סגור
חיפוש
Filters

טיטולים למבוגרים

בזקנה, אנשים רבים צריכים להיעזר באביזרי עזר שונים שיסייעו להם לתפקד בביטחון ובתפקוד ביום, יום. למשל טיטולים למבוגרים. חלק גדול מהמוצרים הללו, ניתן יהיה לרכוש באופן עצמאי והכוונה היא למוצרי ספיגה למבוגרים או להליכון, כסא גלגלים או מקלות הליכה שמיועדים לסייע בניידות לאנשים מבוגרים. הרבה מבוגרים סיעודיים, אינם יכולים להתנהל ללא מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים. כל אחד יכול להזדקן בכבוד באמצעות מוצרי ספיגה וחיתולים למבוגרים במבצע איכותיים שמשרתים את הנוחות וההיגיינה של אנשים מבוגרים. הבעיה הגדולה של המבוגרים, הינה חוסר  שליטה בסוגרים, אך היום ישנם מוצרי ספיגה שמשרתים היטב ומבוגרים או קשישים יכולים להזדקן בכבוד.
 
היום אפשר כבר לרכוש טיטולים למבוגרים באמצעות חנויות מקוונות אשר מאפשרות שירות דיסקרטי ונוחות מרבים ברכישה מקוונת, כאשר מוצרי הספיגה מגיעים עד הבית, מבלי צורך להתרוצץ או להשאיר את המבוגר ללא השגחה של מטפל\ת. בעיית חוסר שליטה על הסוגרים, הינה מנת חלקם של מבוגרים עצמאיים וסיעודיים גם יחד. מומלץ לקבל הצעת מחיר, אם מבוגר החל להשתמש עם טיטולים למבוגרים, היות ועד שיבחר את מוצרי הספיגה המתאימים לו על פי צרכיו האישיים. ישנם סופגנים המוכרים יותר כפדים, מכנסוני תחתון או תחתון סופג שמבוגרים רבים מוצאים שהם נוחים ועוד. יש לציין, כי טיטולים למבוגרים נבחרים על פי כושר הספיגה של הטיטולים. את המוצר הסופג כמו טיטולים למבוגרים, יש לבחור על פי הטיפות. מעט טיפות על אריזת הטיטולים, משמעו ספיגה נמוכה והרבה טיפות שצבועות בצבע מלא, הווה אומר כושר ספיגה גבוה.
 
מבחר מוצרי הספיגה למבוגרים הוא עצום
זו הסיבה שיש לבחור נכון את טיטולים למבוגרים ולהבטיח, כי אכן ישנה התאמה מלאה לאדם הזקוק לטיטולים למסוגרים. למשל היקף המותניים, המשקל, כושר הספיגה הרצוי, אם מדובר על טיטולים למבוגרים ליום, ללילה ועוד. היום, טיטולים למבוגרים אינם מראים גם מתחת לבגדים, הם דקים ונוחים ולכן אדם מבוגר יכול לחוש בנוח ולתפקד כרגיל מבלי חשש שהטיטול שלו נראה. מדובר סך הכול אל איכות חיים טובה כאשר זו נעשית באמצעות התאמה נכונה ובחירה של מוצרי ספיגה למבוגרים איכותיים הכוללים גם טיטולים למבוגרים. האמת היא שקל להתבלבל בין הרבה מוצרי ספיגה למבוגרים, אך למעשה יש לבצע את מה שכולם עושים פשוט ניסוי וטעייה, עד שמגיעים למוצרי הספיגה הנכונים. טיטולים למבוגרים, שמיועדים לספוג חלקיקים שהם למעשה  מיועדים ללכוד נוזלים. יש לציין כי בחירת טיטולים למבוגרים הינה שונה במבנה הטיטול, בין אישה לבין גבר.
 
למעשה המבנה האנטומי הוא הקובע לנוחות הטיטול עצמו.חברות המשווקות טיטולים למבוגרים, משווקות גם קרמים לתפרחת חיתולים, מוצרי היגיינה לריפוי ובריאות העור, סדיניות, מגבונים ועוד. מומלץ תמיד לרכוש קרמים שעשויים לסייע לעור, היות והעור של המבוגרים , הופך לרגיש יותר, במיוחד אם הוא 24 שעות לובש טיטולים למבוגרים. למשל מכנסון, עשוי להתאים לאנשים עצמאיים וניידים. יש לדבוק בשיקולים ולהפוך אותם לעדיפות בבחירת טיטולים למבוגרים. יש להתאים טיטולים למבוגרים על פי הגודל, המין, כושר הספיגה הרצוי וכן, אם קיים נטרול ריחות. שימוש עם טיטולים למבוגרים, נעשה במצבים שהם קלים עד בינוניים. לעיתים יש להיעזר עם סדיניות לשימוש חד פעמי ועם מגן מזרון. יש מבוגרים שסובלים מאלרגיות בעור ולכן, ניתן למצוא טיטולים למבוגרים שהם היפו אלרגניים.
 
