סגור
חיפוש
Filters

מזון רפואי

אנשור הינו מזון רפואי מבית אבוט, חברה לתוספים ומזונות רפואיים איכותיים. מזון רפואי הוא בעצם פורמולה שמטרתה לספק במנות מרוכזות מספר חומרים וויטמינים שאנחנו צריכים לבניית הגוף שלנו. שימוש במזונות רפואיים הוא יעיל במיוחד ומומלץ על ידי רופאים למי שנפגעה יכולת צריכת המזון שלו, או למי שהגוף שלו שרוי במצב בו הוא מפרק חומרים וצורך אותם בצורה מהירה יותר. מבין צרכני המזון הרפואי אנחנו יכולים לראות אתלטיים רבים, כמו גם אנשים המתאוששים מניתוחים מורכבים או מחלות קשות. בנוסף, ישנם אנשים הנוטלים מזון רפואי כחלק מאורח חיים המאפשר להם להתמודד בצורה אופטימלית עם מחלות כרוניות.
פורמולות שונות
אנשור פלוס הוא מזון רפואי שכבר שנים רבות בולט בשוק המזונות הרפואיים בארץ, והוא כולל בתוכו מספר פורמולות שמתבלטות בכמות ואיכות של חלבונים וקלוריות. אנשור פלוס אדוונס הינו מזון רפואי למבוגרים שנוסחתו מכילה גם ויטמין D וגם HMB והוא מצוין לבניית מסת שריר. אנשים מבוגרים בגילאי הגיל השלישי, סובלים רבות ממחסור בחלבונים. זאת משום שצריכת המזון שלהם יורדת, ומצד שני, הגוף מפרק וצורך יותר חלבון. חוסר בחלבונים מחליש את המערכת החיסונית וכן פוגע בתפקוד הפיזי הכללי- הוא גורם לחולשה, לעייפות ולחוסר באיזון. מבוגרים הסובלים מחוסר בחלבון נוטים ליפול ולאבד מאחיזתם בדברים לעיתים תכופות יותר. את תוספי אנשור מומלץ לקחת בין פעם אחת לשלוש פעמים ביום באופן תדיר, והם מעולים גם לשיפור התפקוד היומי, וגם להתמודדות עם בעיות נקודתיות או כרוניות. המזונות מגיעים בטעמי שוקו, וניל וקפה, וטעמם מצוין וקליל לשתייה. שימוש לאורך זמן בתוספי המזון מבית אבוט יכול למנוע את הצורך בתרופות ולהן תופעות לוואי.
טבע החיים
מזון רפואי למבוגרים הוא רק מוצר אחד אותו ניתן למצוא ב- "טבע החיים" הלוא היא חברה למוצרי איכות לגיל השלישי. החברה מתמחה באספקת מוצרים מן מותגים המובילים ביותר בתחום הרפואה הגריאטרית והסיעודית, ומוצריה כוללים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. מבין הקטלוג הנרחב של טבע החיים ניתן למצוא ספקטרום רחב של פתרונות למצבים איתם מתמודדים אנשים מבוגרים, גם בסביבת המחייה וגם בכל הקשור לתפקוד הפיזי הפנימי. בגילאי שישים וחמש מעלה אנחנו מתחילים לחוות תמורות משמעותיות בתפקוד הפיזי שלנו, כשמנגד, אנחנו עדים לתוחלת חיים שרק הולכת ועולה. בשנים האחרונות נוצר מצב שבו נפתח בפנינו פרק חדש בחיינו, עולם שלם של הזדמנויות שמתחיל אי שם אחרי הפנסיה. אנחנו עדים לקריירות חדשות, מערכות יחסים חדשות ואורחות חיים שמשתנים מקצה לקצה. אנשים לא מפסיקים לחיות בגיל שבעים, ואם המוח עדיין שומר על צעירותו, אין סיבה שלא נדאג לתחזק את הגוף השלנו, ונקנה לו סביבה אופטימלית ונינוחה.
מוצרים נוספים
בין המוצרים של טבע החיים ניתן למצוא לא רק תוספי מזון מעולים, אלא גם מוצרים ארגונומיים טכנולוגיים באיכות הגבוהה ביותר. מוצרי האמבטיה שלנו כוללים שטיחים נגד החלקה, ספסלים לאמבטיה, כיסאות רחצה (הכוללים מערכות תמיכה) וכיסאות גלגלים. ישנה גם המחלקה האורתופדית הכוללת מזרנים מחומרים חדישים שיוצרו בטכנולוגיות מיוחדות, כריות למניעת פצעי לחץ ומיטות סיעודיות. מיטות סיעודיות הוא עולם בפני עצמו הבנוי בהתאמה למבוגרים החיים לבדם או למבוגרים החיים בזוגיות. זאת באופן שיאפשר להתייחס לצרכים של כל אחד בנפרד, ועדיין לישון יחד. המיטות כוללות מערכות חשמליות מתכווננות, אפשרויות מודולריות ומוביליות להנעה בין חללי הבית. ובנוסף, המיטות כולן מעוצבות באופן דקורטיבי ביתי לסביבה חמימה ומחבקת.
עוד ניתן למצוא מוצרי ספיגה וחיטוי, רולטורים, הליכונים ומקלות הליכה, מנופי הרמה לקשיי עמידה, מדי לחץ וחמצן, ידיות לקיבוע בקיר ועוד מגוון מוצרים משלימים וציוד לשיפור אורח החיים. המותגים שלנו כוללים שמות ידועים ומובילים בעולם הרפואה לגיל השלישי כגון DEPEND, ETAC, בורמייר, ו- ABENA.
סביבה בטוחה
ניתן בימינו ליצור סביבה סיעודית בטוחה ונעימה בין כותלי הבית. "טבע החיים" היא חברה שמאמינה שמוצרים באיכות גבוהה יכולים לספק אורח חיים מדהים גם בגילאים מתקדמים מאד. באמצעות טכנולוגיה מצוינת שנאספה מחברות מכל העולם, קטלוג המוצרים שלנו כולל בתוכו את כל מה שצריך כדי להפוך את הבית בו חיינו כל החיים, לסביבה שתמשיך להאיר לנו פנים ולענות על צרכינו. אנחנו עושים משלוחים לכל רחבי הארץ בעלות מוזלת, תוך שלושה ימים בכפוף לזמינות המוצר במחסנינו.