סגור
חיפוש
Filters

תחתוני ספיגה לנשיםנשים רבות, נוטות יותר לסבול מבריחת שתן מאשר גברים. נשים מעל גיל 50, מתחילות לחוש בבריחות שתן קלות אשר רק מתגברות עם הזמן. זו הסיבה כי רבות מהן, נוהגות להשתמש עם תחתוני ספיגה לנשים בגלל הסיבה הזו. תחתוני ספיגה לנשים, הם אלה שנלבשים כמו תחתון רגיל והאפשרות להשתמש בהם היא קלה ונעימה באמצעות פתיחה מהצדדים. תחתוני ספיגה לנשים, מאפשרים אי בריחת שתן גם מהצדדים. נשים יכולות להמשיך בפעילות גופנית ויום יומית מבלי לחשוש מבריחת שתן.

 
אישה פעילה, צריכה הגנה טובה וביטחון עצמי, כאשר האם סובלת מבריחת שתן. יש לבחור תחתוני ספיגה לנשים, שיהיו מתאימים, כך שהבחירה תהיה נכונה. נשים פעילות רבות מספרות, כי גם שהן עדיין מנהלות קריירה, ללא תחתוני ספיגה לנשים,הן לא יכלו לצאת לעבוד ולהמשיך את חייהן כרגיל.  ישנן נשים שכבר אינן פוחדות לצחוק בגלל בריחת השתן, מה שלא יכלו לעשות לפני שהתחילו להשתמש עם תחתוני ספיגה לנשים.
 
תחתוני יוניסקס או תחתונים שמתאימים רק לנשים
היום ניתן למצוא תחתוני ספיגה יוניסקס שמתאימים לנשים וגברים. מצד שני, נשים מעוניינות לרכוש תחתוני ספיגה לנשים היות והן מעוניינות כי תחתוני ספיגה לנשים, יתאימו אנטומית לגופן ולכן, חברות שמייצרות מוצרי ספיגה מייצרות במיוחד תחתוני ספיגה לנשים. יש להתאים את מידת תחתוני ספיגה לנשים לפי היקף המותניים. יש לדעת אילו תחתוני ספיגה לנשים לרכוש. מומלץ לברר לגבי סוג התחתונים הסופגות כמו מי היצרן של התחתונים, היות ומותגים ידועים עדיפים לאיכות טובה ונוחות.
 
יש נשים שנסיבות החיים מכתיבים להם כי אורח החיים והיגיינה משתנה בגלל בריחת שתן. על הנשים להבין אילו תחתוני ספיגה לנשים יכולים לשרת אותן על הצד הטוב ביותר. למשל נשים שנוהגות להיות פעילות ויש להן בריחת שתן בינונית ומעלה, תשתמשנה  בתחתוני ספיגה לנשים, מה שיכול לתת להן חופש וביטחון במשך כמה שעות. נשים שעד כה השתמשו בתחתוניות, אשר לא סופגת את השתן, חייבות לעבור לנוחות ולמען היגיינה טובה יותר, עם תחתוני ספיגה לנשים שתהיינה מתאימות יותר.
 
הסיבות לבריחת שתן ולשימוש בתחתוני ספיגה לנשים
 ישנן סיבות לבריחת  שתן, כמו רצפת אגן חלשה בגלל שרירים שנהיים רופפים. זה מתחיל עם דליפת שתן קטנה, אך נשים שמות לב לדליפה זו, כאשר הן מתעטשות, משתעלות או צוחקות. יש לחזק את רצפת האגן מצד אחד, אך לא להזניח את ההיגיינה מצד שני והכוונה היא לשימוש עם תחתוני ספיגה לנשים. תשכחו מהמונח "חיתול" וכן, אין תחושה של ניילון או משהו מלאכותי. היום יצרניות תחתוני ספיגה לנשים, שמות לב לרכות ולתחושה של תחתון לכל דבר ועניין ולא לתחושה של חיתול או כל מוצר ספיגה אחר.
 
תחתוני ספיגה לנשים, מגיעים בגוונים שונים ומקנים תחושה של לבנים רגילים, רק שהם בעלי כושר ספיגה בדרגות הרצויות לכל אישה באופן אינדיבידואלי. לתחתוני ספיגה לנשים, קיים ספיגה של ריחות רעים וניתן להמשיך ליהנות מהפעולות היומיומיות. הגזרה הינה אלסטית ונוחה אשר מותאמת למבנה הגוף הנשי. שכבת ההגנה הרכה והאזורים הנושמים מסייעים בשמירה על עור בריא. קל ללבוש ולהסיר תחתוני ספיגה לנשים. לתחתונים, מפתח ירך גמיש וניתן אף לעסוק בפעילות ספורטיבית בשגרה ללא הגבלה.


פתרון יעיל שמחזיר נשים לאיכות חיים
כאמור דליפת שתן, נפוצה במיוחד בקרב נשים. הריונות, לידות, נטייה גנטית, גיל או מחלות רגע למיניהן. מומלץ להתייעץ עם רופא, על מנת למצוא פתרון יעיל, כאשר הרופא לבטח ימליץ על תחתוני ספיגה לנשים. ישנם מוצרי ספיגה לנשים שהם יעילים במיוחד, מתקדמים ואיכותיים אשר מחזירים לנשים הסובלות מדליפת שתן את ביטחונן המלא. אל תסתפקו בתחבושות היגייניות, כי אם יש לפנות ולרכוש את המוצרים האידיאליים המתאימים ביותר כגון תחתוני ספיגה לנשים אשר מעניקים את המענה ואיכות החיים.בנוסף, תחתוני ספיגה לנשים, מעניקים מענה הולם גם לריח השתן, היות וישנם חומרי גלם אשר סופגים את היח ואין חשש שמישהו ישים לב כי אישה זו או אחרת, לובשת תחתוני ספיגה לנשים וסובלת מתופעת בריחת שתן. ניתן להזמין מוצרי ספיגה לנשים הסובלות מבריחת שתן בדיסקרטיות המלאה באמצעות חנויות מקוונות ברשת. ניתן למצוא מוצרי ספיגה לנשים כגון חתוני ספיגה לנשים שהם אפילו מעוצבים ומקנים תחושה של בד לייקרה או בד אחר ובגוונים שונים ממש כמו תחתוני נשים רגילות.
 
תחתוני נשים סופגות שניתן לעשות עימם את כל הפעולות היום יומיות
זה  היתרון של תחתוני ספיגה לנשים. ההתאמה לגוף הנשי הינה א מדויקת וזה מה שגורם לנוחות בקרב נשים רבות אשר מעוניינות באיכות  חיים טובה יותר. התחתונים משתלבים נהדר ובאופן טבעי בכל בגד, לא יבחינו בהם.  ניתן להתאמן במכון הכושר, לעשות יוגה, לרוץ, לצאת להליכה, קניות או אפילו לעבודה עם תחתוני ספיגה לנשים שלא יחושו כלל כי מדובר על מוצר ספיגה שנשים משתמשות בו. מדובר על תחתונים שהם כל כך דקים ונוחים ולכן, נשים רבות אשר סובלות מבריחת שתן בדרגות שונות משתמשות בהם.
 
יש לבחור תחתוני ספיגה לנשים, אשר יתאימו לרמת דליפת השתן וכן, ישנם תחתונים ליום וללילה שבלילה, כמובן יש בחור ספיגה גבוהה יותר של תחתונים אלה.יש לבחור נכון את תחתוני ספיגה לנשים. למשל נשים שבריחת שתן שלהן היא רק כאשר הן משתעלות או צוחקות או הבריחה הינה קלה, תוכלנה לרכוש תחתוני ספיגה לנשים בדרגת ספיגה נמוכה. נשים ששרירי רצפת האגן שלהן חלשים, תצטרכנה לרכוש תחתוני ספיגה לנשים בעלי כושר ספיגה גבוה יותר. לרוב,מדובר בצריכת מוצרי ספיגה לנשים בגיל השלישי, אך ברגע שישנה תחושה של בריחת שתן, יש להתחיל לרכוש תחתוני ספיגה לנשים לביטחון עצמי טוב יותר, לתחושה נוחה והיגיינית וללא חשש שהשתן ייספג בבגדים.