרת לא תהיה לו את הפעולה הרצויה. למשל מי שרוכש חיתולי חוגלה, צריך לשים לב כי החיתול לא יהיה לוחץ מדי מצד אחד אך לא רופף מדי מצד שני. בקשו המלצות של מוצרי ספיגה למבוגרים או למי שהוא נחשב כבעל צרכים מיוחדים, על מנת להתאים באופן המיטבי את מוצרי הספיגה. היום העיצוב של חיתולי שקמה, שונה מהעיצוב והאיכות של חיתולים שהיה נהוג להשתמש בהם לפני יותר מעשור. הדגש הוא היום על עיצוב דק, מקסימום ספיגה, בד נושם ורך למגע ומניעת ריחות לא נעימים.
 
הבחירה של חיתולים למבוגרים בצורה הכי מדויקת, תאפשר נוחות מרבית ותחושה טובה של מי שמשתמש עם חיתולי שקמה. ניתן ליהנות מהתנהלות נורמאלית ככל שניתן  מפתרונות שימושיים ויעילים. ניתן לרכוש את חיתולי שקמה בכל מיני חנויות ופארמים בכל האזורים בארץ, כאשר המחירים הינם סבירים וכן, מדובר במצרי כחול לבן של חבר וותיקה ומוכרת. מומלץ תמיד להתייעץ עם גורמים כגון אחות במרפאה, מוכר המתמחה בשיווק של חיתולים למבוגרים ושאר מוצרי ספיגה ולקבל את המענה והפתרון הנכון.  
יש לאפשר למי שמשתמש עם חיתולי שקמה, להרגיש בנוחות וביטחון מה שאנשים אלה זקוקים ביותר. נהוג לבצע חלוקה של הרטבה, למשל אם היא קלה ויש צורך רק בסופגנים, או בינונית ואז יש צורך בתחתונים סופגים, אם מדובר על הרטבה גבוהה , יש להשתמש עם מכנסונים. לכל סוג של חיתולי שקמה, יד את הגוגל מתאים ודרגת הספיגה הנחוצה לכל אחד באופן אינדיבידואלי. החיתולים מגיעים במידות של גדלים קטנים בינוניים וגדולים ואף גדולים במיוחד ממש כמו מידות של בגדים. ישנם הבדלים בין חיתולי יום ולילה ויש לרכוש את שניהם אם מדובר על הגנה של 24 שעות ביממה.  גם למי שסובל מדליפות במעי, ישנם חיתולי שקמה אשר מתאימים לבעיה זו. ישנו מענה ופתרון הולם לכל מי שצריך מוצרי ספיגה שונים כגון חיתולים, תחתוני ספיגה פדים סדיניות ועוד.יש לשים לב לאיטום מושלם משני צדי החיתול כך שלא תהיה אפשרות של הרטבת הבגד או הסדינים בשמן השינה,  היות וישנם תחתונים סופגים גם לשעות הלילה שהם סופגים יותר והכול תלוי כמובן בדרגת ההרטבה .מי שעצמאי יותר, הרבה יותר קל לו ללבוש תחתוני ספיגה ולהתנהל כרגיל ממש כמו לבישת תחתונים רגילים. ישנם דגמים שמתאימים לנשים וישנם כאלה המתאימים לגברים