סגור
חיפוש
Filters

כסא גלגלים קל משקל

בחירה נכונה לכסא גלגלים
כיום מגוון רחב של כסאות גלגלים ולכן חשוב לדעת את ההתאמה המדוייק עבור המשתמש. משפחות כסאות הגלגלים מחולקים לכסאות העברה המיועדים בעיקר לנסיעות קצרות ובמסדרונות של בתי חולים, כסאות גלגלים קלי משקל המיועדים לישיבה ארוכה במהלך היום ובל המשקל הקל שלהם מאפשרים לכם לקפלם ולהכניסת לרכב בקלות ובמהירות, כסאות גלגלים סיעודיים הינם כסאות בסיס למי שמחפש כסא בעלות נמוכה העשוי מנירוסטה וכבד מעט.

איך ניתן להתאים את הכסא הנכון עבור המשתמש

אנו ממליצים כי אחד מנציגי החברה יגיעו עד אליכם עם מספר אפשרויות לבחירה ולאחר זמן קצר והתאמה מדוייקת נוכל להתאים עבורכם את הכיסא הנכון ביותר אשר יצאים לאופי הפעילות והשימוש שלכם במהלך היום. אנו ממלצים עם רכישה של כסא גלגלים לרכוש יחד כרית ישיבה המספקת לכם נוחות מירבית ומונעת פצעי לחץ בזמן ישיבה ממושכת, כריות אלו לרוב עשויות מחומר ספוג ביצים אשר מאפשרות לזרימה תקינה ונכונה של הדם, כריות מחומר ויסקו, חומר זיכרון אשר שומר על הישיבה הנכונה ומעצב אותה בצורה שהכי מתאימה למשתמש.

מותגים מובילים לכסאות גלגלים
מותגי כסאות הגלגלים המובילים והטובים כיום הם של חברת  B&B תוצרת גרמניה, כסאות אלו קלים לסחיבה וקלים מאוד לתפעול, מותג נוסף אלו כסאות של חברת מאיירה העולמית, החומר האיכותי אשר נשמר לאורך שנים יבטיח לכם קנייה נכונה ובטוחה, כסאות גלגלים של חברת דרייב ארה"ב בעל תפעול קל מאוד לקיפול והרמה לרכב ובעלי גלגלים נוחים כדמוי הליכון ומעוצרי ברקס.

טבע החיים מתמחה במתן שירות ויעוץ למבוגרים, לכסא הגלגלים ידיות ורגלים פריקות המתאים לצרכים של המשתמשים, מערכות מתקדמות המאפשרות את שינוי גובה הכסא בהתאם לצורך.
לחצו כאן למגוון כסאות גלגלים

לסרטוני הסברה על מספר מוצרים מובילים