סגור
חיפוש
Filters

מיטות סיעודיות להשכרה

אתם זקוקים למיטה סיעודית עבור אבא שלכם? או אולי עבור אמא שלכם שעברה לאחרונה תאונה שפגעה ביכולתה לזוז? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא חייבים לקנות את המוצר הזה. למעשה בימינו אפשר גם לבחור באפשרות כמו מיטות סיעודיות להשכרה, אז למה שתיכנסו להוצאה כלכלית גדולה ותיקנו מיטה כזאת? מיטה סיעודית היא בדרך כלל מיטה שאפשר לכוון לכל הכיוונים והזוויות, מה שאומר שהאדם הסיעודי שישכב עליה יוכל להרגיש נוח יותר. כמו כן, העזרה שיהיה עליכם להעניק לאותו אדם סיעודי השכוב במיטה מתאימה תהיה פשוטה יותר לביצוע ולכן שווה להשקיע במוצר כזה.

 

איך יודעים באיזו מיטה סיעודית לבחור?

סביר להניח שגם אתם, כמו רוב האנשים, בכלל לא מכירים את התחום של מיטות סיעודיות להשכרה, כי מה אתם יודעים על הענף הזה? רובנו לא חושבים על האופציה הזאת בכלל עד שמתעורר אצלנו הצורך באביזר כזה ולכן כדאי לדעת שיש מגוון רחב של מיטות כאלה שביניהן עליכם לבחור. האם אתם רוצים לשכור את המיטה הכי משוכללת שיש? או שאולי אתם מעדיפים מיטה מיושנת יותר שתעלה לכם פחות? מה שבטוח זה שכדאי לבדוק את כל הפונקציות של המיטה ואת זוויות הכיוון שלה. כך תדעו שאתם רוכשים מוצר שבאמת יוכל לשמש את האדם הסיעודי שבו אתם רוצים לטפל. חשוב לשים לב שיש מעקה למיטה למבוגרים

 

היכן ניתן לשכור מיטות כאלה?

מיטה סיעודית חשמלית היא ללא ספק החלטה שצריך לקחת עבור טיפול נכון במטופל לא מעט פעמים קורה שהמבוגר או המטופל לא מתחברים למיטה חדשה ומעמידים את המשפחה במצב של אי ודאות ולכן אנו ממליצים להתנסות במיטה סיעודית חשמלית הכוללת מזרון ויסקו נוח במיוחד להשכרה חודשית. במהלך החודש תבינו האם זה משהו שיכול להתאים לכם להשכרה לתקופה קצרה, ארוכה או רכישה. 

לפניכם הסבר קצר על מיטה סיעודית הכוללת את כל הפונקציות שבה, החל מכיוון ראש, כיוון רגלים וגב בנוסף למיטה מסוג זה מעקות אחיזה לבטיחות המבוגר מנפילות בזמן השינה כוללות. לפרטים נוספים עבור עלות מיטה סיעודית להשכרה

מתלבטים לאיפה לפנות לצורך השכרת מיטה סיעודית? רוצים להבטיח שעשיתם עסקה טובה, שלא שילמתם יותר מידי וכי המיטה תהיה מוצלחת? אם כך, אנחנו בחברת ״טבע החיים״ מחכים לכם. אנשי המקצוע שלנו תמיד יעזרו לכם לבחור את המיטה הסיעודית הנכונה לכם והמוצרים שלנו הם כולם איכותיים ושימושיים ביותר, אז למה לחשוב פעמיים?