סגור
חיפוש
Filters

חלבון למבוגרים

אנחנו לא הולכים ונהפכים צעירים יותר, וכך גם לא ההורים שלנו. במרוצת השנים, מערכות היחסים שלנו ושל הורינו הולכות ומשתנות, והצרכים שלנו מהם (ושלהם מאיתנו), מתהפכים. בינקותנו ובילדותנו אנחנו זקוקים לאישור של הורינו עבור כל רצון אותו אנחנו מגבשים- הם אחראיים לנו ולעתידנו וכמעט כל דבר אותו נרצה להשיג תלוי בהם. ככל שאנחנו הולכים ומתבגרים, אנחנו מגבשים את העצמאות האישית שלנו, למדים לקבל החלטות ומקבלים את המפתחות לסלילת הדרך של חיינו. בשלב מסוים אנחנו הופכים להורים בעצמנו ומגלים מהי אחראיות אמיתית, ומהי המשמעות העמוקה של התלות של ילדים בהוריהם. ואז, אי שם בגילאי ארבעים או חמישים, אנחנו מגלים פן נוסף במערכת היחסים של הורים וילדים, כאשר התלות מתהפכת והילדים הופכים לאחראיים על הוריהם.
 
הגיל השלישי
בתקופת הגיל השלישי, הגוף והנפש עוברים תמורות רבות ומקבלים עליהם את תהליכי הזקנה המואצים. היכולת להמשיך וליהנות ממטעמי החיים תלויה רבות ביכולת של מבוגרים לתחזק אורח חיים בריא ומודע, שמשתמש בנפלאות הטכנולוגיה, כדי להמשיך ולפצות על השינויים החלים בגופם. אנשים רבים מגלים כי הוריהם זקוקים כעת לעזרה סיעודית, להשגחה ולהדרכה בעת שיקום. ועם זאת, על אף שאנחנו רוצים לדאוג להורים שלנו, אנחנו גם רוצים להמשיך ולנהל את חיינו, וכמובן, לדאוג לעתידם של ילדינו המתבגרים. רבים מוצאים את עצמם נקרעים בין כל הרצונות הללו ומנסים לתפקד בקושי שבין כל משימות החיים. הדרך שלנו להמשיך ולחיות את חיינו כרוכה בבניית אורח חיים אופטימלי עבור ההורים שלנו, ועל כן, פותחו בעולם פתרונות טכנולוגיים מצוינים. היום, ישנם מבוגרים בכל רחבים העולם שנהנים מחיים בריאים ותקינים, ובזכות כך, נהנים ממערכות היחסים שלהם עם ילדיהם ונכדיהם. התלות מצטמצמת ובמקומה נפתח פרק חדש בחיים.
פתרונות טכנולוגיים
שיפור אורח חייהם של מבוגרים תלוי בפתרונות המסייעים לבניית מרחב ביתי בטיחותי, כגון מיטות סיעודיות חשמליות או מנופי הרמה. אלה מקלים רבות על חייהם של המבוגרים, חוסכים מהם מאמץ רב ואת הסיכונים הכרוכים בפעולות מאתגרות. אך לא די בשיפור הסביבה החוץ גופית, אלא חשוב גם להשתמש במוצרים ופיתוחים טכנולוגיים שמסייעים לחיזוק הגוף מבפנים. כך לדוגמה, ניתן לראות כיצד עולם תוספי המזון הרפואיים נמצא בעלייה בשנים האחרונות. מדי יום נרקחות פורמולות מצוינות אותן צורכים מבוגרים על בסיס יומי בכל רחבי העולם. תוספים אלו מסייעים בחיזוק הגוף והיום ניתן למצוא נוסחאות המיועדות לבעיות ספציפיות כגון סוכרת או אובדן מסת שריר. אבוט היא חברה לפיתוח תוספי מזון רפואיים, וביניהם ניתן למצוא את גלוצרנה לסוכרתיים, ויטל לאנשים עם בעיות עיכול ואי סבילות למזון, וכן אנשור פלוס, אשר מהווה תוסף חלבון מצוין למניעת היחלשות הגוף.
 
חלבון למבוגרים
מבוגרים רבים מתמודדים עם ירידה במסת השריר משום שהגוף הולך ומפרק חלבונים בקצב מהיר יותר. על כן, אנשים בגילאי שבעים ושמונים סובלים רבות מאובדן אחיזה, תשישות, חולשה ולבסוף נפילות. בנוסף, במקרים בהם מבוגרים מתאוששים מניתוח או מתמודדים עם טיפולים קשים כמו הקרנות, חוסר בחלבון ומצב של תת תזונה מקשים על הגוף בהבראת פצעים ובהתאוששות כללית. תזונה נכונה היא חלק מהותי מהבראת הגוף, והיום, מחקרים רבים מצביעים על האפקטיביות המוכחת של תוספי מזון בשילוב עם טיפול תרופתי. תוספי מזון כגון אנשור פלוס ואנשור אדוונס יעילים מאד גם לאור העובדה שהם נותנים מענה לאובדן התיאבון של מבוגרים, שבאופן טבעי אוכלים פחות. אנשור הוא משקה שמגיע בטעמי וניל, שוקולד וקפה, והוא מכיל בתוכו תרכובת חלבון למבוגרים הכולל גם ויטמין D וחלבון HMB המצוין בבניית מסת שריר.
טבע החיים
את תוספי המזון של אבוט ניתן למצוא בחברת טבע החיים, הלוא היא חברה למתן פתרונות אופטימליים לאנשי הגיל השלישי. באתר החברה שלנו ניתן לברור בין מגוון מוצרים מן הטכנולוגיות והמותגים המובילים בעולם, שמטרתם לשלב בין יצירת סביבות ארגונומיות מדויקות, לבין פורמולות שמטרתן לשמור ולשפר את תפקוד הגוף. מלבד תוספי המזון, ניתן למצוא ב- "טבע החיים" גם מיטות סיעודיות חשמליות, כיסאות רחצה, כיסאות חשמליים, קביים, רולטורים ומנופי קימה. על אף שאנחנו עובדים עם החברות האיכותיות ביותר בעולם, המחירים אותם אנחנו מציעים אטרקטיביים במיוחד, וזאת משום שטבע החיים הוקמה במטרה להגיש פתרונות אופטימליים לוותיקי החברה הישראלית.