סגור
חיפוש
Filters

חנות חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול
 
קיימים מגוון רב של מוצרי ספיגה, אשר מתאימים לגילאים מבוגרים ולצרכיו המיוחדים של כל אחד, מה המאפשר לכל אדם להזדקן בכבוד. הבעיה העיקרית בקרב אנשים מבוגרים, הינה אי שליטה על הסוגרים. בעיה זו, יכולה להיות תקפה גם למבוגרים עצמאיים וגם לאנשים סיעודיים. יש לגשת לנושא של חיתולים למבוגרים מחיר באופן יסודי, אך מצד שני ההסבר צריך להיות עדין. יש לדעת ולבחור את המוצר הנכון עבור כל מבוגר. יש לגשת בגישה עדינה מול המבוגר שגם כך רגיש לנושא שהוא כל כך אינטימי. הסטטיסטיקה מראה, כי אנשים בגילאי 60+ משתמשים במוצרי ספיגה, היות ובגיל זה, מתחילים כבר סימנים של בריחת שתן. לרבים מן המבוגרים, מדובר על נושא לא נעים הרכישה של מוצרי ספיגה למבוגרים, במיוחד חיתולים חד פעמיים היא לפי המידה של הגוף התחתון ומשקל הגוף. גם לגבי כושר הספיגה, יש לדעת כי ישנם חיתולים חד פעמיים למבוגרים אשר מתאימים לשעות היום וחלק  הם בעלי ספיגה מוגברת, ארש מתאימה לשעות הלילה.
 
אחד המוצרים הנחוצים והשימושיים ביותר עבור האוכלוסייה המבוגרת הינם ללא ספק חיתולים למבוגרים מחיר. חיתולים אלה, מסייעים לספיגה מקסימלית, היגיינה ומניעת הופעתם של כתמים וריחות לא נעימים במקרה של בריחת שתן. רכישה בחנויות און ליין {חנויות מקוונות} תוזיל את עלותם של החיתולים אשר מהווים הוצאה ניכרת עבור כל מבוגר או חולה סיעודי. ניתן לרכוש מוצרי ספיגה נוספים ולרכוש באמצעות הקטלוגים. הבעיה בקרב אנשים בגיל השלישי או גיל הזהב, שההתאפקות כבר מוגבלת, השרירים חלשים יותר וכן, נטילת תרופות שונות גורמת אף היא לאגירה רבה של נוזלים  ובריחת שתן.  למעשה מוצרי ספיגה למבוגרים כגון חיתולים חד פעמיים, מונעים גם ריחות רעים, המוצרים עדינים לעור ויש להחליף חיתולים בתדירות גבוהה ולשמור על היגיינה גבוהה.
 
מבוגרים צריכים לחוש בנוח עם חיתולים חד פעמיים
 
יש  למצוא חיתולים למבוגרים שיתאימו למבנה גופם שיהיו להם נוחים. מדובר על החלטה לא קלה לאנשים מבוגרים אשר עליהם להשלים עם המצב החדש. ישנם מבוגרים עצמאיים שהפסיקו לשלוט בסוגרים ושימוש בחיתולים חד פעמיים, גורם להם תחושה שהם כבר אינם חיוניים. ההמלצה היא, להתייעץ עם אחו סיעודית ולא לערב את הילדים בדברים כה אינטימיים ואישיים ולכן, רק אחות סיעודית, תוכל להסביר ולהשפיע על אנשים בגיל השלישי שכבר צריכים להשתמש במוצרי ספיגה., כך שעם הזמן הם כבר יתרגלו ויבינו כי מוצרים אלה לספיגה, הינם חיוניים והכרחיים. בכדי להזמין את המוצרים האיכותיים והמתאימים למבוגרים או לאנשים במצב סיעודי, יש לפנות אל חברות מקצועיות בתחום ולקבל הצעת מחיר על אספקה שוטפת של המוצרים הנחוצים לגיל השלישי.
 
היום הטכנולוגיה של ייצור חיתולים למבוגרים הינה מהמתקדמות ובמוצרים אלה שהם למעשה מוצרים מתכלים, קיים ג'ל מיוחד בצורת כדורים, מה שמונע היווצרות של ריחות לא רצויים.  פעם, מוצרי ספיגה למבוגרים היו חיתולים גדולים, גסים ובולטים לעין ולכן, המבוגרים אשר השתמשו בחיתולים אלה, חשו  מבוכה. הזמנים השתנו והיום החיתולים אשר מיועדים למבוגרים, הינם דקים יותר מצד אחד ויותר סופגים מצד שני, מה שמהווה יתרונות בולטים ולרווחתם של הקשישים או המטופלים הסיעודיים. חיתולים חדשניים אלה, נעימים למגע, ממש כמו בד כותנה, מה שמונע גירויים בעור וכן, ישנם חיתולים סופגים חד פעמיים גם ליום וגם ללילה, כך שהקשיש יכול לישון בשקט מבלי לחשוש שתהיה לו בריחת שתן במיטתו בעת השינה. יש לדאוג כי למבוגר יהיה נוח, היות ועם הגיל ההכרה בצרכים החדשים וחוסר העצמאות, כאשר הוא מתחיל באי שליטה בסוגרים, מהווה איום והרגשה שהם כבר אינם עצמאים וחזקים כמו פעם. זו הסיבה שיש לתמוך בהם כל הניתן ולאפשר להם שימוש עם מוצרי ספיגה למבוגרים דקים, סופגים היטב וכן, מומלץ לרכוש מוצרי היגיינה כגון קרמים למיניהם שיסייעו על שמירת העור באזור המפשעה.
 