יש לשים לב כי המבוגר או החולה הסיעודי יחוש יבש ונוח למען בריאותו ותחושתו האישית.ישנם כל מיני מצבים, אשר בהם יש להשתמש עם טיטולים למבוגרים, למשל אנשים שסובלים מירידה קוגניטיבית כמו דמנציה, או כאלה שאינם יכולים להגיע בזמן לשירותים. ישנם גם טיטולים למבוגרים, אשר מיועדים לשחייה או טיפול הידרותראפית חיתולים אלה, עשויים להיות יעילים גם נגד בריחת שתן.
 
חיתולים למבוגרים לגיל השלישי
קשישים רבים נשארים בביתם בתקופת הקורונה, זו בדיוק הסיבה לדאגה לרווחתם. וודאו כי לאנשים מבוגרים היקרים לכם, יש את כל הציוד הדרוש כך שהם יוכלו לשמור על אורח חיים תקין והיגיינה גבוהה. היום הברירה היחידה והנכונה ביותר היא להזמין טיטולים למבוגרים עד הבית. יש לוודא כי טיטולים למבוגרים שאתם מזמינים, יתאימו למידותיו של המבוגר. עדיף להסתייע עם סרט מדידה כך שתוכלו לבדוק את היקף המותניים וכן, את משקל הגוף כך שתוכלו לדייק כמה שיותר בבחירת המידה הנכונה.  תמיד תזכרו, שבחירה של טיטולים למבוגרים שאינם מתאימים למידת גופם, יכול לגרום לדליפת שתן מבעד לטיטול ולגרום לתפרחת חיתולים, מה שלבטח אינו מומלץ.
 
יש לדעת, כי חיתול איכותי למבוגרים, ינטרל כמות שתן רבה ולכן, נדרשת החלפה מעטה יותר. כמו כן, חיתול מחברה איכותית, ימנע דליפות שתן ויפחית את כמויות הכביסה, כאשר הבגדים של המבוגר נרטבו. כאשר תבחרו טיטולים למבוגרי מאיכות גבוהה, תשפרו את איכות חייו של המבוגר ושל המטפל, במידה ומדובר במבוגר סיעודי, מה שימנע ממנו עבודה מיותרת וקשה. זו עובדה מוכרת, שמבוגרים קמים כמה פעמים בלילה בגלל הרטבה. גברים למשל מתעוררים יותר בשל לחץ בבלוטת הערמונית. שינה שלא איכותית תפגע במבוגרים, במוטיבציה בתגובות, תגרום לו לעצבנות יתר ותפגע בבריאותו בכלל. זו הסיבה כי במיוחד בשעות הלילה, חשוב לספק למבוגרים עזרים שיסייעו להם כגון טיטולים למבגרים שהם בעלי ספיגה מוגברת.

נוחות בשעות הלילה מבוגרים ייהנו מתחושת עצמאות וביטחון
כאשר מרגילים מבוגרים בלילה  לישון עם טיטולי למבוגרים שיתאימו להם, המבוגרים יחושו עצמאות, ביטחון וחופש, הם יתרגלו לנוחות ויחושו יבשים בשעות הלילה. כדאי שתתעניינו לגבי טיטולים מבוגרים שיהיו איכותיים ובמחיר סביר ומשתלם, במיוחד אם אתם מזמינים כמות קבועה של טיטולים למבוגרים בכל חודש. יש לשים לב שטיטולים למבוגרי יהיו צמודים אבל לא צמודים מדי. ניתן למצוא טיטולים למבוגרים במידות כמו S,L,M,XL. טיטולים למבוגרים בנויים כך שאת המדבקות ניתן לסגור ולפתוח כמה פעמים. יש לדעת, כי דליפת שתן קלה עד בינונית ניתן להשתמש ביכולת ספיגה של 1.5-2 ליטר. לסיכום יש לדעת את כל הפרמטרים הנכונים לבחירה מוצלח של טיטולים למבוגרים שיקלו וישפרו את איכות חייהם.