סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

אורטופדי

כסא גלגלים סיעודי מדגם "סרוויס" Meyra

מקט 1004 כסא גלגלים איכותי מאוד מבית MEYRA אלגנטי ובטיחותי. הכסא מתאים לכל משתמש ומאפשר בתוכו אפשרויות כיוונון.
₪1650.00

כסא גלגלים קל ונוח למשתמש אופטימה

מק"ט:1007 כסא גלגלים בעל אפשרויות התאמה מרובות לנוחות המשתמש והמטפל.
₪3400.00 ₪3900.00

כסא גלגלים עם הטיית גב ושינוי זוית המושב

מקט: 1005 כסא גלגלים Tilt-In Space (הטיית זוית המושב) ו-Recline (הטיית משענת הגב)
₪7450.00 ₪8000.00

אנשים רבים אשר נעזרים בכיסא גלגלים ביום יום שלהם זקוקים לפיתרון, כיוון שהשימוש בכיסא גלגלים, הוא לרוב למטרת ישיבה ממושכת, וכאשר אנו צמודים לכיסא הגלגלים שלנו במשך שעות רבות ביום, אנחנו זקוקים לנוחות המרבית כדי שנוכל לשבת עליו 24/7 בלי כאבים מיותרים. הפיתרון היחידי לישיבה ממשוכת הוא הכיסא האורטופדי. כאן אנו נוכל לספק לכם כסא גלגלים אורטופדי אשר תוכלו לשבת עליו ולא להרגיש בו.
כסא גלגלים FONDLIGHT : כיסא גלגלים זה בעל יכולות התאמה רבות לכל גוף וגוף. למושב ולמשענת הכיסא ישנן רצועות מתיחה, בכיסא זה משענת גב בעלת כרית אשר תפקידה להפחית את הלחץ מעמוד השדרה שלנו. ידיות עם יכולות טלסקופיות כלומר יכולת כוונון קדימה, אחורה, מעלה ומטה ויכולת כוונון של גובהן בעזרת כפתור אחד, ידיות אלה יכולות לעזור למשתמש לקום ולשבת בכיסא בקלות יותר. כיסא זה מורכב מגלגלים אשר יכולים לצאת בעזרת כפתור להעברת הכיסא בקלות ממקום למקום ובנוסף לכך גלגלים אשר תפקידם למנוע מנפילת הכיסא ומזעזועים.
כסא גלגלים טילט אין ספייס דגם טריטון : כסא זה בעל היכולת להנעה עצמית ללא תלות במטפל.בכסא זה ניתן לבצע שינויים רבים להתאמה אישית ולשינויי מצב כמו: כסא זה יכול לשנות את זווית המושב, את מצב המשענת מ90 מעלות למצב של שכיבה דבר המוריד מלחץ המופעל על עמוד השדרה כך תמנעו פצעי לחץ וכאבים, בכיסא זה ניתן לשנות את עומק המושב, ניתן לכווננן את ידיות הרגליים ולקבע את כפות הרגליים על ידי רצועות , בעזרת בורג פשוט ניתן לכוון את ידיות הידיים בנוסף לכך ישנה משענת ראש אשר ניתנת לשינוי להתאמה אישית לפי הגובה המשתמש. זקוקים לפרטים נוספים או להזמנות? התקשרו ל- 1700-70-11-10

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד