סגור
חיפוש
Filters
הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד

מקל טלסקופי

גומיה למקל הליכה משולשת

גומיה ליציבות מירבית והעמדת המקל בעת הצורך
₪35.00

מקל הליכה טלסקופי

מקל הליכה ליציבות ובטחון בהליכה, ידית אחיזה מעץ לאחיזה טובה ונוחה
₪52.00

מקל הליכה טלסקופי אופסט

מקלות הליכה במגוון צבעים, מקל הליכה הניתן לכיוון גובה, בעל ידית אופסט מעוצבת בצורה מעוגלת אשר מפזרת את המשקל ונותנת יציבות למשתמש.
₪55.00

מקל הליכה למבוגרים מעוצב FDI

מקל הליכה תוצרת צרפת קל משקל ובעל עיצוב אלגנטי.
₪135.00

מקל הליכה טלסקופי אנטומי ליד ימין

מקל הליכה טלסקופי ליד ימין, מתאים באופן מושלם לכף היד ונוח מאוד לעומת מקל רגיל
₪138.00

מקל הליכה טלסקופי לאנשים גבוהים COOPER

מקל הליכה טלסקופי מתכוונן יציב וחזק במיוחד מתאים לאנשים גבוהים.
₪140.00


מקל הליכה טלסקופי הוא כלי עזר משמעותי במיוחד לאנשים בעלי קושי, כאב או שזקוקים לתמיכה בצד החלש של הגוף. המקל נותן לנו את תחושת הביטחון שאנחנו זקוקים לה, שאנחנו יכולים ללכת לבד בלי להסתמך על אחרים. בעזרתו נוכל להמשיך לעשות את סידורינו, ולהיות פעילים ולהמשיך את השגרה בקלות נוחות ובהצלחה, כך לא נפחית מהפעמים שנקום כדי לעשות דברים, אם כבר להפך אנחנו מחכים ומצפים לתחושת העצמאות ועושים יותר משעשינו אז.

עם מקל ההליכה הטלסקופי אנו נוכל להמשיך לנהל את חיינו כהרגל ולא להתפשר על יציאות וסידורים אם למטרות בילוי או למטרות אחרות. מקל ההליכה ישמור אותנו פעילים ולא מרותקים לכסא או למיטה בבית. זהו פתרון מעולה בכך שהמקל קטן בעל משקל קל ונוח ובעזרתו נוכל לרדת במדרגות, להחזיק אותו בקלות ולשים אותו בכל מקום.

אנו מציעים לכם כמה סוגים של מקל הליכה טלסקופי ומביניהם:
מקל הליכה טלסקופי מאלומיניום- מקל קל במיוחד אשר נותן יציבות מלאה ובטוחה. בנוי מידיות מעוגלות שניתן להחזיק בהם בקלות ומטרתם לפזר את משקל הגוף, דבר שמונע דלקת בפרק כף היד ומונע כאבים. המיוחד במקל ההליכה הטלסקופי הוא שניתן לכוון את גובה הידית בהתאם למשתמש כדי להגיע להתאמה הטובה ביותר לכל מטופל למטרת שימוש קל ובריא.


מקל הליכה כסא טלסקופי- מקל טיולים שמשמש ככלי עזר להליכה, וכאשר מתעייפים או רוצים לשבת ניתן לפתוח אותו בקלות .זהו פתרון לקושי בהליכה ארוכה. מקל זה מתקפל בקלות וניתן להכניסו לכל מקום.

מקל ההליכה קובע את מצב בריאותינו. אם נשאר פאסיביים, ולא נעזר במקל ההליכה לא נזוז הרבה למשך היום ואפילו יותר. נאבד את עצמאותנו. זהו דבר קטן בעל משמעות גדולה ...

הצג כ
מיין על פי
הצגה בעמוד