סגור
חיפוש
Filters

מאחז יד לשירותים

מאחזי יד לשירותים מתאפיינים בספר אופציות, גדלים, אורכים ועיצובים שונים. כיום לבתים פרטיים ומוסדות בפרט כחוק נגישות מחוייבים לספק מאחזי יד עבור נכים, איך בדיוק בוחרים את מאחז\מעקה לחדר השירותים הטוב ביותר עבור המבוגר? למי זה מתאים? ואיך מתקינים את המוצר. אז ככה אנו בטבע החיים מספקים מוצרי עזר ונוחות עד בית הלקוח תוך הקפדה על התאמת הצורך ובהתאם לאפשרויות העומדות בפנינו בבית הלקוח.

אילו מאחזי יד קיימים
מאחזי יד לשירותים מגיעים כיום במספר אפשריות: אפשרות ראשונה - מעקה בסיסי העשוי פלדה, נירוסטה או אלומיניום המקובע לקיר ומאפשר הרמה והורדה בקלות של המאחז בזמן השימוש. ניתן להזמין את המאחז באורכים שונים החל מ 70 ס"מ. מחירם של מעקים מסוג זה מתחילים מ 160 ש"ח בלבד.
>מאחזי יד נוספים הינם מאחזים הכוללים רגל המאפשרים התקנה על הרצפה, מתאים במיוחד לבתים אשר אין באפשרותם להתקין את המוצר על הקיר בשל עייפות החומר. מאחזים אלו מחירם מתחיל מ 650 ש"ח. 
>מאחזי יד יוקרתיים הניתנים לרכישה מגיעים בשלל צבעים ועיצובים המאפשרים התאמה מלאה ומדוייקת לעיצוב חדר הרחצה, שילוב מושלם בין כל פרטי הבית. מחירם של מאחזי יוקרה מתחיל מ 900 ש"ח.

כמה טיפים חשובים לפני שרוכשים
>בראש ובראשונה חשוב להבין ולדעת כמה מקום יש לנו בחדר הרחצה, בבתים ישנים לרוב חדר השירותים מופרד מחדר הרחצה ולכן באפשרותכם להתקין מאחז יד צמוד לקיר או ידיות אחיזה, בחדרי רחצה גדולים ניתן להתקין מאחזי יד בעל עמוד רצפתי בשל המקום המאשר זאת. 
>דבר  נוסף יש להבין מי המבוגר\ המטופל שישתמש במאחז היד: כידוע כל מאחז או ידית בעלי עומסים שונים, כיום קיימים מאחזים בעל מעמס מירבי של 80 ק"ג ומעמסים המותאמים לכבדי משקל עד 150 ק"ג.
>לאחר שמדדתם את המיקום וקבלתם החלטה מה המוצר המתאים ביותר עבורכם תרגישו חופשי להתיעץ איתנו על מנת שנוודא שאכן הכל אפשרי ובטיחותי.