הבחירה הנכונה לרכישת חיתולים למבוגרים
 
יש לבצע את הבחירה הנכונה ברכישת חיתולים למבוגרים, כך שתוכלו להיות בטוחים במאת האחוזים, שאתם רוכשים את המוצר הטוב ביותר שיתאים ליקרים לכם וישמש אותם במלוא הנוחיות. יש לציין כי חיתולים ומוצרי ספיגה למבוגרים מותאמים לצרכיהם, מה שיעניק להם נוחות בשגרה, במיוחד כאשר הם נמצאים מחוץ לביתם. המבוגרים חשים שאין להם תחושת מבוכה. החיתולים מתאימים לגופם של המבוגרים באופן אינדיבידואלי ולא ניתן יהיה להבחין בהם בכלל. גם כאשר מדובר בדליפת שתן, יש להגדיר את הבעיה ולמי מפריעה הדליפה אם למבוגרים או אם השתן כבר נוזל על  הסדינים במיטה מומלץ לטפל גם בבעיית הדליפה אצל רופא אורולוג, או אצל רופא אורוגניקולוג. ניתן למצוא מגוון רב של טיפולים הקיימים ברפואה המודרנית והמתקדמת בת ימינו. תהליך זה לוקח  זמן לא מועט אבל הבעיה שהבגדים נרטבים וכאן מסייעים חיתולים למבוגרים מחיר. למעשה, השוק מוצף במגוון רב של מוצרי ספיגה למבוגרים וישנם סוכנים של חברות שונות,  כאשר הם מציגים את עצמם בתור מומחים למוצרי ספיגה למבוגרים, כאשר מטרתם הינה אחת – למכור כמה שיותר
ניתן למצוא מוצרי ספיגה למבוגרים, אשר מיועדים לגברים וכאלה המיועדים לנשים, כגון פדים לספיגת שתן לנשים לאחר גיל המעבר, כאשר בעיה זו, הופכת לנפוצה יותר. כושר ספיגה של הפדים מצוין בחבילה עצמה, ממש כמו פדים למחזור הנשי. הסימון הוא של טיפות, כך שפחות ספיגה פחות טיפות ויותר ספיגה יותר טיפות. על האריזות רשום את כושר הספיגה. גם צורת הפד חשובה לא פחות מהפסגה עצמה. הצורה של הפד, חייבת להיות מותאמת למבנה האנטומי של המבוגרת זקוקה  לשימוש עם פדים סופגים. עבור גברים, פדים לספיגה הינם בצורת מעטפה אשר מבודדת את איבר המין מהגוף, כך המפשעה והאשכים נותרים יבשים. גם החומר ממנו עשוי הפד הסופג חשוב, למשל סיבים הידרופיליים, מאפשרים ספיגה מהירה, החומר אשר עוטף את הפד ובא במגע עם העור ועוד.
גם מבוגרים פעילים ועצמאיים משתמשים בחיתולים ומוצרי ספיגה
ישנם מבוגרים שהם עדיין פעילים ומנהלים חיים עצמאיים, אך מצד שני תופעה של בריחת שתן, אינה פוסחת עליהם ולכן, הם מקפידים להשתמש עם חיתולים למבוגרים עד הבית דקים ונעימים לגוף, כאשר הם לא נראים מבעד לבגדים. העצמאות חשובה מאוד למבוגרים. ניתן למצוא גם אביזרים שונים מלבד מוצרי היגיינה למיניהם כגון כיסא רחצה למבוגרים, מה שיבטיח בטיחות  מנפילות, מקל הליכה, עמידונים קלים ומתקפלים ליציאה מחוץ לבית או נשיאה ברכב וכדומה. ישנם שמשתמשים בתחתונים סופגים שניתן ללבוש אותם ישירות תחת הבגדים והם נוחים. הגזרות שונות ויש להתאים את הגזרה המתאימה , הספיגה וכן הגודל לפי משקל הגוף. למעשה התחתונים הם מוצרי הספיגה שהכי קל להתחיל איתם והם  מקנים תחושה, כאילו הם כתחתונים רגילים. יש לציין, כי מוצר ספיגה הנצמד לרגליים, מסייע בניעת דליפת שתן. לעומת זאת, חיתולים חד פעמיים למבוגרים, מתאימים יותר לאנשים הנמצאים רוב הזמן ללא תנועה או מרותקים למיטתם.
ניתן למצוא חיתולים למבוגרים לשימוש ארוך והמטרה היא למצוא פתרון יעיל לבריחת שתן כבדה או למוצרי ספיגה שניתנים ללבישה מעל ל-10 שעות. יש לוודא כי העור יבש והחלפת החיתול הסופג החד פעמי מתבצעת בזמן. יש לשים לב כי מוצרי ספיגה למבוגרים יספקו את שני הדברים החשובים ביותר שהן הגנה וכבוד. ניתן לרכוש גם תחתוני לילה למבוגרים אשר סובלים מבריחת שתן קלה עד בינונית. התחושה היא כמו ללבוש תחתונים סטנדרטיים. גם סופגני בריחת שתן, מתאימים לבריחת שתן קלה ולכן יש להתאים את מוצרי הספיגה על פי כמות בריחת השתן. מוצרי ספיגה למבוגרים, נוחים ואינם מבלבלים את המבוגר החולה וכן, קלים לשימוש והחלפה ע"י המטפל הסיעודי. יש לדאוג כי אם מדובר על מבוגר שרק זה עתה, החל להשתמש במוצרי ספיגה למבוגרים, יש לדאוג כי יהיו דקים, סופגים ונוחים לשימוש. ניתן למצוא מגוון אינסופי של מוצרי ספיגה עבור מבוגרים  ברשת, כך שניתן להזמין בנוחות ובדיסקרטיות מוצרי ספיגה עד הבית במחיר זול יותר מאשר בחנויות רשת הפארם.
להמשיך בשגרת החיים באין מפריע עם מוצרי ספיגה למבוגרים
ישנם פדים בגדלים  שונים וכן יש להתאים מוצרים אלה, לפי חומרת הבעיה. מדובר בצורך בריאותי מן המדרגה הראשונה ולכן, יש לבחור נכון, לתכנן את התקציב החודשי על הוצאות כגון רכישת חיתולים למבוגרים עד הבית, אבל מצד שני, אסור להתפשר על מוצרים חיוניים המשמשים את המבוגרים להיגיינה ונוחות. לכן, יש לרכוש מוצרי אלה מפירמות מוכרות ומומלצות. בהתחלה, כאשר המבוגר\ת משתמש במוצרים אלה הוא מנסה כמה מהם, עד שהוא מוצא את מוצרי הספיגה למבוגרים הנוחים ביותר עבורו והכל זה עניין של זמן והרגל.ישנם מבוגרים הזקוקים להגנה מועטת או רבה ולכן, קיימים מוצרי וגדלים שונים של איפה קונים חיתולים למבוגרים. ניתן למצוא רפיות לבריחת שתן העונים על צרכיהם של מבוגרים, פדים או תחתוני ספיגה מתאימים לנוחיות ודיסקרטיות מרבית, כאשר הם מותאמים לכל מבוגר ומבוגרת בהתאם למידות הגוף והמשקל. היום בגלל הנוחות בקנייה ופחות התרוצצויות, ישנן חנויות מקוונות ברשת, כאשר ניתן לרכוש באמצעותן מוצרי ספיגה למבוגרים, חברת טבע החיים , הינה חנות מקוונת, אשר מאפשרת למבוגרים ולחולים סיעודיים לרכוש את כל מוצרי ההיגיינה  הכוללים: מוצרי ספיגה חיתולים למבוגרים, אביזרים לנכים, כסאות רחצה ושירותים, עמידונים,ציוד אורטופדי, ציוד רפואי ביתי ועוד. מדובר על חנות מקוונת, אשר מציעה את המוצרים החיוניים והאיכותיים ביותר במחירים די סבירים.