סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מידות

הליכון מתקפל למבוגרים עם גלגלים TURA

רגליות בעלות מבנה טלסקופי-ניתן לכוון את הידיות לגובה רצוי בקלות לנוחות המשתמש ובעל קיפול כפול.
₪210.00

הליכון מתקפל למבוגרים מניקל

הליכון מתקפל למבוגרים נוח במיוחד המקנה בטיות ויציבות בזמן השימוש.
₪285.00

זיקנה שמלווה בילדים ונכדים אוהבים יכולה להיות מיוחדת ומרגשת, אך לעיתים בפן הפיזי היא לא דבר נעים, את זה כולנו יודעים בעיקר מי מאתנו שיש לו אבא או אימא מבוגרים או שהוא בעצמו מבוגר. הבריאות כבר לא כפי שהייתה וכל יום הולך ונהיה קשה פיזית מקודמו, וישנם רבים שבשלב כזה או אחר כבר מתקשים בהליכה. אך זיקנה, למרות המגבלות הפיזיות יכולה להיות גם טובה, אם משתמשים בעזרים מסויימים. כשמדובר על קשיים משמעותיים בהליכה יש את האפשרות של כיסא גלגלים אך כשמדובר על קשיים קלים יחסית מקל או הליכון למבוגרים עם מושב או בלי מושב יכולים להיות הפתרון. הליכון יהיה נוח יותר ממקל מכיוון שהינו יציב יותר אך הוא יהיה מסורבל הרבה יותר. יש גם האפשרות של הליכון למבוגרים מתקפל.

הליכון שמתקפל הוא הליכון שנחשב יציב, וזהו הליכון שיש בו בחלק מהמקרים גלגלים בתחתיתו. הליכון למבוגרים מתקפל הוא בחירה של רבים מהמבוגרים מכיוון שניתן להשתמש בו כשצריכים אך כשלא צריכים ניתן לקפל אותו ולהכניס אותו לרכב ללא כל בעיה. גם בבית הוא תופס הרבה פחות מקום מכיוון שכשהוא מתקפל הוא תופס שטח קטן, כך שאם מדובר על קשיש שגר בדירה קטנה זה יכול להיות משמעותי בשבילו. אך ישנה עוד אופציה שרבים בוחרים בה והיא הליכון למבוגרים עם כסא, הליכון שיש בו יתרון גדול נוסף.

הליכון עם מושב.

הליכון למבוגרים עם מושב הוא הליכון שכשמו כן הוא, יש בו אפשרות למושב. ההליכון נראה כמו הליכון רגיל כשהוא מקופל אך אם פותחים אותו מתקבל מושב שאפשר לנוח עליו כמה דקות. ההליכון מתאים כמובן לאלו שמתקשים בהליכה זמן ארוך, ובשבילם גם חיפוש של ספסל יכול להיות בעייתי והם צריכים פתרון כאן ועכשיו כשהם עוצרים – פתרון בדמות ישיבה. חשוב שההליכון הזה יהיה יציב מספיק גם במצב ישיבה ועדיף לפתוח אותו בסמוך לקיר בשביל שניתן יהיה גם להישען בזמן הישיבה.

אם אתם מחפשים הליכון למבוגרים, מתקפל או עם מושב כדאי שתבררו קודם מהי המידה המתאימה למשתמש, ואת זה עושים עם מדידה של גובה, כפיפות כן או לא וכדומה. בסופו של דבר ההליכון אמור לסייע ולא להעיק ולכן מידה מדויקת קריטית כאן.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד