סגור
חיפוש
Filters

פתח


כסא גלגלים עם פתח עשוי לשפר באופן משמעותי את איכות החיים של כל מי שעושה בו שימוש. כסא זה מיועד לאנשים אשר מתקשים בביצוע פעולות יומיומיות וכן בהתניידות. סוגים שונים של כסאות גלגלים עשויים לשפר משמעותית את הניידות, ועמה גם את ההרגשה הכללית של הנכה או הקשיש אשר עושה שימוש בכסא.
ניתן למצוא כסאות גלגלים אשר יכולים לסייע לקשישים, לנכים ולבעלי מוגבלויות שונות לבצע בעצמם פעולות כמו רחצה. בנוסף לכך, ניתן למצוא בשוק גם כסאות גלגלים עם פתח, אשר מיועד לעשית צרכים. ניתן למצוא כסאות גלגלים בהם אותו הפתח מחובר למערכת פינוי צרכים, כך שהמשתמש יוכל לבצע את הפעולה ללא כל צורך בעזרה.


סוגים שונים של פתחים לכסאות גלגלים
על מנת ליצור התאמה מושלמת בין צרכיו של הנכה או הקשיש אל הכסא, קיימים כמה סוגים של כסאות גלגלים עם פתח. הסוג הראשון הינו כסא גלגלים בעל פתח עגול, אשר יכול להתאים לסיר מתחת לכסא. עוד אופציה היא כסא גלגלים עם פתח בצורת האות האנגלית U. כסא גלגלים עם פתח מסוג זה מאפשר הן שימוש בסיר הממוקם מתחת לכסא, והן שימוש באסלה רגילה.
התאמת רוחב כסא הגלגלים
את מידות כסא הגלגלים בכלל, ואת רוחבו בפרט, יש להתאים אל גופו של האדם שעתיד לעשות בו שימוש, וכן אל מידות הפתחים והמעברים בהם הוא עתיד לעבור. לצורך כך, כדאי למדוד או לברר את רוחבם של הפתחים השונים בבית, בעיקר אם קיימים בבית גם פתחים או מעברים צרים באופן יחסי. אז, ניתן לבחור נכונה את רוחב המושב.


רבים מכסאות הגלגלים מגיעים ברוחב סטנדרטי של 45 או 60 ס"מ, אך ניתן למצוא גם כסאות בעלי רוחב קטן או גדול מן הסטנדרטי (למשל, כסאות גלגלים קטנים במיוחד שעשויים להתאים לילדים). חשוב לציין כי יש דגמים של כסאות גלגלים אשר מאפשרים התאמה אישית של רוחב הכסא, תכונה שיכולה להיות יעילה במיוחד במקרה של ילד שעתיד לגדול ולהתפתח ולכן יזדקק לכסא במידות משתנות.

בחירת כסא גלגלים הוא הדבר החשוב ביותר בתהליך הקנייה, רוחב הכסא חייב להיות תואם בצורה נכונה בבית המשתמש ובמעברים בין החדרים.

נציגי טבע החיים מתמחים במתן שירות מקוצעי ואדיב, שבמהלכו ידעו בדיוק להתאים עבורכם את הכסא בהתאמה אישית.

מגוון גדול של כסאות גלגלים בהתאמה אישית עד בית הלקוח.

כסאות גלגלים סיעודיים, קלי משקל וכסאות חשמליים תוכלו למצוא בטבע החיים החנות המובילה בתחום השיקום והניידות.