סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

עם כיסא

הליכון למבוגרים עם כסא

הליכון למבוגרים רק 3.3 ק"ג מגיע עם כסא נוח מאוד להליכה בבית ומחוץ. ההליכון מגיע עם מושב למנוחה, הליכון מתקפל בקלות וקל משקל.
₪295.00 ₪349.00

רולטור 3 גלגלים

רולטור 3 גלגלים כולל מעצורים להאטה או עצירה מלאה בבטיחות. מגיע עם תיק לחפצים אישיים.
₪450.00

רולטור 4 גלגלים קל משקל

רולטור 4 גלגלים קל במיוחד לניידות קלילה ונוחה ידיות מתכוונות בקלות לגובה רצוי בשביל הליכה זקופה ונכונה. ישנו מושב למנוחה | צבעים זמינים כחול ובורדו.
₪495.00

רולטור 4 גלגלים מושב רגליות ובולם זעזועים DUO

רולטור 4 גלגלים ומושב למבוגרים עם רגלית נוחות לישיבה נוחה
₪1750.00

רולטור 4 גלגלים מושב רחב דגם MEMCARE

רולטור 4 גלגלים ומושב למבוגרים מבית Care
₪890.00 ₪950.00

רולטור 4 גלגלים מתקפל טרויה

מבצע לחודש הקרוב בלבד ועד גמר המלאי!!! כמות יחידות מוגבל.משלוח חינם לכל חלקי הארץ. רולטור טרויה מתקפל 5 שנות אחריות, קל לקיפול, נוחות ההפעלה הנוחה בעולם.
₪2100.00

שיפור הניידות באמצעות פתרונות מתקדמים


אחת הבעיות הקשות ביותר של קשישים ונכים היא חוסר היכולת להתנייד, הן בבית והן מחוצה לו. כתוצאה מכך, רבים מהם חשים תסכול רב וזקוקים לעזרה יומיומית, בין אם לשם ביצוע פעולות בסיסיות ובין אם לשם בילוי זמן מחוץ לבית.
קשישים ומוגבלים בתנועתם זקוקים למוצרי עזר אשר יבטיחו להם נוחות מקסימלית, וניידות ללא כל צורך המלווה או במטפל. כיום, קיימים מגוון אמצעים מתקדמים אשר יכולים לסייע להם בכך, ולעזור להם לבצע בכוחות עצמם מגוון רחב של פעולות. הליכון / הליכונים למבוגרים עם כסא בפתח תקווה עשויים להיות הפתרון האידאלי עבור מי שמסוגל ללכת, אך מתעייף מהליכה או עמידה ממושכת. הליכון מסוג זה יוכל להביא לכדי שיפור ניכר באיכות החיים, ולסייע לקשישים ונכים להיות פעילים יותר ומאושרים יותר.

תמיכה מירבית בהליכה ומנוחה

היתרון הגדול של הליכון למבוגרים עם כסא הוא האפשרות לנוח על כסא כאשר מתעייפים מן ההליכה. כך, ניתן לבלות בחוץ גם ימים שלמים, ללא חשש ממצב של עמידה ממושכת ותשישות כתוצאה ממנה. קיימים הליכונים טובים מאוד אשר מספקים יציבות ותמיכה מקסימליות בעת הליכה, וכסאות מרופדים ומתוכננים היטב אשר מבטיחים נוחות רבה בעת ישיבה.


ניתן למצוא הליכונים עם כסא בפתח תקווה במגוון מידות וגדלים, כאשר יש חשיבות רבה להתאמת הגודל המתאים אל האדם אשר צפוי לעשות שימוש בהליכון, וכן אל גודל המעברים והפתחים בהם יהיה על ההליכון לעבור.
אם ההליכון צפוי לשמש להתניידות מחוץ לבית, כדאי לשקול אופציה של הליכון קל לנשיאה ומתקפל, אותו ניתן יהיה להכניס בקלות את תא המטען של הרכב במידת הצורך. בנוסף, במידה ואין מטפל צמוד, כדאי לבחור בהליכון עם כסא אשר מאפשר הנעה עצמית גם במצב של ישיבה, כדי להנות מניידות בכל מצב.


לסיכום, אם אתם או מי מקרובי המשפחה שלכם סובלים מבעיית ניידות, בהחלט יש מה לעשות על מנת להשיב את תחושת העצמאות והביטחון, בפעילויות המתרחשות בין כתלי הבית או מחוצה לו.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד