סגור
חיפוש
Filters

מיטה סיעודית חשמלית להשכרה

מיטה סיעודית חמשלית להשכרה למי זה מתאים?
בני הגיל השלישי אשר נמצאים שעות רבות בבית לפעמים עם מטפלת או מתניידים עצמאית חשוב מאוד לקחת בחשבון את הנוחות לקימה ושכיבה מהמיטה. בזמן השינה דבר אופייני אשר קורה לא מעט פעמים זה נפילות ומעידות מהמיטה לריצפה דבר המסכן אוד את האדם ובגיל המתבגר העצמות חלשות ונסדקות או נשברות מהר מאוד גם ממכות קטנות. לכן על מנת למנוע את המצב אנו ממליצים על מיטה סיעודית אשר מיועדת במיוחד לכניסה נוחה ובאמצעות שלט הרמה והורדה לפ הצורך. בנוסף למיטה קיימים 2 מעקות צד לשמירה על בטחון המבוגר, 2 מנגנונים האחד מנגנון ראש להטייה ומנגון לרגליים לשינוי תנוחה. 

האם כדאי להשכיר או לקנות את המיטה?
השכרה של מיטה מאפשרת לכם להרגיש ולהתרגל לדבר חדש שלא מוכר, במהירות רבה אנו נוכל להגיע עד לביתכם להתקין את המיטה לחודש ימים שבמהלכו תוכלו להחליט האם אתם נשארים לשכירות של חודש נוסף או שברצונכם לרכוש את המיטה בקיזוז עלות ההשכרה. למיטה הסיעודית מתלבש מזרון ייעודי העשוי מויסקו ותפקידו למנוע היווצרותם של פצעי לחץ כואבים ומסוכנים. המזרון מתוכן ומתואם למיטה מסוג זה, מזרון גמיש המאפשר למנגנוני המיטה להרים את החלק הנדרש לפי הצורך לקבלת נוחות שכיבה מקסימלית ובטוחה עבור המשתמש.

אספקה לכל חלקי הארץ
אנו בטבע החיים מתמחים בהתאמת מוצרי שיקום וניידות, משלוחים עד לבית הלקוח לכל הארץ. מיטה סיעודית בצפון, מיטה סיעודית במרכז ומיטה סיעודית בדרום תתאפשר בזמן קצר להגיע עד הבית עם אחד ממתקיני החברה. כל המיטות הסיעודיות המשווקות על ידינו מיוצרות בארה"ב וגרמניה לאחר 15 שנות נסיון ומוניטין אנו בטוחים בכל מוצר אשר מסופק על ידינו על מנת לשמור על הנוחות והבטחון של המשתמש.

להסבר מפורט צפו בסרטון ההסברה>>>