סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

כיסא רחצה ושירותים למקלחת סוויפט קומוד ETAC

כסא רחצה למקלחת איכותי ובטיחותי מבית איטק
₪1250.00 ₪1450.00

כסא רחצה ושירותים עם גלגלים "רוטרדם"

כסא רחצה ושירותים עם גלגלים ורגליות, בעל פתח קדמי לרחצה מלאה
₪1450.00

כסא רחצה למבוגרים Invacare

כסא רחצה איכותי, יציב ונוח עם אפשרות כיוון גובה המושב
₪435.00

כסא רחצה למקלחת דגם פיקו

כסא רחצה איכותי ומודולרי בעל אפשרות כיוון גובה המושב
₪650.00

כסא רחצה מסתובב

כסא רחצה מסתובב בעל רגליות טלסקופיות לכיוון גובה
₪320.00

אחד הקשיים הפיזיים והנפשיים של קשישים, נכים ובעלי מוגבלויות הינו חוסר היכולת לבצע פעולות יומיומיות ללא עזרה. עם זאת, כיום ניתן למצוא מגוון פתרונות מתקדמים ומשוכללים שיכולים לסייע להם בביצוע עצמאי של פעולות שונות. בין הפתרונות הללו ניתן למנות את כסא הרחצה והשירותים. לעיתים מדובר בכסא המיועד במיוחד לצורך זה. פעמים אחרות, מדובר בכסא גלגלים, אשר מלבד היותו אמצעי לסיוע משמעותי בניידות- הוא יכול לסייע למשתמש בו גם להתקלח וללכת לשירותים ללא עזרה או עם עזרה מינמלית בלבד.
למותר לציין כי היכולת לבצע באופן עצמאי את הפעולות הללו עשויה להוות שיפור משמעותי עבור המשתמש בכסא, כמו גם שיפור גדול במצבו הנפשי ובתחושת העצמאות שלו.


להתקלח בבטיחות ובנוחות
הבעיה העיקרית ברחצה היא שהיא מצריכה תנועה, יציבות והחלפה בין תנוחות ישיבה לבין תנוחות עמידה. כסא הרחצה והשירותים מאפשר לעבור את המקלחת מבלי לקום מן הכסא, כך שלא נשקפת כל סכנה של נפילה או החלקה. פונקציה נוספת של כסאות מסוג זה היא לאפשר שימוש בשיורתים מבלי לקום מן הכסא, וזאת על ידי אפשרות למקם את הכסא מעל האסלה או לחלופין, אופציה למקם סיר קל לשליפה מתחת לכסא.
סוגים שונים של כסאות רחצה ושירותים
קיימים בשוק מגוון רחב של סוגי כסאות המיועדים לרחצה ושירותים. הכסאות השונים מיועדים לאנשים בעלי רמה שונה של הגבלה בתנועה. חלקם מאפשרים רחצה באופן עצמאי לגמרי, וחלקם מצריכים ליווי של מטפל. הכסאות נבדלים זה מזה גם באיכות שלהם, ובמידת הבטיחות שהם מציעים.

בכל מקרה, רצוי שלא להתפשר ולבחור אך ורק בכסא גלגלים אכותי של יצרן מוכר וידוע, כך שתובטח בטיחות מקסימלית בעת הרחצה.
כסאות רחצה שונים יציעו יתרונות שונים- ידיות ניתנות לקיפול, עזרים לשם הנעה עצמית, תמרון קל של הכסא בתוך חדר הרחצה הצר, כרית לשם נוחות מקסימלית ומניעת לחץ ועוד. ניתן למצוא כסאות שעשויים פלסטיק איכותי, מתכת עם ציפוי אל-חלד ועוד. בנוסף, ניתן למצוא כסאות רחצה ושירותים עם פתח קדמי, המאפשר חיבור של הכסא לאסלה, אם עם פתח עגול לשם מיקום סיר מתחת לכסא.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד