סגור
חיפוש
Filters

רולטור 4 גלגלים עם מושב

המון מבוגרים בגיל השלישי חווים קושי מסויים בזמן ההליכה, הישיבה והקימה. בואו נחזור רגע לבית או לסלון האם הכורסא מתאימה להורים שלנו? האם זה שהם לא מדברים או משתפים אותנו זה אומר שהכל בסדר? חשוב מאו שגם אנחנו נביט מהצד ונבין איך ניתן לשפר לבני הגיל השלישי את איכות החיים, ובכן קיום קיימים מכוון רחב ועשיר של מוצרי עזר למבוגר שבאמצעותו יוכלו להנות מההתניידות ביום יום תוך כדי תנועה בבית ומחוץ.

רולטור 4 גלגלים מומלץ
כיום קיימים המון אפשרויות של הליכונים למבוגרים או מוצרי ניידות חדישים אשר נקראים רולטורים. מה הוא למעשה רולטור ואיך הוא שונה מהליכון. רולטורים הינם מוצרי ניידות המשלבים מערכת האטה ובלימה באמצעות ידיות נוחות במיוחד שהו המשתמש יצליח ללכת בבטחה ולקבוע את מהירות ההליכה שלו, קיימים רולטורים בעלי 3 גלגלים ורולטורים בעלי 4 גלגלים אשר משלבים לרוב מושב למנוחה ותיק עבור חפצים אישיים. את המוצר ניתן לקבל עד הבית ובהתאמה מדוייקת עבור המשתמש וכיוון הגובה הרצוי להליכה נוחה ובטוחה.

איפה קונים מוצרי עזר למבוגר
טבע החיים הינה חנות נוחות המתמה בהתאמה אישית למוצרי עזר למבוגרים ומוצרי ספיגה, חיתולים למבוגרים בכל המידות ובכל רמות הספיגה. אצלנו תוכלו לרכוש את המוצרים ולקבל עד פתח ביתכם, אז איך מתחילים? אם התרשמתם ממגון המוצרים שלנו ועיין לא קבלתם החלטה צרו איתנו קשר עוד היום על מנת להתאים עבורכם את המוצר המתאים ביותר, הנוח והבטוח ומיד תופתעו לגלות כמה קל וכמה פשוט להנות.