סגור
חיפוש
Filters

מיטה סיעודית חשמלית

מיטה סיעודית חשמלית

כיום אחד הפתרונות לטפל במבוגרים או קשישים כאשר אינם רוצים להיות במוסד סיעודי או בבית חולים הוא ללא ספק קניית מיטה סיעדית בייתית אשר מתאימה לכל צרכיו של המטופל והמטפל. איך בוחרים את המיטה הנכונה עבורנו? האם מרכיבים את המיטה בתוך הבית ואיך בדיוק מתפעלים אותה. על כל השאלות הללו מיד נספק תשובות. קיימים מספר דגמים למיטות סיעודיות חשוב לציין שכל המיטות מעוצבות ומחופות בעץ יוקרתי אשר גורם לנו תחושה נוחה כאשר המיטה מוצבת.

>הבחירה של מיטה סיעודית נעשת באמצעות אחד מנציגי החברה אשר ישאלו את השאלות המכוונות ומיד ידעו איזו מתאימה הכי מתאימה לכם, המיטות הקיימות כיום מתאפיינות במנגנונים מיוחדים ומשקלי העמסה למטופלים קלי משקל או כבדי משקל. בנוסף מיטות סיעודיות בעלות כניסה נמוכה DALI LOW ENTRY למטופלים נמוכים.

>לאחר רכישת המיטה צוות מקצועי יגיע עד לפתח ביתכם יתקין את המיטה במקום הרצוי ובצע תדרוך מקיף על האופציות השונות לתפעול המיטה. האפשרויות השונות הקיימות במנגנון המיטה מאפשר לכם להטות את ראש המטופל בצורה נוחה להאכלה, הטיית הרגליים, הגבהה והנמכה לצורך החלפת חיתול או מוצר ספיגה במידת הצורך.

> מסביב למיטה מותקן מעקה בטיחות המאפשר שקט נפשי ובטחון מלאה בזמן השינה, את המעקה ניתן להוריד ולהרים בקלות ובמהירות כאשר אין בו צורך.

מה מומלץ לרכוש בנוסף למיטה?

לאחר רכישת המיטה אנו ממליצים לשקול את האופציה ברכישה של מזרון ויסקו איכותי למניעת פצעי לחץ, מוצר חשוב ונחוץ ברגע מחליטים להניח את המטופל במיטה סיעודית. בעת שכיבה ממושכת של המטופל הגוף אינו בפעולה בכל שעות היום והדבר גורם להתפתחותם של פצעי לחץ, מזרון נגד פצעי לחץ כדוגמה מזרון ביצים או מזרון פיטרייה בנוי מחומרים מיוחדים אשר מאפשרים פיזור לחצים ומזרונים מסוג זה גמישים מאוד המאפשרים להתכוונן יחד עם כל המיטות גם לכאלה עם כיוונון חשמלי.

מיטות איכותיות מאוד

אם אתם מחפשים את המוצר הטוב ביותר עבור קרוב המשפחה שלכם, מוצר שיבצע את העבודה בצורה טובה ויאפשר למטופל בטחון מלא ונוחות מירבית ללא ספק אנו נבטיח את השקט שלכם, המיטות בחברת טבע החיים מסופקות מידי יום לבתים פרטיים ומוסדות, כל המיטות זמינות אצלנו במלאי ובתוך ימים ספורים תוכלו לקבל את המוצר באספקה מהירה עד הבית. 
>לחצו כאן למגוון מיטות סיעודיות חשמליות
>סרטון הסברה לתפעול מיטה סיעודית חשמלית