סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מקל כסא מתקפל

מקל כיסא מתקפל צבעוני

מקל כיסא מתקפל בעל 3 רגליים מאלומיניום בעל מושב עגול וידית אופסט מרופדת.
₪195.00 ₪245.00

מקל כסא 4 רגליים עם מושב לכבדי משקל

כסא מקל עם 4 רגליים, כעת ניתן לשבת בכל מקום ובכל זמן! המקל הופל לכסא נוח ומאפשר לצאת מהבית למרחקים.
₪195.00

מקל כסא טיולים דגם פרימיום

מקל כיסא איכותי רב תכליתי המיועד להליכה יום יומיות או לטיולים המקל עשוי מסגסוגת אלומיניום
₪650.00

מקל כסא מתקפל בעל 3 רגליים טלסקופי

מקל הליכה מתקפל בעל אופצייה נוספת לכסא ישיבה בעל 3 רגליים חזק ויציב.
₪190.00 ₪235.00

מקל כסא קבוע 3 רגליים

מקל כסא מתקפל לישיבה במוזיאונים או הרצאות, מגיעה מרענן מעמס מירבי עד 115 ק"ג.
₪185.00 ₪240.00

ישנם מצבים בהם אי אפשר ללכת בדרך הרגילה. רוב האנשים אומנם הולכים על הרגליים ללא עזרים שונים כמו כיסא גלגלים או מקל הליכה, אך יש כאלו שחייבים את העזרים הללו מכיוון שבלעדיהם הם לא יוכלו להתנהל ביום יום שלהם. אנשים כאלו הם בראש ובראשונה אנשים מבוגרים, שאין להם את היכולת או הכוח ללכת ללא שום עזרה, וכמובן שיש אנשים חולים שלא יכולים בלי העזרים הללו או אנשים נכים שחייבים סיוע חיצוני. מקל המיועד להליכה יכול להיות פתרון מצוין לבעיית הליכה עצמאית קלה יחסית, ויש לא מעט שמוצאים בו את הפתרון בשבילם.

מקלות הליכה

יש סוגים שונים של מקלות הליכה, מקלות מעץ או ממתכת ומקלות חדי רגל או בעלי מספר רגליים. כל אחד והנוחות שלו וכמובן כל אחד והיציבות שלו, כך לדוגמא מקל הליכה עם רגל אחת לא יתאים למי שעלול ליפול ואינו יציב מספיק, ואחד כזה יצטרך מקל שיש לו ארבע רגליים שנוגעות ברצפה. יש סוגים שונים וכן ויש גבהים שונים של מקלות הליכה, וכשרוכשים אחד כזה חשוב לוודא שהגובה מתאים למשתמש, בשביל שלא יגרום לו כאבי גב ויחמיר את המצב שלו. כמובן שישנם גם ארגוני צדקה וחסד שניתן לקבל מהם מקל כזה בהשאלה.

מקל כיסא שמתקפל

ומהו מקל כיסא מתקפל? כשמו כן הוא, מקל שיכול להיות גם מושב. מקל כיסא מתקפל כזה מיועד למי שלא יכול ללכת בעזרת מקל זמן רב, ואחת לכמה זמן הוא חייב לשבת, והמקל נפתח למושב כך שניתן לעצור בלי לחפש ספסל קרוב או כל מקום ישיבה אחר. כמובן שצריך להיזהר מאוד מכיוון שהמושבים הללו לא כל כך יציבים, ולכן אם יש אפשרות לעצור ולשבת עליהם בסמוך לקיר עדיף הרבה יותר בשביל להקטין את הסיכון לנפילה מהם.

מקלות הליכה אם כן יכולים להיות פתרון מצוין למי שיש לו בעיית הליכה קלה, בעיה אשר לא מצריכה כיסא גלגלים או יותר מכך, בעיה שמשאירה אותו עצמאי אך כזה שנעזר במקל.

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד