סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

רולטור 3 גלגלים

רולטור 3 גלגלים

מק"ט: 3001 רולטור 3 גלגלים , חזקים ויציבים מאוד. הרולטור מגיע עם מערכת בלימה איכותית מאוד.
₪450.00

רולטור 3 גלגלים

רולטור 3 גלגלים כולל מעצורים להאטה או עצירה מלאה בבטיחות. מגיע עם תיק לחפצים אישיים.
₪450.00

רולטור 4 גלגלים קל דגם קומו

רולטור 4 גלגלים קל משקל מתקפל, כולל מעצורים להאטה או עצירה מלאה.
₪795.00 ₪849.00

רולטור 3 גלגלים קל

רולטור 3 גלגלים קל משקל מתקפל,כולל מעצורים להאטה או עצירה מלאה בבטיחות, ידיות הרולטור עולות ויורדות-ניתן לקבוע את הגובה הרצוי בקלות, השלדה עשויה מאלומיניום מה שמקנה למשתמש קלות ובטיחות בהליכה בו זמנית רק 4.5 ק"ג בלבד!!! עד גמר המלאי ט.ל.ח החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת
₪450.00

רולטור 3 גלגלים קל דגם לאגו

רולטור 3 גלגלים קל משקל מתקפל, כולל מעצורים להאטה או עצירה מלאה.
₪450.00

רולטור 3 גלגלים קל משקל כחול

רולטור 3 גלגלים קל משקל מתקפל,כולל מעצורים להאטה או עצירה מלאה בבטיחות, ידיות הרולטור עולות ויורדות-ניתן לקבוע את הגובה הרצוי בקלות.
₪450.00

מחפשים רולטור או הליכון נוח לקרוב שלכם? מעוניינים להתנייד בצורה קלה ופשוטה, טבע החיים מציגה בפניכם את המגוון הרחב ביותר. רולטורים בעלי 3 גלגלים קלי משקל, נוחים במיוחד לנסיעה בתוך הבית ומחוץ. הרולטור מגיע עם גלגלים רחבים לנסיעה נוחה במיוחד ויציבה. תיק נשיאה מקובע לרולטור המאפשר לכם לאכסן את כל החפצים שלכם בקלות ולהיות נגישים אליהם במהירות.

משלוחים לתל אביב חינם, צוות האתר יסייע לכם בבחירת המוצר הטוב ביותר עבורכם, אנו בטבע החיים מאמינים כי לכל אחד מגיע הטוב ביותר, הגיע הזמן שגם אתם תתחילו להיות ניידים. כל הרולטורים שלנו מאובזרים בצורה הטובה ביותר והמתקדמת שיש, מערכות בלימה חדישות אשר יאפשרו לכם לללכת בצורה יציבה ובטוחה לכל שעות היום.

מחפשים רולטור בצבע מסויים? אצלנו תוכלו להזמין את הרולטור בצבע האהוב עליכם ולהרגיש בטוחים עם הבחירה שלכם. רולטור עם גלגלי בלון יאפשרו לכם להרגיש בטוחים הרבה יותר בנסיעה מחוץ לבית, חולמים כבר להיות ניידים ולהתחיל ללכת ולהנות בשעות הצהריים בפארק הצמוד לבית או בדרך אל מרכז הקניות הקרוב לביתכם?

טבע החיים מובילים אותך לעצמאות ומציגה בפניכם את כל המוצרים המובילים ביותר לשיפור מידי של איכות החיים.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד