סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מחיר

רולטור כסא גלגלים

2 מכשירים במוצר אחד, בקלות ניתן להפוך אותו לכסא הובלה, מושב נוח עם משענת
₪1250.00 ₪1400.00

כסא גלגלים קל משקל B+B פיירו לייט

מקט: 1010 כסא גלגלים קל משקל דגם פיירו לייט. מבחר גדול של כסאות גלגלים בהתאמה אישית כסא גלגלים קל משקל 14 ק"ג איכותי תוצרת B+B, גרמניה
₪2650.00 ₪3400.00

כסא גלגלים קל ונוח למשתמש אופטימה

מק"ט:1007 כסא גלגלים בעל אפשרויות התאמה מרובות לנוחות המשתמש והמטפל.
₪3750.00 ₪3900.00

כסא גלגלים עם הטיית גב ושינוי זוית המושב טילט

מקט: 1005 כסא גלגלים Tilt-In Space (הטיית זוית המושב) ו-Recline (הטיית משענת הגב)
₪7200.00 ₪7900.00
מגוון כסאות גלגלים בהתאמה אישית, איך בוחרים נכון את כסא הגלגלים עבור המטופל? וכמה זה עולה לנו? כסא גלגלים מתאים לאדם אשר צריך להתנייד בבית ומחוץ קיימים מספר רב של דגמי כסאות גלגלים המתאפיינים לרוב באיכות החומר, במשקלו ואף באופציות השונות הניתנות לבצע באמצעותו.

כסאות הגלגלים מחולקות למספר משפחות עיקריות ששמם: כסאות גלגלים מוסדיים, כסאות גלגלים קלי משקל, כסאות העברה וכסאות גלגלים חשמליים.
>כסאות גלגלים מוסדיים המיועדים להתניידות וכוללים גב מחשב נוח לישיבה כסא גלגלים זה מחירו מתחיל מ 750 ש"ח.
>כסאות גלגלים קלי משקל המתאפיינים במקל נמוך אשר עוזר למטפל לשנע או לקפל בקלות את הכסא ולהכניסו לתא מטען הרכב. מחירו מתחיל מ 1150 ש"ח.
>כסאות העברה מתאפיינים בצורך לבצע העברה מהירה של המוטפל אם זה במסדרון לצורך העברה ממקום א למקום ב או התניידות מהירה בבית כסאות אלו צרים במיוחד וקלים אך אינם מאפשרים ישיבה ארוכה על הכסא. מחירם מתחיל מ 995 ש"ח.

אנו בטבע החיים מבצעים התאמות לכסאות גלגלים עד בית הלקוח, שירות אישי ומחייב בו נתאים עבורכם את הכסא שהכי נכון לצורך שלכם. לכל שאלה או ייעוץ תוכלו לפנות אלינו, טיפ חשוב וההמלצה שלנו לאחר קניית כסא גלגלים הוא רכישת כרית לכסא גלגלים המאפשר ישיבה בטוחה בכל שעות היום ומונע באופן ברור את התפתחותם של פצעי לחץ הנוצרים מישיבה ממושכת ע הכיסא.

>כריות בסיסיות לכסא גלגלים הנם כריות ביצים שמחירם מתחיל מ 100 ש"ח, ניתן תמיד לשבת ולנסות את איכות הישיבה על הכרית ואף לראות מגוון רחב של כריות ישיבה מחומרים איכותיים כמו ויסקו וטמפור אשר שומרות הגוף באמצעות חומר הזכרון שזוכר את סוג הישיבה של המטופל.
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד