סגור
חיפוש
Filters

תחתון לבריחת שתן

אי שליטה על סוגרים, מהווה תופעה מאוד נפוצה בקרב מבוגרים, חולים כרוניים בגילאים השונים, נשים שבריחת השתן היא יותר שכיחה, ילדים בלי מוגבלויות ואנשים אחר ניתוח קשה. הפתרון לרבים שעדיין יכולים להתנייד, הינו תחתון לבריחת שתן. תחתון לבריחת שתן, מקל על אנשים שסובלים מבריחת שתן אם קלה ואם כבדה יותר. תחתון זה, מתאים יותר לאנשים שהם עדיין פעילים. אין הוא מורגש תחת הבדים, הוא דק ואינו בולט, כך שגם מי שמשתמש עם תחתון לבריחת שתן, הביטחון העצמי יחזור אליו ווכן, תחושת הבושה תיעלם. יש לציין כי נשים סובלות מדליפת שתן יותר מאשר גברים ולכן גם הן יכולות לרכוש תחתון לבריחת שתן המותאם במיוחד למבנה הגוף הנשי.
 
ההכרה של מבוגרים שר סובלים מבריחת שתן, יכולה לסייע להם לשפר את איכות חייהם, באמצעות שימוש עם תחתון לבריחת שתן. לפעמים חוסר שליטה על סוגרים בקרב אנשים רבים, נובעת מבעיה של תפקוד. בעיה זו נובעת בשל בעיה קוגניטיבית או בעיה פיזית. לפעמים המקרים הללו גם נובעים כאשר אדם הוא מוגבל פיזית או שאינו יכול לתקשר בגלל בעיה נוירולוגית.  גם תרופות שאנשים נוטלים בשל מחלות כרוניות, עשויות להשפיע על דליפת או בריחת שתן. באמצעות שימוש עם תחתון לבריחת שתן, ניתן יהיה לשפר את ההיגיינה והתחושה של ביטחון עצמי כך, שהתפקוד יחזור אליהם והם יחושו טוב יותר.

 
תחתון לבריחת שתן שמתאים גם לבריחת שתן קלה
בזמן מאמץ, מבוגרים רבים, חשים כי השתן בורח להם אם בזמן התעטשות, שיעול או אפילו כאשר הם מרימים את קולם מעבר לרגיל. ניתן לרכוש תחתון לבריחת שתן, גם למצבים אלה, כך שאנשים שעדיין יוצאים לעבודה, יכולים לחוש בבטחה במקרים כאלה. למעשה מדובר על תחתון שנראה ומורגש כמו תחתונים רגילים. התחתונים מכילים חומרים איכותיים לספיגה, מונעים ריח רע והם כה דקים עד כי אין צורך לחשוב בכל פעם מה ללבוש על מנת שאנשים לא ירגישו כי הם משתמשים עם תחתון לבריחת שתן. נשים למשל סובלות מבעיה של התרופפות שרירי רצפת האגן וזה קורה גם בגלל לידות, ניתוחים קיסריים ועוד.
 
לפני שנים רבות שעדיין לא המציאו חיתולים ותחתון לבריחת שתן, אנשים שסבלו מתופעה זו, הרבו להתרחק מהחברה בגלל הבושה וחוסר הנעימות שהם חשו. היום ישנם כל כך הרבה פתרונות למצבים של בריחת שתן כבר ניתן להתנהל טוב יותר ולהמשיך בשגרת החיים הרגילה שחשובה במיוחד לאנשים מבוגרים כך שירגישו עדיין חיוניים. ישנם  סוגים של תחתון לבריחת שתן כגון כאלה שמגיעים ללא פד לבריחה קלה ש שתן או כאלה עם פד שמיועדים לבריחה רבה יותר של שתן. בגלל הכיסוי הנרחב יותר של הגוף, כאשר בד התחתון החד פעמי נושם, כך שגם בימי הקיץ כאשר אנשים מזיעים יתר, לא תהיה זיעה מיותרת באזור הגוף התחתון.
 
תחתון לבריחת שתן גם ליום וגם ללילה
יש לדעת כי תחתון לבריחת שתן, מתאים גם ליום וגם ללילה. ישנם גברים הסובלים מבעיה של פרוסטאטה, כאשר הם סובלים יותר מבריחת שתן בגלל הפרוסטטה אשר לוחצת כל הזמן על שלפוחית השתן. מוצרי ספיגה אלה, מתאימים בגודלם ובכושר ספיגתם לגודל המיועד להם שכן, ישנו מגוון רב של מוצרי ספיגה למבוגרים ולכן, הכוונה וייעוץ הולם, יסייעו לאנשים הסובלים מתופעה  זו, לבחור את מוצרי הספיגה האידיאליים ביותר עבורם. מוצרי הספיגה, מתאימים גם לאנשים שהם צעירים יותר ובעלי מוגבלויות שונות. יש לדעת, כי גם אלה שסבלים מפגיעה במערכת העצבים המרכזית וההיקפית גורמים למצב של פגיעה עד למצב של אי שליטה בסוגרים. גם מי שעבר שבץ מוחי, יסבול מתופעה של בריחת שתן. כאשר המוח נפגע, הבעיה היא שהמוח לא מעכב את השלפוחית והתוצאה היא אי כיווץ של השלפוחית מה שישחרר את השתן בתגובה בלתי רצויה.
 
למשל מי שסובל מטרשת נפוצה, כאשר רבים סובלים מאי שליטה על הסוגרים. גם מבוגרים שהם חולי פרקינסון, סובלים מהתכווצות יתר של שלפוחית השתן וכן בתגובה איטית של הסוגרים ולכן שני המצבים הללו, גורמים בסופו של דבר לבריחת שתן. סוכרת, הינה מחלה נפוצה ואלה הסובלים ממחלה זו נוטים לשתן הרבה יותר מאשר אדם ממוצע. מלבד זאת, מחלת  הסוכרת פוגעת גם במערכת העצבים ההיקפית, כך שהשלפוחית לא תתכווץ ומשם דליפת השתן בגלל גודש יתר.

גם מי שסובל מתופעת שלפוחית רגיזה, עדיף כי ישתמש עם תחתון לבריחת שתן, אשר יתאים לאנשים שנמצאים במצבי לחץ והתגובה היא השתנת יתר וגם מצבים שאנשים אלה לא יספיקו להגיע לשירותים בגלל הלחץ הרב אשר נוצר על השלפוחית. תוכלו לרכוש תחתון לבריחת שתן, אשר מקנה תחושת יובש של העור למרות בריחת השתן. לתחתון זה, קיבולת גבוהה של הנוזלים ונעילתם בשכבה מיוחדת למניעת נזילה ולתחושת אי נעימות. תחתונים אלה הם היפו אלרגניים וכן, קיימת שכבה של התחתון אשר מכילה קמומיל, מה שמרגיע את העור ומונע גירויים. תחתון לבריחת שתן, מכיל חומר מיוחד לנטרול ריחות. עולם מוצרי הספיגה למבוגרים, עבר שינוי מהותי בעשור האחרון וישנם מוצרי ספיגה המעניקים את המענה ההולם ביותר. מוצרי הספיגה השונים אשר כוללים תחתון לבריחת שתן, מסייעות על בעיות של שליטה בסוגרים כתוצאה מתשישות, גיל מבוגר, החלמה מניתוח או כל בעיה רפואית אחרת הגורמת לתופעת בריחת שתן.
 
מוצר היגייני חשב שמחזיר לסובלים מריחת שתן את הכבוד ואיכות החיים
ללא ספק, מדובר על מוצר היגייני חשוב מאין כמוהו. תחתון לבריחת שתן, מסייע למי שסובל מתופעה זו להחזיר את הכבוד הראוי לו. ההקלה על אורח החיים והעלאת איכות החיים הם שני דברים חשובים וכן, מוצרי הספיגה הללו מקלים גם על מי שמטפל באנשים סיעודיים או מוגבלים.