סגור
חיפוש
Filters
RSS

מגזין

איכות חיים בגיל השלישי -יום רביעי 30 ינואר 2019
אילו פעולות נחוצות לנו לשמירת איכות החיים בגל השלישי?
אני מאמינה שהחיים יכולים להמשיך להיות טובים מאוד. השאלה היא מתי מתחילים לחיות אותם באמת. אני מכירה אנשים ״זקנים״ בני עשרים ושלושים. אני מכירה אנשים מלאי חיים בני שישים ושבעים. הבשורה שאני רוצה לחלוק אתכם היא שהחיים יכולים להיות מאוד מספקים ומרגשים בגיל הבינה והחכמה.
5 יעדים מומלצים לגיל השלישי -יום שישי 28 אפריל 2017
מזג האוויר הנעים, והשמש שמציצה אלינו בימים האחרונים עושה לנו חשק לטייל. ואם כבר מדברים על טיולים, גיל הזהב הוא הזמן הנכון והטוב ביותר לטיולים מיוחדים, ארוכים ומושקעים.
איך נפחית ביקורים אצל הרופא -יום חמישי 27 אפריל 2017
"אל תגיעו לבית החולים אם אינכם בסכנת חיים...חדרי המיון והמחלקות הפנימיות מלאים מעבר לתפוסה המלאה, חולים מאושפזים במסדרונות ובחדרי האוכל." (Ynet, 26.12.2016)
שנים שאת רגילה לעשות קניות לבד, פתאום הוא רוצה להתלוות אליך ויש לו מה לומר! יש לו דעה על הקישואים והחצילים ("כשהם מבושלים הם טעימים..."), אבל בקניות, הם לא תמיד נראים לו.
ראשית, רשמו בתחילת כל חודש בצורה מסודרת, בדרך שתהיה עבורכם הנוחה ביותר, את סך כל ההכנסות שלכם מהפנסיה / ביטוח לאומי/ משכורת ואת סכום ההוצאות החודשיות הקבועות, כגון: תשלומי מיסים, שכירות/ משכנתא, הלוואות וכו'. כך תדעו מהי היתרה הפנויה שאיתה תתנהלו במהלך החודש להוצאות שוטפות אחרות. חשוב שתתאימו את מועדי החיובים הקבועים בסמוך לזיכוי שאתם מקבלים. כך תהיה לכם תמונה מדויקת על היתרה הפנויה לשאר החודש.
תארו לכם מצב בו היה ניתן לרכוש קפסולה לבליעה שמאטה את תהליכי הזקנה ומשפרת את איכות החיים... כמה הייתם משלמים עבורה??
כל מה שרציתם לדעת על ויסקו ג'ל -יום חמישי 23 יוני 2016
חומר הויסקו ג'ל פותח לראשונה עבור נאס"א, למניעת זיעה והתמודדות מול הלחצים הקיימים בחלל שדורשים שינה טובה והתעוררות יבשה עקב תנאי האקלים המשתנים. למעשה, תפקיד הויסקו אלסטי הוא לקלוט את חום הגוף של האדם ולחלק נכון את המשקל והלחץ של הגוף.