סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

כסא גלגלים קל ונוח למשתמש אופטימה

מק"ט:1007 כסא גלגלים בעל אפשרויות התאמה מרובות לנוחות המשתמש והמטפל.
₪3400.00 ₪3900.00

כסא גלגלים עם הטיית גב ושינוי זוית המושב

מקט: 1005 כסא גלגלים Tilt-In Space (הטיית זוית המושב) ו-Recline (הטיית משענת הגב)
₪8000.00
מחירם של כסאות גלגלים משתנה מבחירת הכסא ולפי התאמת הצורך בו. קיימים כסאות גלגלים מוסדיים שמחירם מתחיל מ 750 ש"ח בלבד, כסאות גלגלים קלי משקל המתאפיינים בשל היתרון הברור של משקלם העוזר למטפל לקפל את הכסא בצורה קלה מהירה והרמה \ הכנסת הכסא למטען הרכב בקלות רבה עם משקל כולל של 12 קילו בלבד. מחירם של כסאות אלה מתחיל מ 1150 ש"ח. כסאות העברה הינם כסאות צרים במיוחד אשר מאפשרים למטופל ולמטפל לנוע בקלות בבית דרך מעברים צרים או דרך מסדרונות בבתי סיעוד, בתי דיור ובתי חולים מחירם של כסאות אלה מתחיל מ 995 ש"ח.

בחירת הכיסא חשובה מאוד עבור המטופל ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע להתאמה נכונה על מנת לספק למשתמש נוחות מקסימלית בזמן השימוש בו. רוב כסאות הגלגלים ניתנים לקיפול חלקם מן הכסאות מצויידים בטכנולוגיות מתקדמות למשל: קיפול כפול, קיפול גב ואפשרויות נוספות המאפשרות פריקה מהירה של הגלגלים ורגליות הכיסא, חברתנו מספקת שירות התאמה אישית לבחירת המוצר עבור המשתמש במספר רב של בתי אבות בכל חלקי הארץ, דרך עובדים\ות סוציאלים\ות ועד לפיזיותרפיסטים.

>מערך משלוחים נרחב לכל חלקי הארץ אשר מאפשר לכם אספקה מהירה עד לפתח הדלת, נציגי החברה מוסמכים אשר עברו הכשרות עם נסיון רב שנים במתן פתרונות להתאמה לאביזרי סיעוד ושיקום.
כמה דוגמאות לכסא גלגלים בעל משקל כולל של 12 ק"ג בלבד המתאפיין בכל הטכנולוגיות החדישות של קיפול מהיר, קיפול גב ורגליות.
כיסא גלגלים קל משקל

כיסא גלגלים לנכים

כיסא גלגלים
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד