סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

חיתולים למבוגרים שקמה ProSkin אובר נייט L

חיתולים למבוגרים שקמה אובר נייט ProSkin עם שילוב סיבי נחושת
₪65.00

חיתולים לילדים גדולים אברי פורם XS2

חיתולים גדולים במידה אחת מעל "האגיס" ו-"פמפרס" מס' 6
₪85.00

חיתולים למבוגרים אברי פורם M3

חיתולים למבוגרים ABRI FORM M3 תוצרת דנמרק
₪85.00

חיתולים למבוגרים נועם 6 טיפות L

חיתולים למבוגרים נועם ALL NIGHT SOFT מצטיינים בכושר ספיגה גבוה מתאימים לשימוש גם ביום וגם בלילה
₪55.00

כל היתרונות של מיטה סיעודית


קיימים מבים בהם אנשים חולים או קשישים מרותקים למיטתם למשך תקופה ארוכה, שיכולה להמשך חודשים או אפילו שנים. במהלך התקופה זו, הם זקוקים למיטה המיועדת לכך- מיטה איכותית המיועדת בדיוק למטרות אלה, הרי היא מיטה סיעודית. מיטה זו מציעה נוחות מקסימלית, תוך הפתחה משמעותית של הסיכוי לנזקים שונים, כגון כאבים ופצעי לחץ שעלולים להווצר כתוצאה מן השהות הממושכת במיטה. מיטה כזו עשויה לעודד החלמה ושיקום מהירים יותר.


למיטה סיעודית יש יתרונות רבים. היא מאפשרת כיוון והתאמה אישית של התנוחה ושל כל חלקי המיטה. בנוסף לכך, מדובר במיטה מרופדת ואורטופדית אשר מיועדת לאנשים אשר מצויים בתנוחת שכיבה במשך שעות ארוכות. מיטות כאלה יציעו, על פי רוב, גם מזרון מיוחד המיועד לחלוקה נכונה של המשקל ובכך למניעה של פצעי לחץ. כאשר ירצה הנכה או הקשיש אשר שוכב במיטה לעבור לישיבה או עמידה, הוא יוכל לעשות זאת בקלות באמצעות תמיכה מהמיטה.


למה להתפשר על מיטת בית חולים סטנדרטית?
בתי החולים הציבוריים בישראל מציעים מיטות סטנדרטיות. מיטות אלה אמנם מתכווננות במידה מסוימת, אך אין להשוות בינן לבית המיטות הסיעודיות האיכותיות. הן צרות, לא מרופדות היטב ולא נוחות לשכיבה ממושכת. אם אחד מקרובי המשפחה שלכם מאושפז בבית חולים ציבורי, כגון בילינסון, והוא צפוי לבלות תקופה ארוכה במצב שכיבה במיטה- אל לכם להתפשר על פחות ממיטה סיעודית.

מיטות כאלה ניתן למצוא במגוון סוגים, גדלים ואיכויות, ומיטות שונות יציעו פונקציות ואופציות שונות אשר עשויות להתאים לצרכים שונים.
את המיטות הללו ניתן לרכוש בטווח רחב של מחירים, חלקם עשויים להתאים לכל כיס. עם זאת, רצוי לרכוש מיטה סיעודית מתוצרת איכותית, שכן מחיר זול בהרבה מן הממוצע בשוק עלול להעיד על מיטה לא נוחה ולא איכותית, אשר אינה עולה בהרבה על מיטת בית החולים הרגילה. כאשר ישתחרר קרוב המשפחה שלכם מבית החולים בילינסון, תוכלו להעביר את המיטה הסיעודית הביתה ובכך להבטיח תהליך שיקום קל ויעיל יותר, וכן שיפור משמעותי באיכות החיים.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד