סגור
חיפוש
Filters

כסא רחצה למבוגרים ונכים | טבע החיים

הגיל השלישי
גיל השלישי או למי שנוהג לומר גיל הזהב הינו גיל מיוחד בו המבוגר עובר מספר שינויים ולכן צריך להערך בעת הצורך. בני הגיל השלישי חווים במהלך חייהם את הצורך בתמיכה בזמן ההליכה, בזמן הקימה ואפילו בזמן הישיבה בין אם זה ברכב בחדר הרחצה והשירותים או בכניסה ויציאה מהמיטה בחדר השינה. במצבים אלו חשוב להבין ומיד לגשת ולשפר את המצב ולא לת למבוגר או להורה שלנו להמשיך ולהתאמץ יתר על המידה.

עזרים לגיל השלישי
מגוון עזרים ומוצרי ניידות לבני הגיל השלישי ניתן להשיג היום בקלות רבה, בהתאמה אישית עד הבית ובכך להבטיח למבוגר הקלה רבה במהלך פעולותיו בחיי היום יום. כל העזרים ניתנים לרכישה מיידית אצלנו בסניף טבע החיים כפר סבא שם תוכלו לראות תצוגה מרשימה של הליכונים, רולטורים, הגבהות לאסלה, ידיות אחיזה וכסאות רחצה במגוון אפשרויות לבחירה. 

כסא רחצה בטוח 
המון אפשרויות ניתנות עבורכם לבחירה, לכן דרוש התאמה אישית למוצר הנכון ביותר עבורכם. כסא רחצה בסיסי הינו כסא קל ומיוחד המאפשר ישיבה בטוחה בחדר רחצה, חדר בו ברוב שעות היום במגע עם מים ולכן כסא רחצה זה בעל גומיות לרגליות נגד החלקה, לכסא גב מושב נוח ומושב מחורר המאפשר לנוזלים לצאת החוצה.

>כסא רחצה נוסף בעל גלגלים דבר המאפשר במידה ויש מטפל בבית להנייד את המטופל ממקום למקום בצורה בטוחה, הגיינית, ונעימה יותר באמצעות כסא ייעודי אשר מגיע עם גלגלים נוחים אשר אינם מחלידים, ידיות אחיזה למטופל, רגליות נוחות לרגליים ניתנות לשליפה מהירה בעת הצורך ומעצורי ברקסים אשר מקבעים את הכסא שלא יזוז בזמן הרחצה.

>כסא רחצה מתקפל הינו כסא מיוחד אשר מותקן במקומות בהם יש חוסר במיקום ולכן מאפשר לכם להנות מכסא בטוח לתתלייה עם אפשרות להורדה בעת השימוש וקיפול כאשר אינכם צריכים בו יותר.

לחצו כאן למגוון כסאות רחצה ותוכלו להזמין אונליין את המוצר הדרוש במשלוח עד הבית.